Şimdi Ara

::SİEMENS C75 KULLANANLAR BURAYA..::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
22.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkesin bir topiği oluyorda bizim neden olmasın?_ elimde siemens data kablosu var benim telfonumun sw11 A105 güncelleme yapmak istiyorum. bana bunu nasıl yapacağımı detaylı anlatacak biri var mı? birde nerden hangi versiyonu çekeceğim? hangi versiyon daha iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican5555 -- 9 Şubat 2006 16:20:14 >

• telefonumun modelini yazmamışım.. telfon c75.. bir sorum daha var bu telefon müzik olarak hangi formatları destekler?
  • o telefondada cx75deki gibi menu>eközellikler>cihaz yönetimi varsa data kablosuna falan ihtiyac duymadan sw versionunu yükseltirsin. Ama actigim "cx75 SW VERSION YUKSELTTIM HARIKA DEGISIKLIKLER VAR" basligini okumalisin. tüm detaylar orda
  • ama ben C75 diyorum fark edermi?
  • arkadaşlar bende kontor yok :( ben data kablosuyla yükleme yapmak istiorum. sw43 nerden çekebilirim ve nasıl yükleyebilirim detaylı bir şekilde anlatın.lütfen yardım edin C75
  • quote:

Orjinalden alıntı: alican5555

telefonumun modelini yazmamışım.. telfon c75.. bir sorum daha var bu telefon müzik olarak hangi formatları destekler?

sanırım sadece midi' leri destekliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hell_Star

quote:

telefonumun modelini yazmamışım.. telfon c75.. bir sorum daha var bu telefon müzik olarak hangi formatları destekler?

korkarım yanıldın...64 kbps 16 khz mono ve 32kbps 8 khz mono ima adpcm wavları çalıyor..
    mp3leri bu programlar kesip wav yapabilirsin;
    http://rapid+share.de/files/11085888/hunter.rar.html
    bunlada siemensin çaldığı wav türüne çevirebilirsin;
    http://rapid+share.de/files/12959777/sox_gui___MA_WAV_a__EV_R__SIEMENS_by_hunter.rar.html
    not rapid ile share arasındaki + ları kaldır iki linkinde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: **hunter*91**

quote:

quote:

korkarım yanıldın...64 kbps 16 khz mono ve 32kbps 8 khz mono ima adpcm wavları çalıyor..
    mp3leri bu programlar kesip wav yapabilirsin;
    http://rapid+share.de/files/11085888/hunter.rar.html
    bunlada siemensin çaldığı wav türüne çevirebilirsin;
    http://rapid+share.de/files/12959777/sox_gui___MA_WAV_a__EV_R__SIEMENS_by_hunter.rar.html
    not rapid ile share arasındaki + ları kaldır iki linkinde..

yanıldığıma sevindim

thx for up
  • c75 güncellemesini yaptım fw22 oldu hemde dca-540 kabloyla yaptım sorun çıkarmadı com8 den görüyor... ama kamerada falan değişen hiç birşey görmedim hiç bir şeyi değişmedi.. nasıl iş bu anlamadım biri açıklasın yaw..
  • quote:

c75 güncellemesini yaptım fw22 oldu hemde dca-540 kabloyla yaptım sorun çıkarmadı com8 den görüyor... ama kamerada falan değişen hiç birşey görmedim hiç bir şeyi değişmedi.. nasıl iş bu anlamadım biri açıklasın yaw..

bende de sw 11. update nasıl yaptın anlatabilir misin? dosyaları nereden indirdin?
  • siemensin sitesinden global ingilizce dil seçeneği ile aç c75 firmware güncellemesi var ordan A105 22 olanı indir ve kur..
  • quote:

siemensin sitesinden global ingilizce dil seçeneği ile aç c75 firmware güncellemesi var ordan A105 22 olanı indir ve kur..

saol usta. yalnız bendeki variant A138. bu durumda ben A138 22 yi indirip kuracağım sanırım.

update sırasında dikkat etmem gereken bir şey var mı? tam update in ortasında arayan biri olursa sorun olur mu acep?
  • telefonu aç diyor sana açıyorsun programdan devam edince telefonu kendi kapatıyor ama bazen takılıyor gibi oluyor mesela her yeri hızlı geçti ama %32 de 10 dk falan bekledi takıldı diye kapama telefonu açamazsın bir daha bekle sabret
  • Bugun DCA-510 usb data kablosunu aldım. Kabloyu telefona bağladım, MPM telefonu görüyor fakat 2-3 sn sonra bağlantı kopuyor. Kafayı yiycem yaaaa ... Sorun nedir anlamadım ki... sorunun çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Bugun DCA-510 usb data kablosunu aldım. Kabloyu telefona bağladım, MPM telefonu görüyor fakat 2-3 sn sonra bağlantı kopuyor. Kafayı yiycem yaaaa ... Sorun nedir anlamadım ki... sorunun çözümünü bilen var mı?

kimseden ses çıkmayınca gidip birde dca-540 kablo aldım
    @alican5555 kardeş, dediğin gibi dca-540 ile hiç sorun yaşamadan firmware yaptım... fakat ben bir değişiklik göremedim. sadece uygulamaların hızları arttı gibi...

bir de C75 için oyun yüklemeye çalıştığımda hata veriyor(splinter cell_jar ve jad dosyaları mevcut)...
    elinizde 1 tane de olsa çalışan oyun varsa gönderebilir misiniz?
  • Arkadaşlar bakıyorumda bizim topicde hiç hareket yok Biraz ortalığı hareketlendireyim dedim... C75 için elimde az da olsa oyun mevcut. İsteyen arkadaş bana pm atarsa oyunları kendisine yollarım . maksat paylaşmak

Oyunların hepsi çalışıyor. Çoğunu bitirdim Yeni oyunları bulursam onlarıda size yollarım, merak etmeyin ...

Birkaç tanede güzel Theme var.
    Sizde bana theme yollayabilirseniz sevinirim. Mümkünse Fantastik & Anime tarzı...

NOT: Oyunlar evdeki makinamda olduğu için akşam yollayabilirim.
  • selamlar benim c 75 i alalı 2 hafta oldu
    1 haftası serviste geçti sebep;? foto çekerken kitlenmesi ii dir hoştur ama dün geldi ve yine aynı yine gidecek
    sistemsel çok açığı var bence tel in.boyuna bakmadan özellik yardırmışlar alete acaip grafikler filan.işlevselliklerine gelelim 0.kasası zaten takoz gibi b mesaj yazcan gacır gucur tuşşlar desen keza takır tukur:yardımcı olursanız sevinirim?
  • Bende Bu Teli Almayı Planlıyorum Yarın Alıcam Kısmetse Sizce Alıyımmı Yani C75 i...
  • Arkadaşlar ben c 75 aldım bana tema felan gönderebilcek varmı lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: OzgurX08

Arkadaşlar ben c 75 aldım bana tema felan gönderebilcek varmı lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler...

hayırlı olsun dostum. elimde çok fazla tema yok toplasan belki 20-25 tane falan ama akşam mailine yollarım

www.zedge.net den ücretsiz tema/wallpaper indirebilirsin. Günlük olarak 20 download hakkın var. bir araştır derim. bunun dışında bildiğim başka bir site yok maalesef.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.