Şimdi Ara

Ps4 - Bf4 Normal Oyun ve Premium Sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba ps4'ümü alalı çok olmadı ve hala anlamadığım bir sorun var kafamda.

Bf4 oyununu normal orjinal kutuda aldığımda, istediğim her silah ve map de oynayamıyormuyum? Oynarsam kaç tanesinde oynayabiliyorum ?

Premiumla aralarındaki tek fark + exp bonusu ve bazı karakter hediyeleri falan mı yoksa?

• Premium alirsan 5 ek pakete sahip olursun, (Şu anlik bunlarin 4ü çıktı, 5.si aralıkta çıkacak) Her ek pakette 4 yeni harita,(toplamda 20yeni harita) silahlar, oyun modlari, assigment e bagli olarak gelen kamuflaj, dogtagler geliyor. Uzun süreli ve sık oynayacaksan kesinlikle lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Premium alirsan 5 ek pakete sahip olursun, (Şu anlik bunlarin 4ü çıktı, 5.si aralıkta çıkacak) Her ek pakette 4 yeni harita,(toplamda 20yeni harita) silahlar, oyun modlari, assigment e bagli olarak gelen kamuflaj, dogtagler geliyor. Uzun süreli ve sık oynayacaksan kesinlikle lazım.

Hocam şimdi oyunu alsam 120tl premiumda psn tr de yanlış görmediysem 120tl de o ... Uzun bir süre alamam galiba alırsam. Yani ya hiç almayayım bf4 ün yenisi çıkacak onumu bekleyeyim yoksa.. Öğrenciyim malum. Veya 2-3 ay götürür mü normal paket? 3 ay sonra falan alabilirim.. :/ Aklım karışık hani bf4 ü tamamen online özelliği için kullanmak istiyorum öyle yarım zevk almak hoşuma gitmeyecek.

• Yeni oyunu 2015 de çıkacak, dandik o zaten ben almayi bile düşünmuyorum 2-3 ay normal paket seni götürür, bide senle sesli olarak oynayacak bi squad oluşturdunmu 2-3 ayın nasil gectigini bile anlamazsın Sonrasinda premium alıp keyfine devam edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ops -- 10 Ağustos 2014; 1:30:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni oyunu 2015 de çıkacak, dandik o zaten ben almayi bile düşünmuyorum. 2-3 ay normal paket seni götürür, bide senle sesli olarak oynayacak bi squad oluşturdunmu 2-3 ayın nasil gectigini bile anlamazsın. Sonrasinda premium alıp keyfine devam edersin

Hocam çok teşekkür ederim yorumlar için. Bende internetten baktım videolarına onun garip özellikler var pek tutmayacak gibi ama premium alırsam bunda user kaybı olmassa heralde geçemem o yüzden dikkat etmek istiyorum benim için ucuz rakamlar değil çünkü..

Peki hocam normal ilk kutulu aldığımda kaç map girebiliyorum hemen hemen silahlar açık mı?
  • us psnden alabilirsin. oyun plus indirimiyle 28,79$ premium 31,99$
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

us psnden alabilirsin. oyun plus indirimiyle 28,79$ premium 31,99$

Hocam normal oyunun fiyatımı o, oyun elimde kutulu değilken mutlu olamıyorum. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaySEON

quote:

Yeni oyunu 2015 de çıkacak, dandik o zaten ben almayi bile düşünmuyorum. 2-3 ay normal paket seni götürür, bide senle sesli olarak oynayacak bi squad oluşturdunmu 2-3 ayın nasil gectigini bile anlamazsın. Sonrasinda premium alıp keyfine devam edersin

Hocam çok teşekkür ederim yorumlar için. Bende internetten baktım videolarına onun garip özellikler var pek tutmayacak gibi ama premium alırsam bunda user kaybı olmassa heralde geçemem o yüzden dikkat etmek istiyorum benim için ucuz rakamlar değil çünkü..

Peki hocam normal ilk kutulu aldığımda kaç map girebiliyorum hemen hemen silahlar açık mı?

10 map var, 7-8 tanede mod var. İlk basladiginda silahlar acik degil, sen oynayarak açıcaksin, ki bu da oyunu sürekli oynamaya sürükluyor insani Normal pakettede var baya silah. 2-3 ay rahat götürür diye düşünüyorum, begenmezsen almazsin zaten premium.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WaySEON

quote:

10 map var, 7-8 tanede mod var. İlk basladiginda silahlar acik degil, sen oynayarak açıcaksin, ki bu da oyunu sürekli oynamaya sürükluyor insani Normal pakettede var baya silah. 2-3 ay rahat götürür diye düşünüyorum, begenmezsen almazsin zaten premium.

Hocam belki komik olacak ama ps4 almamdaki en büyük etmenlerden birisi bf4 online oynama keyfi
    2-3 ay rahat götürür diyorsanız ben o halde alayım kesinlilke çok teşekkür ederim.

• oyun+premium 61 $ civarı yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulamadımbirşey

oyun+premium 61 $ civarı yapıyor.

Hocam çok iyi bir fırsat dediğiniz gibi ama bilmiyorum ki onu indirmesiyle uğraşmak + elimde kutu yok falan :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.