Şimdi Ara

Steam Olayına Yeni Girdim Ama?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba, konsol sahibi olduğum için steam hakkında fazla bilgim yok. PC'yide yenileyince steam kullanmayada başladım. Ancak bugün garip bir durumla karşılaştım. CS:GO satın aldım indirirken %80 civarına gelmiştim, pc kapatma durumum oldu indirmeyi durdurup kapattım. Şimdi yüklemeye devam edeyim derken indirme en baştan başladı?

Bunun sebebi nedir? Her oyunda mı böyle olacak. Ben 20-30gb oyunları indirirken hep açık tutamam. Yapabileceğim bir şey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: KuteKavun

Arkadaşlar öncelikle merhaba, konsol sahibi olduğum için steam hakkında fazla bilgim yok. PC'yide yenileyince steam kullanmayada başladım. Ancak bugün garip bir durumla karşılaştım. CS:GO satın aldım indirirken %80 civarına gelmiştim, pc kapatma durumum oldu indirmeyi durdurup kapattım. Şimdi yüklemeye devam edeyim derken indirme en baştan başladı?

Bunun sebebi nedir? Her oyunda mı böyle olacak. Ben 20-30gb oyunları indirirken hep açık tutamam. Yapabileceğim bir şey var mı?

Hiç böyle birşey ile karşılaşmadım muhtemelen bir sorun olmuştur.

Normalde yarımda bırakıp bilgisayarı kapatabilirsiniz açtığınızda devam eder.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi steamapps klasörüne bakıyorum cs go var içinde sadece ve indirilmiş 13gb görünüyor. Oyun 13gb değil zaten. Ve sıfırlandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: KuteKavun

Hocam şimdi steamapps klasörüne bakıyorum cs go var içinde sadece ve indirilmiş 13gb görünüyor. Oyun 13gb değil zaten. Ve sıfırlandı.

Bendede boyutundan fazla gösteriyor. Sebebini bilmiyorum .

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Ancak sizde inmiş hocam. Bende inmediği halde. Teşekkür ederim genede, bilen arkadaşlar var mı bu nasıl bir durum böyle?
  • Steam'de bazı oyunlarda böyle durumlar olabiliyor. Can sıkıcı durum yapacak bir şey yok gibi. Anca indirirken duraklatıp Steam'i kapatıp tekrar açtığınızda kaldığı herden indiriyorsa öyle deneyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirirken yedeklememiş, olabilir bazen
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Bir şey yapmam gerekiyor mu bu durumda?
  • en kötü sıfırdan bi daha başlarsın
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfırdan başladım da büyük oyun indirirsem onlarda da böyle olursa..
  • normalde kaldığı yerden devam eder. arada oluyor böyle. steamdan 100 kere oyun indirdiysem 3-4 kere olmuştur.
  • Steam oyunu indirmeden once disk ten oyun icin yer ayirir oyunu indirmeden 13 gb gozukmesinin sebebi budur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende arada bir oluyordu bilgisayarı kapatırken steamden çıkış yaparsan bir sorun olmuyor bende
  • Durdurup çıkmıştım hocam bende ama şanssızlık oldu heralde..
  • Bilgisayar senin isteğin dışında kapandıysa oluyor böyle. Tavsiyem önceden indirilenleri sil baştan başlat sıkıntı oluyor çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thablion kullanıcısına yanıt
    Durdurup kendim kapatmıştım hocam..
  • Normalde devam eder ben skyrimi 2-3 seferde indirmiştim sıkıntı olmamıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.