Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aykut291
Gerçek Adaykut tosyalıoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Şubat 2011
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Microsoft Obsidian Entertainment ve inXile Entertainment'ı Satın Aldı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Satın aldı hadi bakalım. God of war Last of Ous gibi ses getiren yapımlar bekliyoruz boş yere satın almamıştır inşallah adam akıllı oyunlar geliştirme... Mesaja git »
İyi olmuş Desteniy 1.10 gibi aynen adını 2 koyup satışa çıkarmışlar.... Mesaja git »
Final Fantasy XV DLC'si ‘Episode Ardyn’ Mart 2019'da Çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Şu oyunu oynamak bir nasip olmadı.Hep alıcam dedim bir engel çıktı alamadım.Bir sonraki indirimde alıcam bakalım gene ne engel çıkıcak... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 Satışları 17 Milyonu Aştı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Helali hoş olsun.Oyun her yönden doyurucu.Senaryo,Müzik,Oynanış.Online ve Açık Dünya Oyun her yönden zengin ve dop dolu. Sektörün tartışmasız lideri R... Mesaja git »
Helal olsun valla verdiğim paranın kuruşuna değiyor. Oyunun daha ortalarındayım daha kendini tekrar eden görevle karşılaşmadım.Her görev farklı ve dol... Mesaja git »
Red Dead Redemption 2 İnceleme Puanları başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Saatler kaldı Gece yarısı uyku yok!... Mesaja git »
Spyro Reignited Trilogy Çıkış Fragmanı başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Merakla bekliyorum.Küçükken oynadığım en iyi oyunlar arasındaydı. Grafiklerin yenilenmesi Oyuna yepyeni bir oyunmuş gibi hava katmış çok sağlam duuruy... Mesaja git »
PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02 Yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Valla çok önemli bir unsur değil ama ps5 de şu sistemi mükmemmel görürüz inşallah.Özelliklede kullanıcı arayüzünde çok ciddi değişim bekliyorum.Koskoc... Mesaja git »
Yani mecazi anlamda söyledim zaten.Eğitim sistemimizin nekadar kötü olduğunu beliertmek amacıyla yaptım. Belli başlı konularda evet verilmeli.İş kanun... Mesaja git »
Hadi bakalım. Ms dun önünde koca bir kaynak var.Eğer yöneticileri beyinsizin önde gideni değilse PS4 ün başarısnı ve xbox one başarısızlığının sebeple... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094