Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aykut291
Gerçek Adaykut tosyalıoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Resident Evil 2 Remake'in Uzunluğu Doğrulandı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hayla kararsızım You tubdanmı seyretsem yoksa alıpta oynasammı die nedeni açık ve net korkuyorum sevmiyorum bu tarz aşırı korku oyunu seyretmeyi seviy... Mesaja git »
Devil May Cry 5'i Tamamlamak 15 Saat Sürecek başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Oeyy sonunda Capcom aklını başına topladı!.Xbox one da demosunu oynadım Süper Oyun heycanla ve merakla bekliyorum. İnşallah bu çizgisini bundan sonra ... Mesaja git »
Doğru karar bıktım Online oyunlardan adam akıllı senaryolu Oyun istiyorum daha fazla yeter günde 12 saat çalışan bir insanım. Oyun oynamayı bırak yeri... Mesaja git »
PlayStation Plus Ocak 2019 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
İlk çıktığı zamanlar çok daha iyi Oyunlar veriyolardı. Şimdi satışlar arttı rekabet azaldı die çok iyi oyunlar vermiyorlar.Önümüzdeki nesilde MS'dun S... Mesaja git »
Detroit: Become Human'ın Satışları 2 Milyonu Aştı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ne biliyim güzel Oyunda heavy rain'nin verdiği tadı alamadım ne yazıkki.... Mesaja git »
Far Cry: New Dawn PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hiç heyecanlanmadım boş duruyor.3 ve 4 den sonra AC bağladı iyice klasik Ubiboş işte ne bekliyosun fiyatınıda 39 dolar koymuşlar... Mesaja git »
Söylenti: Resident Evil 3: Nemesis Remake'in Yapımına Başlanmış başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Nasıl yapmadılar! yaptılar ilk Oyunu çıktı iyi araştır ben çıktı die biliyorum 2 3 sene öncemi ne çıktı.... Mesaja git »
Crash Team Racing Nitro-Fueled PS4, Xbox One ve Switch için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bari içine Crash Bash de dahil etselermiş.... Mesaja git »
Yılın Oyunu God of War Seçildi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Saçma! Bütün Oyun şirketleri öyledir bence. Onlar memur işçi değil. İşlerini severek yapmadan hayatta çalışamazlar o alanda o yüzden ınlar için köleli... Mesaja git »
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Switch için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
En şaşırtıcı beklenmedik duyuruda buydu Swich özel olması beni çok çok üzdü. Yıllardır diodum 3. çıksında oynuyalım die [8\|]... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078