Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
St Batuhan
Gerçek AdBatuhan Süersan
Doğum Tarihi20 Şubat 1993
MeslekBilgisayar Mühendisi
İlgi AlanlarıHayatın Özü
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2007
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ülkemizde satışa çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Zaten hesap kısmında buna yöneldim. Hatta vergisiz fiyatı 4000 olarak baz aldım. Aradaki farkın 160 lira olması ve üstüne 70 lira daha koyulmasıyla li... Mesaja git »
Düşünüyorum z270 alan adam işlemci olarak ne alır? 7 serisi işlemci aldığına göre 8 serisine günceller mi? Ya da z270 alıp da 6. nesil işlemci kullana... Mesaja git »
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ülkemizde satışa çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
1000 dolarlık telefon nasıl 6000 lira oluyor dolar 3,67 iken :( Hatta telefonun üretim maaliyeti olsun olsun 400 ya da 500 dolar. 500 dolar da reklam ... Mesaja git »
Samsung, Galaxy telefonlara ARCore platformunu getiriyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Şu gifte bulunan özelliği Sony senelerdir sunuyor. Fazlasını kattılar hatta ama böyle haber olmadı. Apple Animoji getirdim diyor ama Sony direkt 3 boy... Mesaja git »
Samsung Project Ambience ile eviniz akıllanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Uyumlu girişi olan aletlere takılmasından bahsediyor, diğer taraftan eski beyaz eşyaları akıllı hale getirmesinden. Anlam veremedim :/ ... Mesaja git »
Makine öğrenmesinde temel nokta zaten bu olmalı. Yani kendi kendine keşfedebilmeli bazı şeyleri. İnsan gibi. Pratik yapmak güzel ama kendi kendine yap... Mesaja git »
Samsung Bixby 2.0 geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
"dün gece içtiğimiz meşrubatlar için Adam’a 20$ gönder" Son adıma geldiğinde gönderim açıklamasına "Dün gece içtiğimiz meşrubatlar için" de yazıyorsa ... Mesaja git »
AMD Raven Ridge APU’ları iddialı geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Zaten sevdiğim nokta bu oldu. Belirttiğim gibi eski nesillerde AMD tarafı karmaşaydı benim için. am3 falan tamam ama hangisi am3 çipsette bunu takip e... Mesaja git »
AMD Raven Ridge APU’ları iddialı geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
AMD ye hem kızıyorum hem de seviyorum. Adamlar bunca sene isimlendirme konusunda içimde bir dertlerdi. İsimlendirmesini gerçekten güzel bir yola soktu... Mesaja git »
Okurken aklımda SW:BF'de olan partner özelliklerini kullanma geldi. Bu sayede bol bol jetpack kullanmıştım ilk oynadığım zamanlarda. Sonra tabii açtım... Mesaja git »
Arkadaşları

Speed-Step

UcanHollandali

Probis

mehmet328

ugurmurat360x

karot28

SoFuu

Bahadir39

Richard Kruspe

She Is Of Ren

DH Sezer

berk70

VeRMİNaaRD

new_montana

GallagherLip

Technotronic

mfbmfb

Setcikard

balomer

MasterPro

Illustrious.

Alter Bridge
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Takım
Fenerbahçe
Steam
stbatuhan
TV
Sony
Notebook
Acer, Dell
İşlemci
Intel
Hakkında

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

::: w810i Benim TeLofoNum Benim MüziĞim :::

Boeing 747-400 Türk Hava Yolları

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.152