Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
St Batuhan
Gerçek AdBatuhan Süersan
Doğum Tarihi20 Şubat 1993
MeslekBilgisayar Mühendisi
İlgi AlanlarıHayatın Özü
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkiye, kart sayısında Avrupa'nın 1 numarası başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
O nedenle zamanla açıyorlar arayı dedim zaten. Yani borcun taksiti bittikçe yeni borçlar ile arttıran çok kişi var tabii. Bir de şu 4 katı olayı bil... Mesaja git »
Türkiye, kart sayısında Avrupa'nın 1 numarası başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bildiğim kadarıyla 4 katına kadar limit olabiliyor toplam kart limitleri. Eh bu durumda 12 taksit bir ürün alsan bu 4 katı limitle gayet de sonuca ula... Mesaja git »
Boston Dynamics'in "robot işkencesi" devam ediyor: İşte son kurban başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Özellikle son açışında kapı kapanmasın diye ayağını koyması gibi bir şey bile güzel bir olay aslında. Gerçekten gideceğim ben ya tutmayın beni, engeli... Mesaja git »
Sony Xperia XZ2 Compact kameralara yakalandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Şahsen bu tasarım beni ürküttü. Evet farklı bir yaklaşıma girip kullanım için belki artı olan noktalarla gelecek ama omnibalance bence gayet dengeli b... Mesaja git »
"Fikri mülkiyet haklarını bu yolla korumaya çalışan tek şirket Apple değil. Yazılım devinin en önemli rakipleri Google ve Apple da" Gözlerim Ekrem'i ... Mesaja git »
Steam’e KDV geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Asıl konudan alakasız ama AKP hükümeti zaten devlet gibi tamamen ele aldı olayları. Yani adeta tek başlarına at koşturuyorlar. Yoksa hükümet ile dev... Mesaja git »
Silinen mesaj yerine biraz daha iyi bir şey yazabilirdiniz zira ilk resme baktığımda gayet normal gelmişti. Yine de test edip de yazdığınız için teşek... Mesaja git »
Fansız oyun bilgisayarı Airtop2 Inferno devrim yapmaya geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Duruma göre hızlı ya da yavaş çalışıyor denilmiş? Düşünmeye çalıştım da doğal hava akışı olsa bile ya da sıcak hava yükselir ilkesiyle akış sağlansa b... Mesaja git »
Fansız oyun bilgisayarı Airtop2 Inferno devrim yapmaya geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İyi güzel de pervane?... Mesaja git »
2017’de Türkiye’ye en çok yatırım yapan ülkeler belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Gün geçtikçe global yatırımlar artıyorken bizdeki %50 ye yakın düşüş yine de biraz olmaz sanırım? Özellikle devrin bilim ve teknoloji devri olması ve ... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

UcanHollandali

Probis

mehmet328

ugurmurat360x

karot28

SoFuu

Bahadir39

Richard Kruspe

She Is Of Ren

DH Sezer

berk70

VeRMİNaaRD

new_montana

GallagherLip

Technotronic

mfbmfb

Setcikard

balomer

MasterPro

Illustrious.

Alter Bridge
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
Steam
stbatuhan
TV
Sony
Notebook
Acer, Dell
İşlemci
Intel
Hakkında

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

::: w810i Benim TeLofoNum Benim MüziĞim :::

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203