Şimdi Ara

Uzaylılar tarafından kaçırıldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herşey normaldi sahurdan sonra yatmamış sabah saatlerinde yatayım da orucu uykuya tutturayım diye evde dolanıyordum ki birden akvaryumdaki balıklar hareketlendi download yapıyordum internet bi gitti geldi.Tam yeniden başlatayım derken ensemde bir acıyla birlikte bayıldım.
    Gözümü açtığımda şehirler arası otobüsteydim.Yanımda kapşonlu bir adam oturuyordu.Pardon nerdeyiz dedim ve bana robotik bi ses tonuyla dönülmez akşamın ufkundasın dedin bu klişenin ardından tekrar bayıldım.Tahminen yaklaşık 2 gün uyumuşum uyandığımda bir teknede üstü verandayla kaplı bir yerde zencülerle birlikte gidiyorduk yanımda yine kapşonlu var.Nerdeyiz dedim kaçak yollardan amerikaya gidiyoruz dedi.Sen kimsin dedim,uzaylıyım nickim marslibela06 adımı veremem dedi,nereye gitcez dedim,seni marsa götürücem emir aldım üzerinde bazı sosyal deneyler yapıp seni geri göndercez dedi.Peki neden buradayız sizin ufo yok mu dayı dedim,yok yiğenim dövlet bize ödenek vermiyii dedi,abd'de kalkacak bi uzay aracı var gizliden ona binecez dedi.Sonrasında gözümü marsta açtım hava tozlu amma sıcak sıcaktan yanıyoruz ee bide orucum kapşonlu iftar ne zaman dedim,6 saat 38 dakika 19 saniye 86 salise var dedi.Siz oruç tutuyor musunuz dedim,eskiden tutmazdık ama birgün uyduda stv diye bir kanal yakaladık haberler diye birşey vardı orada Allah diyen aslanı izledikten sonra imana geldik dedi.İftardan sonra sana bikaç çip takıcaz dedi,yapacak bişey yok tabi itiraz etsem kelle gidecek takıvırın dedim.Nasa marsa gelemiyodu noldu artık geliyo mu dedim,yok sadece uzaktan kumandalı araba yolluyolar bizim köylü halk da şeytan sanıp taşlıyo bu gidişle sizinkiler bi 30 sene gelemez buraya dedi.Başım ağrıyor dedim,kaynımdada var bişey olmaz,aha geldik bura bizim genel merkez dedi içeri girdik.

Gizlice yazıyorum bunları her tarafım çip oldu ilk fırsatta yazıcam tekrar.

• Başlığı okuyunca aklıma bu geldi.

• hll knk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumayın
  • okumayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Başlığı okuyunca aklıma bu geldi.

benimde

• Azim, performans, hırs. Hepsi bi' arada.
  • Kafası,iyi galiba

• quote:

Aynen

Alo muittin

• Dönülmez akşamın ufkundan sonrasını okumadım.Yine iyi okumuşum bak

• Maskeleri çıkarın beyler .
  • quote:

Muhittini ara o zaman demeye gelmiştim

• Zebani yok okumayın.
    Zebanisiz CSB mi olur la git kumda oyna.

• Uzayda kızlar direk veriyomuş

• Çekilişe katılmak istiyorum.

• Güldürdün lan başarılı

• quote:

Bu videoyu koymak için gelmiştim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.