Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: PES 2013 Demo (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
1
Favori
39.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kankam1030

Ne zaman Pes'le ilgi bir haber veya inceleme olsa bu fifacıların kıskançlık damarları tutuyor.Oyun salonlarında en çok oynanan oyun Pes'dir burda boş boş konuşun kendinize bir şeyler anlatın.

Herhalde futboldan anlamayan 12-13 yaşlarındaki çcuklardan bahsediyorsun cafelerdeki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Pes'in sevdiğim kısmı Türkçe olması Fifa o kadar alıyoruz yok arkadaş adamlar bizi dikkate alıp Türkçe menü bile yapmadılar. Oysa ki bir Türkçe yapsalar eminim ki Türkiye'de ki Fifa satışlarında sıçrama olacaktır.

PES'in Türkçe olması Sony'nin dayatması ile gelen bi özellik oldu. Sony ve Konami aynı semtin çocukları olduğundan birbirlerine nazları geçiyor bu konuda. PES'in Türkçe olmasındaki en büyük etken de işte PS kafe gençliği oluyor. Her PS kafede PES harici oyun bulmak neredeyse imkansız. Sanki Playstation PES oynatmak için yapılmış bir makine. Aynı cahillik bizim alttaki komşuda da var. Sadece Pes oynamak için gitti PS aldı bir oyuna 100 küsür lira verdi şimdi yatıyor öyle PS. Git Xbox al istediğin kadar oyun oyna dedim yok gitti PS aldı. Yok bizim halkımız akıllanmaz yeniliklere açık olmaz olamaz koyun sürüsü gibi biri neyi övdüyse onun peşine gider

• quote:

Orijinalden alıntı: byrd

quote:

Orijinalden alıntı: Revoltant

Top fiziği Fifa'ya yaklaşamasa da Ulan kaç yıldır PES oynarım ben bile kabul ettim 2010'da FIFA'nın daha iyi olduğunu,FIFA'ya geçtim,bazılarının kafa hala aynı,uyanın artık.PES 2014 yapımcı ekibin değişmesiyle efsane bi' oyun olabilir.Onu beklemekte fayda var.

sen bile?
    kitleleri peşinden sürükleyebileceğini sanma sendromun mu var? senin bile kabul etmen bizim de kabul etmemizi gerektirmez.

Ben bile derken bizim çevredeki en çok pes fanlığı yapan adam bendim.diğerleri fifacıydı.Tartışma çıkarmak için saçma alıntılar yapmayalım,ayrıca sen kimsin ki beni küçümsüyorsun ?

• quote:

Top fiziği Fifa'ya yaklaşamasa da Ulan kaç yıldır PES oynarım ben bile kabul ettim 2010'da FIFA'nın daha iyi olduğunu,FIFA'ya geçtim,bazılarının kafa hala aynı,uyanın artık.PES 2014 yapımcı ekibin değişmesiyle efsane bi' oyun olabilir.Onu beklemekte fayda var.

1998 den beri sıkı bir pesciyim,pes6 dan sonra çıkan hiç bir pesi beğenmedim ve oynamadım.evet fifayı da denedim onuda beğenmedim,sizin dediğiniz kadar abartılacak bir oyun değil kesinlikle.Gerçek bir pesci fifayı oynamaz boşuna eski pesciyim ayaklarına yatmayınız burada

• quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

quote:

1998 den beri sıkı bir pesciyim,pes6 dan sonra çıkan hiç bir pesi beğenmedim ve oynamadım.evet fifayı da denedim onuda beğenmedim,sizin dediğiniz kadar abartılacak bir oyun değil kesinlikle.Gerçek bir pesci fifayı oynamaz boşuna eski pesciyim ayaklarına yatmayınız burada

Arkadaşım yanımda mıydın nereden biliyorsun ? PS1'deki WE'lerle büyüdük biz..En son oynadığım fifa 99'du benim 2010'a kadar.Pes 2008'de öyle bir batırdı ki bir daha toplayamadı.Bir de neden eski pesciyim ayağına yatayım arkadaşım paranoyak mısınız ? Elime ne geçecek ? Ne yapayım çocukluk arkadaşlarımı mı getireyim ispat etmek için ? O günlerden fotoğraf mı arayıp bulayım ? WE'i severim evet,arkadaşlarıma başlatan da benim hepsini we-pes oynar hale getirdim zamanında.Ama ne oldu ? En baba pesçi arkadaşlarım bile fifa'ya döndüler.Bazıları gözünü açsın artık,bakar körler görsün

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım yanımda mıydın nereden biliyorsun ? PS1'deki WE'lerle büyüdük biz..En son oynadığım fifa 99'du benim 2010'a kadar.Pes 2008'de öyle bir batırdı ki bir daha toplayamadı.Bir de neden eski pesciyim ayağına yatayım arkadaşım paranoyak mısınız ? Elime ne geçecek ? Ne yapayım çocukluk arkadaşlarımı mı getireyim ispat etmek için ? O günlerden fotoğraf mı arayıp bulayım ? WE'i severim evet,arkadaşlarıma başlatan da benim hepsini we-pes oynar hale getirdim zamanında.Ama ne oldu ? En baba pesçi arkadaşlarım bile fifa'ya döndüler.Bazıları gözünü açsın artık,bakar körler görsün

Sen Allah bilir ps1 lerde bizler winnig eleven4'ü oynarken sen o zamanda fifa oynuyorsundur kesin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sen Allah bilir ps1 lerde bizler winnig eleven4'ü oynarken sen o zamanda fifa oynuyorsundur kesin

Yazdığım şeye bak,verdiğin cevaba bak.Ne desek ki buna ?

• Bu sene pes harika.
  • Pes 2013 deki futbolcu ve top kontrolü güzel olmuş biraz fifa 12 ye benzemiş pes fifayı bir sene arkadan takip ediyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Herkes Sussun Pes Konuşacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: toj_blok

ne fifaymış anasını ya,1 maç oynadım Fifa 2012 1 maç sonra kapattım dedim Allah belanızı.Ne yani nedir neden bu kadar çok seviyorsunuz görüntü kalitesi 0 oynanış felç.Pes abi Pes,oyunda top olmasa bile en iyi futbol oyunudur bana göre.Strateji ayarları 11 de 12 de de vardı bu arada editörler.Yok bir tuşa basınca defans ofsayt taktiği kuruyor filan.Hay Fifa'sına...

İmzamı atarım.
  • Byrd Kardeş sen ne şekilsin Revoltant bu forumda takılan iyi bi kardeşimizdir kendisini bizzat tanırım. Senin akıllı ol aklını alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Ciddi Ciddi bu oyunu gerçekten beğenen var mı ?

he la gerçekten beğeniyoruz, keyifle oynuyorum şuanda, bunu yazmak için mi girdin bu konuya ergen, sen beğenmiyorsun diye oynamayalım mı şimdi, boş boş yorum yazıp vakit öldürüyon burda, git fifanı oyna m.l
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrd

@Revoltant elemanlarını göndermişin. babanıda çağırmadan bu işi tatlıya bağlayalım Reis. Senin bile iyi yanların vardır bir gün keşfedilir.

Senin için adama ihtiyaç var mı ki Paranoyaklar ''bile'' senin davrandığın gibi davranmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revoltant -- 28 Temmuz 2012; 1:34:54 >
  • LA OTURUNDA OYNAYIN İSTEDİĞİNİZ OYUNU :

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Ben yillarin FIFA'cisi olarak PES 2013'u begendim.

aynen bende senelerdir pes e ellememiş biri olarak bu sene deniyecegim. fifayı geçebilmesi söz konusu degil tabi ama ilerleme var gibi biraz.

fakat video incelemeniz gerçekten berbat olmuş. özellikle oyundan anlamayan bir arkadaşı neden yanınıza alırsınızki kendinizde söylüyorsunuz zaten. saçma sapan sorular sorup durdu. sonuçta kaç kişi izlicek bu videoyu eski kalitenizden eser yok.
  • güzelmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: halogonga

quote:

Orijinalden alıntı: JoeFrazier

gol sevinçleri hala aynı :/

zil takıp oynamalarınımı bekliyodun ?

Fifada sevinmek için 50 den fazla tuş kombinasyonu var gol attıktan sonra takımın kontrolü sende oluyor sahanın istediğin yerine koşarak istediğin sevinmeyi kendin yapıyorsun yada takım arkadaşının üstüne atlıyorsun vs.Peste ise ara video giriyor golü atan adamın sevinmesi nasılsa öyle seviniyor.

Sonuç?

Fifa 15 milyon satti pes 1 milyon

1 Milyon? kaynak? PES 2012 sadece Güney Amerika'da 1 milyon sattığını açıklamıştı geçen aylarda. Bu durumda verdiğin rakam işkembeden sallamak oluyor. Gerçi PES'in kaç sattığı hiç önemli değil, satış rakamlarına göre oyun almak saçma bana göre. Beğendiğim oyunu alırım. Fifa, ezelden beridir PES serisinden fazla satmıştır ve satacaktır bu yeni bir şey değil.

2 oyunda güzel ama fifa ince ayrıntılara önem veriyor ama bi türlü kontrolüne alışamadım yoksa 2 side güzel oyun yani tartışmaya gerek yok

• gerçekten pes çok iyi olmuş bu sene uzun aradan sonra pes oynarken zevk aldım grafik olarak zaten fifayı eziyor oynanışıda güzelleştirmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Demoyu oynadım, bu videoyu da izledim acaba bendemi sorun var diye ama şu sıralayacağım olayları yıllardır değiştirmediler :

- Kaleci topu yakalamıyor. Videoda 7. dakika sonlarında ve 8 in başlarında da görünüyor. Kardeşim kaleci orada topu tutsun diye var hala yakalamıyor.

- Oyuncu yüleri gerçekçi denmiş, benim gördüğüm kafa poligonlarına oturtulmuş 2 boyutlu resimler. Dokuların hepsi 2 boyutlu. Haliyle resmi görüp benziyor denmiş ama Fifa 'da dokular 3 boyutlu ve ter gibi ekstra efektler görülebiliyor.

- Oyunda oyuncuların gözleri tamamen gölge ile kapalı. Yahu bu nedir her sene aynı gözleri oyulmuş gibi.

- Tüm paslar adamı buluyor. Fifa ' da da otomatik pas ve şut var ama tamamen manuel yapılabiliyor. PES de ne yaparsan yap pas çok otomatik gidiyor

- Oyun aşırı hızlı ve çok gollü. Ayrıca 1 adamı alıp koşturarak pas vermeden gol atma yüzdesi fazla. Fifa'da sürekli pas yapmazsan topu kaptırırsın. Kaleye şut çekmeden önce koşmayı bırakmazsan şutun kaleyi bulmaz uçar gider. 5 dakikalık yarıda oynanan maçta 7-5 gibi skorlar olmaz.

Demo Bu Demo Dostum Adı Üstünde Demo ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.