Şimdi Ara

EHLİYETİ NE ZAMAN ALABİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyigünler geçirmenizi dilerim size bir sorum olucak.15 temmuz 1996 doğumluyum ehliyeti en erken ne zaman alabilirim ? 2 farklı sürücü kursuna gittim birisi eylülün sonunda dedi diğeri ise kasım dedi.Hangisi doğru yada ikisidemi yanlış tereddütte kaldım sizlere danışmak istedim konu ile bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.teşekkür ederim.

• 30 subatta alirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

30 subatta alirsin

Evet, en uygun bu tarih görünüyor...
  • doğum gününden en az 3 4 ay sonra. kursa doğum tarihini geçmeden yazılamıyorsun.
  • Temmuzda kursa baslar ısen agustos sonu eylul basındakı sınavlara gırıp alabılırsın

• Sınavları ilk seerde geçersen 3 ay falan sürüyo alman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

Sınavları ilk seerde geçersen 3 ay falan sürüyo alman

hocam ben 6 mayis 1996 dogulmuyum A2 ehliyetim var. B ehliyeti alcam yazili sinava girmeden direksiyon sinavi gircekmisim ne zamana cikar? bu arada ehliyetle ilgili yasalar degisti mi? bilginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanyuce

quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

Sınavları ilk seerde geçersen 3 ay falan sürüyo alman

hocam ben 6 mayis 1996 dogulmuyum A2 ehliyetim var. B ehliyeti alcam yazili sinava girmeden direksiyon sinavi gircekmisim ne zamana cikar? bu arada ehliyetle ilgili yasalar degisti mi? bilginiz var mi?

Her sene olduğu gibi bu senede değişikler olucak dendi stajyer ehliyet vs. ama değişen birşey yok direksiyon sınavının 30 dk olması dısında.sınavı geçersen bir sonra ki ay sonuna doğru alabilirsin sanırım ehliyetini
  • Her sene gazlıyorlar ha bugün ha yarın stajer bilmem ne diye parayı döndürüyorlar bu sayede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.