Şimdi Ara

::SİEMENS C75 KULLANANLAR BURAYA..:: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
22.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaww bu mpm i bende indirmeye çalişiorum inmio inse bile zip ten dışarı çıkmio bi bağlayamadım tel.i pc.e
    ayrıca fw güncellemesi yapmak istiorum link verebilirmisnz
  • mpm için daha önce verilmiş linklerden indirdiğim dosyaları winrar yada winzip le açmaya çaliştiğimda bozuk dosya die hata verio. Data1.cab dosyası dışarı çıkmio
  • arklr cvp bekliorum bu akşama halletmem lazım bu işi
  • ölmüş bu topic ben umudu kestim
  • quote:

Orjinalden alıntı: musgucuk
    yaww bu mpm i bende indirmeye çalişiorum inmio inse bile zip ten dışarı çıkmio bi bağlayamadım tel.i pc.e
    ayrıca fw güncellemesi yapmak istiorum link verebilirmisnz

zipten dışarıya tüm dosyaları çıkarabilmen gerekir, tekrar dene. link ve dosya sağlam
  • zipten dışarı çıkarmaya çalışırken "Some data in your zip file is damaged-CRC check failed" hata msjı verio ve zipten dışarı çıkmıo.
    farklı linklerden indirdim hepsinde aynı sorunla karşılaştım.Neden kaynaklanio olabilir?
  • son versiyon kaç acaba 11 miş bizdeki yenisi çıktıysa yüklüyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ZuMaZuM_
    son versiyon kaç acaba 11 miş bizdeki yenisi çıktıysa yüklüyelim

üstteki son versiyondur 4.06.07.11.1.0
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahve

quote:

bunu yüklemek için bilgisayarda c75 için gerekli olan programın kurulması gerekiyor değilmi püff bende cx75 in programı var olmazmı
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kahve
    quote:

bunu yüklemek için bilgisayarda c75 için gerekli olan programın kurulması gerekiyor değilmi püff bende cx75 in programı var olmazmı

hayır başka bir şey gerekli değildir. mpm in herhangi bir sürümü yeterlidir. eğer son sürümü varsa da iyi olur.

• ARKDASLAR SIEMENS C75 VAR ELİMDE DATA KABLOSUDA MEVCUT AMA SETUP.EXE BIR TURLU NETTEN BULAMADIM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM. YARDIMCI OLAN ARKADASLARA SIMDIDEN TESSEKKUR EDERIM.
    SAYGILARIMLA...
  • quote:

Orjinalden alıntı: programmer_84
    ARKDASLAR SIEMENS C75 VAR ELİMDE DATA KABLOSUDA MEVCUT AMA SETUP.EXE BIR TURLU NETTEN BULAMADIM BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM. YARDIMCI OLAN ARKADASLARA SIMDIDEN TESSEKKUR EDERIM.
    SAYGILARIMLA...

dediğin şey sanırım yazılım.

yazılımı buradan indirebilirsin.
    http://eh.student.utwente.nl/~landy/index.php?dir=

siteye girince
    kullanıcı adı: mobile
    şifre: elibom
    gir.
    karşına telefonların listesi çıkacak buradan C75 i seç.

şimdi telefonunun boş ekranında ekrana *#06# yaz. sol alt tarafta diğer veya bilgi yazar. oraya basınca karşına gelen ekranda "variant" yazar. örneğin A100 gibi. bu varianta uygun yazılımı bu verdiğim sitedeki C75 in içindeki listeden bulabilirsin. mesela variantın A100 ise. bu variant için 22.ci yazılımı 220100 e tıklayarak indirebilirsin.

• arkadaşlar benim sıemens c75 telefonum var telefonla ilgili sorularım vardı yanıtlarsanız sevinirim
    1- bu telefonun bende gümüş renkli kapağı var ben bu kapağı değiştirebilirmiyim?
    2- bu telefonun simgelerin şekli değişmiyormu
    3- güncelleme yapmak istiyorum ama data kablom yok kızılötesiyle yapabilirmiyim
    4- güncelleme yaparsam nerden, ne şekilde yapabilirim tam adresini veririmisiniz
  • Arkadaşlarım bir arkadaşım joytstick'i bozulduğu için satmaya kalktı. telefoncular 50 ytl verelim dediler. Beğenmedi ben ondan istedim. Çok güzel hoşuma gitti
    Fakat joystick'i beni üzüyor. Eski k750 im gibi umudu kestim.
    Parasıylada olsa yaptırmak istiyorum.
    birde yedek batarya istiyorum. bu modeller eski sanırım piyasada bulunurmu?
    birde telefonu kayseri bölgesinde yada başka şehirde nasıl yaptırabiliriz?
  • benimkinin de şarjı çok az gitmeye başladı. 4-5 günü zor çıkarıyor...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.