Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
St Batuhan
Gerçek AdBatuhan Süersan
Doğum Tarihi20 Şubat 1993
MeslekBilgisayar Mühendisi
İlgi AlanlarıHayatın Özü
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BDDK araç kredilerinin eşik değerini iki katına çıkardı başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Devletin paraya ihtiyacı var ve para kazanmalarının kolay yolu vergi. Vergi araç alımlarında çokça bulunmakta ve insanların alabilmesi için krediye ih... Mesaja git »
Çorap ve lütfen koltuk altları ve oturma noktasına dair kullanımı olsun. Sanırım evin elektriğini bedavaya getirme ya da metroda uygun port olursa bağ... Mesaja git »
Tamam işte ardından tamamen geri dönüşüme gidecek. Bu şekilde bir kullanım ekstradan bir zaman kazandıracak o sektörün gelişmesine. Ayrıca kapasite ... Mesaja git »
Logitech g910 Spectrum Klavye başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İşte 2 yıl boyunca bilgisayarda çokça vakit geçirip yazı yazan da biri olarak ben öyle bir sıkıntı duymadım açıkçası ama incelemeler hep sıkıntı sıkın... Mesaja git »
Maalesef tek bileklik beni üzen kısımlardan olmuştu. Kutuyu falan da küçültüp biraz ucuza kaçmışlar gibi hissettirmişti. Tuşlarda ise eskisini de seve... Mesaja git »
Kaybolmadaki etken uyku modu olabilir. Belirlediğin süreye göre uyku moduna geçince gözükmeme ihtimali de oluşabilir diyeceğim ama uykudayken yine de ... Mesaja git »
Nvidia Titan V: Yine dünyanın en güçlüsü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bir tek yapay zeka değil, hbm kullanılması da önemli bir etken ve rekabet olarak fersah ötede olmak da bir etken bence. HBM ve yapay zeka kısımları ol... Mesaja git »
Nvidia Titan V: Yine dünyanın en güçlüsü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
1080ti a karşılık %31 artış. Bu da demektir ki 4k için 60 fps yerine 78 fps elde edilebilir. Tabii bu kartın yapay zeka ağırlıklı kısımlarının atıldığ... Mesaja git »
PS4 Satışları 70.6 Milyonu Aştı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bilgisayar oyuncusu olarak sırf özel oyunları nedeniyle konsolu alıp oynamak istiyorum ama sonra diyorum ki kalsın. Klavye fare zevki ayrı. Sonra diyo... Mesaja git »
Şu haber tam anlamıyla uygulama haber iken niye ana listede bulunur anlayamıyorum. Evet haberi merak edip böyle bir sonuca varacağımı bilerek girdim. ... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

UcanHollandali

Probis

mehmet328

ugurmurat360x

karot28

SoFuu

Bahadir39

Richard Kruspe

She Is Of Ren

DH Sezer

berk70

VeRMİNaaRD

new_montana

GallagherLip

Technotronic

mfbmfb

Setcikard

balomer

MasterPro

Illustrious.

Alter Bridge
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
Steam
stbatuhan
TV
Sony
Notebook
Acer, Dell
İşlemci
Intel
Hakkında

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

::: w810i Benim TeLofoNum Benim MüziĞim :::

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.391