Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: PES 2013 Demo (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
39.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JoeFrazier

gol sevinçleri hala aynı :/

zil takıp oynamalarınımı bekliyodun ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halogonga

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: énergy

pes fifanın ensesinden tutmuş görünüyor...

bence enseden dilde başka bir yerden tutmuş
  • quote:

quote:

Fifada sevinmek için 50 den fazla tuş kombinasyonu var gol attıktan sonra takımın kontrolü sende oluyor sahanın istediğin yerine koşarak istediğin sevinmeyi kendin yapıyorsun yada takım arkadaşının üstüne atlıyorsun vs.Peste ise ara video giriyor golü atan adamın sevinmesi nasılsa öyle seviniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 27 Temmuz 2012; 15:26:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

quote:

Fifada sevinmek için 50 den fazla tuş kombinasyonu var gol attıktan sonra takımın kontrolü sende oluyor sahanın istediğin yerine koşarak istediğin sevinmeyi kendin yapıyorsun yada takım arkadaşının üstüne atlıyorsun vs.Peste ise ara video giriyor golü atan adamın sevinmesi nasılsa öyle seviniyor.

Sonuç?
  • "top fiziği fifaya yakşamasada" "ben çin 3de kaldım"
    üründül klonları çoğalıyor.
  • Ne zaman Pes'le ilgi bir haber veya inceleme olsa bu fifacıların kıskançlık damarları tutuyor.Oyun salonlarında en çok oynanan oyun Pes'dir burda boş boş konuşun kendinize bir şeyler anlatın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunaylive

quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

BSC Editörlerinin her incelemesini beğeniyorum ancak bunu beğenmedim. Pes'in en önemli sorunlarından biri savunmadaki yapay zekanın hantallığıdır. Ama siz savunmayı hiç değerlendirmemişsiniz ve sadece ofansif özellikleri göz önünde bulundurmuşsunuz. Zaten Pes te her zaman iyi gol atarsın ancak iyi de gol yersin. Ayrıca ben genel olarak kaleci animasyonlarının neden aşırı derecede kötü olduğu halde kimsenin bundan bahsetmediğini anlayamıyorum. Kaleci bildiğin her oyunda vinç gibi dönüyor ve attığı degaj 30 sn de adama ulaşıyor (karşı adama ulaşıyor). Sonuç olarak ben artık hiç bir zaman Pes almayı düşünmüyorum. Ya Fifa ya alışırım ya da futbol oyunu oynamam. Adamlar beni artık sinir hastası etti. Pes'i 1-2 ay değil 1 sene oynayın ondan sonra bu dediklerime katılmayın ben de bir şey bilmiyorum derim arkadaş.

pes in diğer oyunlarını oynadıysan kaleci animasyonlarındaki farkı görürsün ve oyunun yavaşlaması ile beraber zor seviyelerde gol atmak zorlaşmış, yani savunmalar daha iyi.Ayrıca (LT) tuşuna basarak kalecinin degajının hızını ve yönünü ayarlayabiliyorsun.
    Yanlış anlaşılmasın bende bu sene fifa alacağım.Çünkü fifa şuan daha iyi. Ama oyunun gelişen yönlerinide söylemek lazım

Kardeşim zor seviye diyorsun da; Pes serisini o kadar çok oynadım ki artık hangi oyununda nereden nasıl vurursam nasıl gideceğini anlayabiliyorum. Kaleciler hiç bir oyunda hiç bir düzeltilmeye maruz kalmadı şuana kadar (bundan sonra da yapılmayacak gibi görünüyor). Ayrıca kalecilerin yalnızca sorunu yavaş atmak değil, yanlış atmak. Ne zaman boş bir adam görüp atsam hemen rakip ona doğru koşup alıyor. Maşallah müneccim gibi adamlar topun tam olarak nereye düşeceğinin daha atışı kullanmadan anlıyorlar. İkili mücadeleler o kadar sıkıcı ki kimin topu alıp nasıl pas verdikten sonra kaptıracağı belli. Ben artık bu illet oyundan konuşmak istemiyorum. Zaten her oynayışım da arkadaşların kafasını şişiriyorum. Ne diyeyim ben yandım siz de yanmayın, bu oyunu çok fazla oynamayın!

• Pes 2013 ten umutluydum ama olmamış önümüzde 1-2 sene fifa önce geçiceği belli pesin artık bi dur demesi ve kendilerine çeki düzen vermesi gerekiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

quote:

quote:

Sonuç?

Fifa 15 milyon satti pes 1 milyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun oyuncuyu yönlendirmemeli.oyuncu oyunu yönlendirmeli. bu yüzden fifa diyorum. zaten genel satış yüzdelerine de bakarsanız alanlarda öyle diyor :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sonuç?

1 Milyon? kaynak? PES 2012 sadece Güney Amerika'da 1 milyon sattığını açıklamıştı geçen aylarda. Bu durumda verdiğin rakam işkembeden sallamak oluyor. Gerçi PES'in kaç sattığı hiç önemli değil, satış rakamlarına göre oyun almak saçma bana göre. Beğendiğim oyunu alırım. Fifa, ezelden beridir PES serisinden fazla satmıştır ve satacaktır bu yeni bir şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 27 Temmuz 2012; 19:02:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sonuç?

1 Milyon? kaynak?

Google dan arastir.
    http://m.shiftdelete.net/pro-evolution-soccer-serisi-cokuste-36279.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 27 Temmuz 2012; 19:04:17 >

• PES 2012 sadece Güney Amerika'da 1 milyon sattığını açıklamıştı geçen aylarda. Bu durumda verdiğin rakam işkembeden sallamak oluyor. Gerçi PES'in kaç sattığı hiç önemli değil, satış rakamlarına göre oyun almak saçma bana göre. Beğendiğim oyunu alırım. Fifa, ezelden beridir PES serisinden fazla satmıştır ve satacaktır bu yeni bir şey değil.
  • quote:

PES 2012 sadece Güney Amerika'da 1 milyon sattığını açıklamıştı geçen aylarda. Bu durumda verdiğin rakam işkembeden sallamak oluyor. Gerçi PES'in kaç sattığı hiç önemli değil, satış rakamlarına göre oyun almak saçma bana göre. Beğendiğim oyunu alırım. Fifa, ezelden beridir PES serisinden fazla satmıştır ve satacaktır bu yeni bir şey değil.

Koydugum linkte pes 12 6 ayda 1 milyon satti yaziyor.

• quote:

quote:

PES 2012 sadece Güney Amerika'da 1 milyon sattığını açıklamıştı geçen aylarda. Bu durumda verdiğin rakam işkembeden sallamak oluyor. Gerçi PES'in kaç sattığı hiç önemli değil, satış rakamlarına göre oyun almak saçma bana göre. Beğendiğim oyunu alırım. Fifa, ezelden beridir PES serisinden fazla satmıştır ve satacaktır bu yeni bir şey değil.

Koydugum linkte pes 12 6 ayda 1 milyon satti yaziyor.

Tembel habercilik örneği. Bu haberi hatırlıyorum yabancı sitelerden haberi alırken PES 2012 1 milyon sattı diye haber yapmışlardı.
    http://www.gamezone.com/products/pes-2012/news/pes-2012-sells-1-million-units-in-latin-america

• 2 Güdür Oynuyorum Özellikle Şutları Çok Beğendiğimi Söyleyebilirim Size..
  • Top fiziği Fifa'ya yaklaşamasa da Ulan kaç yıldır PES oynarım ben bile kabul ettim 2010'da FIFA'nın daha iyi olduğunu,FIFA'ya geçtim,bazılarının kafa hala aynı,uyanın artık.PES 2014 yapımcı ekibin değişmesiyle efsane bi' oyun olabilir.Onu beklemekte fayda var.
  • Fifa xbox360 ps3 ve pc'de 11 milyona yaklaşmıştır.Pes ise aynı platformlarda 3 milyona yaklaşıyor.

Kaynak vgchartz.

Fifa 'nın artıları;

Kaleciler, hakemler, avantaj kuralı,gösterilen kartlar, animasyonlarda, defans sisteminde ve oynanışdaki gerçekcilik.

Fifa'nın eksileri;

Yüzler, oyuncu fizikleri, koşu animasyonu,bazı yavaş hareketler ve bence top fiziği ile şutlar (bu biraz göreceli olabilir)

Pes ise saha içindeki oyuncu fizikleri, yüzler,top fiziği,taktik ekranı ve şutlarda daha iyi gibi geliyor bana.

Eksileri ile oynanabilirlikteki sorunlar, kaleciler, hakemler ve online sorunları.
  • Pes'in sevdiğim kısmı Türkçe olması Fifa o kadar alıyoruz yok arkadaş adamlar bizi dikkate alıp Türkçe menü bile yapmadılar. Oysa ki bir Türkçe yapsalar eminim ki Türkiye'de ki Fifa satışlarında sıçrama olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.