Şimdi Ara

Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı)
     Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı)

• Renk zevk meselesi tabi ama tavan daha hoş olmuş
  • öncelikle hayırlı olsun fakat bence beyaz hali daha hoş
  • bence kırmızı sadece f30 a yakışıyor
    Birde aşağıdaki led leri nasıl bir uygulamayla yapabiliriz acaba?
     Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı)
  • kaplama olayını sevmiyorum orjinal metalik kırmızı olsaydı daha iyi olurdu
  • maliyet kaça patladı?
  • Matt renk olarak sadece siyahta güzel duruyor Parlak turuncu alt taraflar hafıf sıyah renkle cok hoş görünürdü yada kırmızı ust alt sıyah parlak ...
  • Dünde A5 Metalik Mavi Gördüm , Yakışıyor.
  •  Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı)
  • estoril maviye yakın birşey yapılsa çok daha iyi olabilirdi
  • güzel görünüyor
  • mat sadece lacivert ve siyahda güzel duruyor.
  • Siz galiba şirketsiniz bundan öncde 1 serisi şerit uygulaması vardı galiba
  • Olmamış.
  • Olmamış araca yakışmamış Beyaz renk her türlü daha iyi duruyor , yaptıran kişinin hoşuna gittiyse sorun yok.
  • Lütfen o araçtan o jantları çıkarın lütfen
  • Mat renklerden oldum olası hoşlanmadım. Televizyon'u bile hep vivid ayarlarım.
  • Farklı araçlar için değişik renk seçeneklerini websitemizden inceleyebilirsiniz
  • Boğmuş sanki. Ayrıca bi-xenon yok sanırım. Bi-xenonsuz çok yavan duruyor ön tasarım.
  •  Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı)
     Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı) Bmw 3 Serisi - Matte Red (Mat Kırmızı)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.