Şimdi Ara

Render Yapmak İçin Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar, bölümüm ve yaptığım bazı çekimler gereği kurgu yapabileceğim normal veya biraz daha hızlı render toplama pc yardımına ihtiyacım var. Maksimum bütçemde 2bin tl yani çok fazla fiyatta çıkamıyorum. Yardım etmek isteyen herkese şimdiden teşekkürler. (Normal pc kullanımı ve render)

Aslında ilk kez pc toplayacağım o yüzden yazdığınız bazı şeyleri anlamama durumumda olabilir. Sizce internetten izleyerek bu işi yapabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavun11 -- 26 Eylül 2015; 0:15:53 >

• Buyrun hocam heralde bundan daha f/p render pc toplanmaz. Ucundan az biraz oyunda oynatır sonra bütçeniz olduğunda daha iyi bir işlemci soğutucu takarsınız ve ssd takarsiniz tüm render işlerinizi sorunsuz yapacaktır. Sistemi sinerjiden topladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soralalp -- 26 Eylül 2015; 5:50:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soralalp

Buyrun hocam heralde bundan daha f/p render pc toplanmaz. Ucundan az biraz oyunda oynatır sonra bütçeniz olduğunda daha iyi bir işlemci soğutucu takarsınız ve ssd takarsiniz tüm render işlerinizi sorunsuz yapacaktır. Sistemi sinerjiden topladım.

Bu sistem güzel, değişiklik yapmadan alabilirsiniz.

• Arkadaşlar çok teşekkür ederim ben bunu kaydettim peki sizce tek başıma bu işlemi gerçekleştirebilirmiyim ilk deneyimim olacak?
  • alternatif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 860K -- 26 Eylül 2015; 15:11:32 >
  • İnternette bir iki video izlersen ve anakart kitapçığına bakarsan çok rahat yapılacak bir işlem. Yaptığında duyduğun haz paha biçilemez ancak hazır olsun benim olsun dersen az bişey daha ver aldığın yer toplasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk başta kitapçıklara bakıp incelersen, neyi nereye nasıl takacağını öğrenir ve dikkatle takarsan sorun olmaz bence. Ayrıca, youtube'daki videolar da faydalı olur.
  • Aslında hani kaç yıl oldu artık bende bi yerinden tutmak istiyorum bu işin böyle bir kez yapsam zaten rahata ericem, bu sefer kitapçıklar ve videolarla dediğiniz gibi halledeceğim umarım en kısa zamanda çok teşekkürler herkese.
  • Bende düşünüyorum alternatifler var mı başka?
  • alternatif
    bütçeye göre soğutucu alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coMMann -- 27 Eylül 2015; 13:31:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coMMann

alternatif
    bütçeye göre soğutucu alınabilir

Fotoğraf açılmıyor hocam
  • http://i.hizliresim.com/VLZvBy.jpg
    Buyrun hocam sitede sorun var herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coMMann -- 27 Eylül 2015; 13:32:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coMMann

http://i.hizliresim.com/VLZvBy.jpg
    Buyrun hocam sitede sorun var herhalde

Hocam çok teşekkür ederim sizinkinide kaydettim yakında net karar verip başlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.