Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
St Batuhan
Gerçek AdBatuhan Süersan
Doğum Tarihi20 Şubat 1993
MeslekBilgisayar Mühendisi
İlgi AlanlarıHayatın Özü
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Corsair oyunculara yönelik ilk hazır sistemini duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Corsair SF400, biri şaka desin? SF450 450watt olduğuna göre bu ürün 400 watt mı? Bir de sitelerinden kontrol ettim bilgiler doğru. 1080ti olan ise sf5... Mesaja git »
Türkiye için acaba değerler nedir? Doların durumunu düşünürsek aslında iş biraz daha sıkıntılı bir yapı aldı ama Bangalore'a göre iyiyizdir diye düşün... Mesaja git »
İnsanlar diğer bölgelerin hesabına giremiyor ama Rusya bölgesininkine giriyor gibi bir anlam çıkartmalıyız o zaman? Ayrıca hadi 18 yaş tamam ma... Mesaja git »
Google'dan insan kadar hızlı öğrenebilen yapay zeka başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aslına bakarsanız arkadaşa düz mantık yaklaşım gösterdim trol olma ihtimalini gözeterek ama sizde biraz farklı yaklaşmak iyi olacaktır. İnsan deney... Mesaja git »
Google'dan insan kadar hızlı öğrenebilen yapay zeka başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Yeterli vaktim olsa başka yerlerdeki mesajlarını değerlendirip trol olup olmadığına karar vereceğim ama maalesef kısa tutmam lazım. Her şey ayrı yaz... Mesaja git »
Logitech’den yeni iPad için kombo kılıf başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Facia geliyorum demez gelir. İnsan dayanıklı yapacağım diye de eski mantık davranmaz ki. Onun yerine malzeme konusunda daha anlamlı bir şeyler kullanı... Mesaja git »
Bir yazılımcı olarak işin o kadar basit olup bir o kadar da karmaşaya yol açabileceğini düşünüyorum. İnsan için de cevaplar ya evet ya hayır şeklinde... Mesaja git »
Bilgisayar öğrenebilir. Şu an belki çok kısıtlı dediğiniz gibi kabul edebiliriz ama aslında ucunu açık bırakıp kendi kendini geliştirebilecek yazılı... Mesaja git »
Assassin’s Creed Empire için Yeni Söylentiler başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
[quote]Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Bu oyunlar cep telefonlarına uyarlanamazmı?[/quote] Grafik konusundaki gelişimleri düşünüldüğünde aslında... Mesaja git »
GTA V için Red Dead Redemption Modu Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Üzülüyorsak senin oksijen alamayıp da düzgün çalışma göstermeyen kısımlarına üzülüyoruz diyebilirim :D Mantık dışı bir yaklaşım göstermişsin cidden m... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

UcanHollandali

Probis

mehmet328

ugurmurat360x

karot28

SoFuu

Bahadir39

Richard Kruspe

She Is Of Ren

DH Sezer

berk70

VeRMİNaaRD

new_montana

GallagherLip

Technotronic

mfbmfb

Setcikard

balomer

MasterPro

Illustrious.

Alter Bridge
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
Steam
stbatuhan
TV
Sony
Notebook
Acer, Dell
İşlemci
Intel
Hakkında

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

::: w810i Benim TeLofoNum Benim MüziĞim :::

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.184