Şimdi Ara

Laugh Şizofrenine Dikkat Beyler ![SS li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler adam tam bir şizofren. hatta şizofrenide geçmiş ileri boyuta taşımış . Geçen bi arkadaş sağolsun açmıştı konu . Bugun tekrar bi konu açmalar bi şizofrenlikler...

Bu demin açtığı konu

Yine bugun bir konuya verdiği cevap

buda geçen gunku arkadaşın yakaladıkları

Orijinalden alıntı: Laugh

Arkadaşlar hep utanarak söylerdim okulumun adını, şimdide utanıyorum malesef Endüstri Meslek Lisesindeyim.
    Ben okula oranla %99 undan zeki olduğumu düşnüyorum(!), hocalar bile sürekli olarak siz oks sınavında başarılı olamadığınız

için burdasınız diyor.
    Şimdiki aklım olsa o okulda okurmazdım, önünden bile geçmezdim. Hoş, düz liseler ve anadolu liseleride pek farklı değil bu

okuldan ama sınıfta sadece erkeklerin bulunması ve HEPSİNİN gerizekalı olması tiksinti veriyor.
    Babam Türk değil, Amerika kökenli ve ondan dolayı soy ismim yabancı ve sarışınım yani okulda çok dikkat çekiyorum. Sadece 3

tane kız var 3000 kişilik okulda ve ikisi benden hoşlandığını söylemişti, biriside aşkını ilan etmişti.
    Mesela nerede bir muhabbet açılırsa tanımadığım kişilerle muhakkak nerde okuduğumu sorarlar, bende Endüstri Meslek

Lisesindeyim derim, ''hadi ya, sende hiç o okulda okuyacak tip yok'' falan gibi laflar duyarım.
    Şimdi malesef elimde olmadan böyle egom şişirilmiş durumda, yakışıklı olduğum için falan. Ama okulda bu gerizekalı

fakirler hep benle dalga geçiyor bu gücüme gidiyor. Arsız bEla, Asi stayla tarzı şarkı dinleyen bir çocuğun,

benim gibi Bruno mars, Eminem, Foo Fighters, Adele, Boney-M, Placebo dinleyen birisyle dalga geçmesi çok zoruma gidiyor.

Ben 18 seNedir kavga etmedim, geçen gün çocuğun birisine diklendim okulda, burnuma yedim yumruğu ağlayarak tuvalete gittim

yüzümü yıkadım. Yani böyle şeyler çok oluyor, mesela sınıfa giriyorum ben herkes kağıt savaşı yapıyor, kravatları çıkartıp

birbirine vuruyorlar ve hep beni buluyor en sonunda herkes bana kağıt fırlatıp kıravatlarıyla vuruyorlar. Acıtmıyor ama

korkuyor insan, daha sonra sınıfta başımı sıraya koyup uyukladığımda kendimi hep yerde buluyorum. Gözümü açtığımda arkamda

2-3 tane fakirlikten bilgisizlikten kokuşmuş gerizekalı insan topluluğu, o sarı, iğrenç çürük dişleriyle

sırıtıyor ve bu benim çok ağırıma gidiyor. Ve önüme bi dönüyorum, telefonlarıyla o anı çekmişler, sanırım facebook'a atıp

kahkahalarla gülecekler. Hayır ben zaten o okulda olmaktan utanıyorum, birde o aptalların, iğrenç facebook profillerinde (

sanırım fotoğrafları gecekondu evinde çekilmiş, darmadağanık yıkık dökük bir ev olacak) benim videom gezecek. Bu insanların

profillerinde benim gibi birisinin videosunun gezdiğini düşündükçe deliye dönüyorum.
    Tenefüslerde gelip bana vuruyorlar, enseme şaplak atıyorlar, ben ya yapmayın ya deyince daha çok üstüme geliyorlar.
    ARTIK BU DURUMDAN BIKTIM!
    Önerileriniz nelerdir?

quote:

Anadolu lisesine giden bir çok arkadaşım var, hepside benden gerizekalı. Yani anadolu lisesine gidince basitlikten

çıkmıyorsun.
    Sanırım çirkin olmak zoruna gidiyor, anadolu lisesindeyim diye kendi kendini avutuyorsun. Boyun kısa sanırım.. burnunda

büyük olabilir.
    Ama anadolu lisesinde okuyunca benim gibi sarışın beyaz dişli tüm kızların hasta oldugu bilgili hoş müzik dinleyen insan

olamıcaksın...
    Ben seneye amerikaya gideceğim ve sen burda 4 sene daha üniversite okuyup 1500-2000 lira maaşa tamam

diyeceksin. ben ise binlerce lira param ve babamın paralarıyla gül gibi geçinip gideceğim kızlarla.

quote:

Aynısı banada olmuştu bir kız teklif etmişti bana ama kız ne kız at gibi maşallah o zamanlar burda takılıyordum yine 7000

küsür mesajlı hesabım vardı, 2003 üyelikli. Sizi gidi mutsuz fakir sevgilisiz çirkin i...neler diye konu açtım

çok mutlu olduğumu söyledim ardından ban yedim ve 1 ay sonra kahpenin kızı beni bıraktı. Hayat yaşamaya değer mi

bilmem ama o mutluluk çok kısa sürüyor dostum.....

quote:

Beyler babam 1700 lira maas aliyor, Ev kirasi yok ev kendimizin, araba yok ev araba borcu yok. Zaten

istanbul izmir gibi hayat standartlari yuksek bir sehirdede degiliz.. Babamin ne yaptiginida biliyorum sabah 9 aksam 9

full is yerinde. Ama gecinemiyoruz, gunluk 1 lira harclik alamiyorum. Aylik, haftalik birakin onlar yok zaten. İki

kardesiz birde. Bu para neye gidiyyor cidden anlamiyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_56476815/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56476815

quote:

Daha 4 ay önce almıştık ikinci el babamın ilk arabası kaskosu yok malesef.. karakola gidip tutanak

tutturduk..
    bulunma şansı nedir sizce? daha önce başına böyle bir olay gelen var mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_58737747/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58737747

quote:

Başlık dalga için yazılmış gibi gözükebilir ama gerçekten güzel bir şey anlattı sınıfta ilk defa.

Dedi ki; Gözlerinizin ikisine 100 milyar dolar verseler verir misiniz?
    Herkes hayır dedi.
    ''Ama allah size onu karşılıksız verdi'' diye devam etti..

sonra tekrar başladı saçmalayama, bir adam ölmüş, sorguya çekmişler işte namaz kılmadığı için affedilmemiş falan, ulan

öteki dünyadaki şeyi kim gelip sana dünyada anlatıyor.. tövbe yarabbi.
    bu arada ateistim ama baştaki anlattığı şey güzeldi. yani gözümüze 100 milyar dolar teklif etseler bile

vermeyiz, ama onlar bizde var. değerini bilmiyoruz. kimilerinde yok, hatta kimileri sonradan kaybediyor gözlerini..
    neyse saçma bi konu oldu heralde bende sıkıntıdan paylaşayım dedim geçen gün olan bi olaydı

quote:

Arkadaşlar haberi aldığımda şok oldum resmen, bugün duydum hemen hastaneye koştum.. yoğun bakımdaydı göstermediler.. ama

ailesinin halini görseniz... bana sarılıp ağladı babası bırakmadı resmen, iptal oldum o an. hüngür hüngür ağladım.. annesi

oğlumun fişini çekmeyin hep orda kalsın yaşamayacaksa gibi isyanlar ediyor ağlıyor falan anlatmak, acıyı anlatmak imkansız

tabii ki..
    sizlere söyleyeceğim tek bir şey var, lütfen kaskınızı takıp motorunuza binin.. daha çocukla dün konuşuyorduk resmen ya, en

yakın arkadaşım, aynı iş yerinde çalışıyoruz, aynı mahallede büyüdük... şuan o kadari karışığım ki yazamıyorum cümle bile

kuramıyorum..
    düşünün bi, ben o çocuğun öleceğine ihtimal vermezdim, o kadar neşeli ki ölmez bu en son aklıma gelecek kişi olurdu.. ama

gitti.. kaskı o YARIM olan yazlık kasklardan olduğu için beyin kanaması yaşamış.. beyninde bir şey oluşmuş ve oda

patlamış... adını tam hatırlıyamıyorum şuan kafam gitti çünkü..
    yahu düşündükçe aklım almıyor.. çocuğun ablası trabzonda okuyor, deden hastalandı diye çağırmışlar.. ama gelince kardeşinin

cenazesini görecek belki... ne büyük bi acı bi düşünün. lütfen aşırı hız yapmayın lütfen kaskınızı takın.. olmaz demeyin..

aha lan oldu işte benimde olmaz dediğim aklımdan bile ennn son geçireceğim çocuk öldü lan... umarım trafik kurallarına

uymayanlara kesilen cezalar kat kat artar.. müstahak bu cezalar.

ama binde birde, milyonda birde olsa bir umut var işte, yinede inancı olanlar içinden gelirse dua okursa

sevinirim..
    çocuk kurtulursa ailesinin yaşayacağı sevinç dünyanın en büyük sevinci olur, tartışmasız.. eğer ölürsede en büyük acı...
    neyse saçmaladım galiba ama içimi dökdüm..

quote:

Beyler babam ayıptır söylemesi estetik cerrahı ve eski bilgisayarını eve bıraktı yeni aldı kendisi. Burun

estetiği olmak isteyenlere ÖNCE SONRA fotoğrafları hazırlıyor işte merak edenler olursa ben yardımcı olabilirim kullanmayı

öğrendim az çok. Küçük burun size yakışıyor mu yakışmıyormu merak edenler olur belki diye açtım konuyu.

http://forum.donanimhaber.com/m_58355201/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58355201
    quote:

Kış, dondurucu soğuklar, banyoda ısıtıcının evde ise kalorifer olmadığı için yaklaşık 4 haftadır banyo yapmıyorum. belki 3

haftada olabilir. 4 haftadanda fazla olabilir ama uzun süredir yapmıyorum yani. bugün okula gittim, pek fazla samimi

olmadığım ama yiNede sınıf içinde çok yakın olduğum, aramızda argo küfürler kullandığımız bir arkadaşım, 'öfff pis pis

kokuyon be' gibi bir laf kullandı. utandım.. yüzüm kızardı falan. ama öyle şakacı bir tavırla söyledi..
    bugünde banyoya girmek istedim şuan bornozlayım zaten, ama suyu 10 dakikadır açtım ama hala ısınmamış. soğuk soğuk mu

gireyim ne yapayım, ocakta tüpte kalmamış ki su ısıtayım.
    bu arada fakir olduğumu düşünebilirsiniz ama değil, öğrenci evinde kalıyorum o yüzden. laptopuma kadar apple

kullanıyorum. mesaj sayımıda 0 görebilirsiniz fake falan diyebilirsiniz ama profilime bakın 4-5 senelik üyeyim. neyse

bunları neden dedim bilmiyorum, bu arada 18 yasına girdiğimde arabam oldu. neyse uzamasın konu iyi geceler

http://forum.donanimhaber.com/m_55644721/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_55644721

quote:

Öyle böyle değil şöyle böyle bi zengin olmak istiyorum.
    bu 4 yıllık veya 6 yıllık üniversite tıp fakültesi okumakla olacak bir şey değil.
    Kızıma ait kocaman bir köşk, bana ait deniz kenarında bir yalı, oğluma ait bir villa, onlarca spor araba vs vs.
    koooooskocaman bir plazma tvler, böyle koleksiyon odası olacak bide bana ait. tüm sevdiğim sanatçıların ilk çıkarttığı

albümden son çıkarttığı albüme kadar ne kadar plak, kaset, cd varsa dizeceğim, posterlerini asacağım bir oda.
    bunlar mutlaka olacak ama sabredemiyorum. şuan evde kömür sobasının yanında intel celeron işlemcili bilgisayarla

yazdığıma bakmayın, her nekadar bahçemizde tavuk ve horozda beslesek ben bunu yapacağım kafaya koydum.

quote:

Arkadaşlar 18 yaşındayım.
    Okuldan mezun oluyorum 2ay sonra. haftalık 150 lira + haftalık 35 lira yemek parası veren bir yerde işe gireceğim.

Babamın çalıştığı yerin yanında sayısal bayii.
    Aylık 600 lira yapıyor. 100'+35 lira yemek parasını aylık kendime ayırsam bana çok çok yeter.
    500 lira kalıyor. Ona babamlara veya babanneme kredi çektirip 10 bin lira, pegeout 206 almayı düşünüyorum.
    Sizce ödeyebilirmiyim? 36 ay vade yaptırsam aylık 350 falan yapıyor. her ay düzenli olarak yatırırım, geri kalan 150

lirayıda bankada biriktiririrm. işten çıkıncada bankada birikmiş paraları kredi borcunu kapatmak için bankaya tekrar

yatırırım. tabi yarısını ödedikten sonra babamda yardım eder diye düşünüyorum.

Sizce mümkünmüdür 1 senede borcun yarısını kapatmak?

Birde arkadaşlar bu sene üniversiteye gideceğim ama dondurmak istiyorum, sizce öyle bir şansım var mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_59711606/mpage_1/f_/key_//tm.htm#59711606 Paylaş:

• ne diyo la bu anten
  • laugh reyiz yine iş başında
  • sıradan bir troll büyütmeyin
  • Lan konuyu okuyan oldumu,
  • Eskiden olsa megolomani derdim ancak bu bildiğin narsizm. Üstelik çoklu kişilik bozukluğu var. Obsesif kompülsif bozukluk da vardır bu elemanda. Ha bir de, major depresif ile desogranize şizofreni belirtileri sergiliyor.
  • Valla ben de bi ara ciddiye alıp okumuştum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Lan konuyu okuyan oldumu,

şahsen direk yorumlara geçtim
  • bot.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozet gecin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mialonde

Eskiden olsa megolomani derdim ancak bu bildiğin narsizm. Üstelik çoklu kişilik bozukluğu var. Obsesif kompülsif bozukluk da vardır bu elemanda. Ha bir de, major depresif ile desogranize şizofreni belirtileri sergiliyor.

Hımm, anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Ozet gecin.

adam şizofren
  • ne istiyosunuz bu cocuktan anlamadim

• Mağarasın kardeş kusura bakma bunun foyası ortaya çıkarıldı
  • Dava sonrası olaya el atan dedektif detected.
  • yazdıklarınızı görünceye kadar gerçek zannettim ve okudum

• Esra-Ceyda kardeşler nasıl abuk subuk hareketleri/videoları ile ünlü olmaya çalışıyorsa bu laugh denen kişi de aynı şekilde foruma ismini kazıtmaya çalışıyor yemeyin bu numaraları beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana.. -- 28 Mayıs 2012; 1:07:33 >
  • Yeni bir troll doğuyor , vol. 59391835 , birkaç aya unutulur ya yönetici sinirlenir çakar tokadı yada kendi bıkar tiftirip gider nasılsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnng38

Mağarasın kardeş kusura bakma bunun foyası ortaya çıkarıldı

sakın konunun başlarını okursun !
  • Oha lan okudum yarısını çok şizofrence

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.