Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kavun11
Bir Önceki Kullanıcı AdıKuteKavun
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi19 Şubat 1994
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
06/02/2018 Tarihinde Uğradığımız Saldırı başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Neden aileler çocuklarının haklarını savunmaktan aciz ve olayı hemen kapatmaya çalışıyorlar. Bilgili ne yaptığını bilen çoğunluk ne zaman çocuk sahibi... Mesaja git »
Twitter ve Instagrama rakip yeni bir uygulama geldi başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Fotoğraflara bakıyorumda neresi yepyeni veya rakip? Bunu yeni çıkmış bir uygulama rakip olamaz anlamında söylemiyorum. Size ait özgün hiçbir şey yok. ... Mesaja git »
İşimize gelince AB örnek alıyoruz, işimize gelince AB bizi örnek alsın diyoruz. Herşeyimiz aynı, asgari ücretimiz mesela.. O yüzden neden vergisini ö... Mesaja git »
Evliliğin Mantık Dışı Olduğunu Tek Örnekle Kanıtlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Zorla mı evlendiriyorlar kardeşim? İnsanları tanımadan evlenmeyin sizde, sadece dış güzelliğe aldanıp evleniyorsunuz 3-5 ay sonrada evlendim kahretsin... Mesaja git »
Otobüs Konusu Açanlar Ban Yemeli başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kimseye engel koymadan yapılacak çözüm basit. Konu dışı bölümün popüler başlıklar arasında görünmesi engellensin. İsteyende istediği konuyu, trollemey... Mesaja git »
Allah kimseyi maddi sıkintıya düşürmesin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam yerecek bişi yok zaten ben 2 üniversite bitirdim bunu yaşayarak söylüyorum. 2 Kez Koreye 3 kez Japonyaya gittim hocam inanmassanız özelden fotoğ... Mesaja git »
Allah kimseyi maddi sıkintıya düşürmesin başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üniversite kazanıp iyi yerlere gelme dönemleri 5 yıl önce bitti. Düzgün bir yerde işe girip deneyip kazanıp yükselmeye bak gir bir işe. Kazan paranı y... Mesaja git »
Tolgshow'a gülüyor musunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Komik gelmiyor hatta Tolganın hareketlerini itici buluyorum böyle o arkadan gelen ses ile yapmacık şekilde girdiği diyolaglar inanılmaz itici.... Mesaja git »
SON DAKİKA OHAL UZATILIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Öncekinin tadını çıkartmadan yenisi çıkıyor. Ohal-S6 nasıl olacak bakalım.... Mesaja git »
Ekmekler Minnacık Olmuş SSli (%25lik boyut küçültmesi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ülkemizde israfı en az olan yiyecek ekmektir. Yerde duran ekmeği bile öpüp yukarılara koyan milletiz. Ne kadar yiyebileceğimizi düşünemeyecek kadar ak... Mesaja git »
Arkadaşları

bozcan

darkest earth

D3erin

Tilki_Andrei

Kasiragii
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
PSN ID
KuteKavun
İşlemci
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172