Şimdi Ara

!SüPeR BuG! LüTFeN! OkuYuNuZ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal__king

BİZİM BURDA BUNU HERKES BİLİYO
    walla he cümle alem böyle giriyo oyuna select char böle çekio
    bide saat 12ye kadar her serwera giriyo nerdeyse direk Non-Premium yaz1s1 ç1kmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freeedy99

Bulurum Kardeşim yeterki iste araştırmam güzelmi sizce yaaa valla baya uzun sürdü ama sizin için yani hepsi
    ben daha çok bulurum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Freeedy99

Bulurum Kardeşim yeterki iste araştırmam güzelmi sizce yaaa valla baya uzun sürdü ama sizin için yani hepsi
    ben daha çok bulurum

bilinen töntemler ama güzel yazmışsın.bu çabaların için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat1995

quote:

ben daha çok bulurum

bilinen töntemler ama güzel yazmışsın.bu çabaların için teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    SKİLL BUG VE NOWA TOWN NEDİR?
    BİRİ BANA AÇIKLASIN...
    SKİLL BUG NASIL YAPILIR?

• quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

BİRİ BANA AÇIKLASIN...
    SKİLL BUG NASIL YAPILIR?

Alıntıları Göster
    ağalar şimdi ben bu knıghtı internetten indirdim ondan sonra oyuna giriom nick yazmaya gelirken a problem occurred in the hackshield program error code 107 terminating program die hata weriyo ben bu oyuna nası girecem yawf

• quote:

Orijinalden alıntı: drunkard55

ağalar şimdi ben bu knıghtı internetten indirdim ondan sonra oyuna giriom nick yazmaya gelirken a problem occurred in the hackshield program error code 107 terminating program die hata weriyo ben bu oyuna nası girecem yawf

Alıntıları Göster
    cağlayan o benim avatarım 1 yıldır ben kullanıyom bırak avatarımıııııııııııııııııı

• quote:

Orijinalden alıntı: Phoneix01

cağlayan o benim avatarım 1 yıldır ben kullanıyom bırak avatarımıııııııııııııııııı

Alıntıları Göster
    bılıodum bu topıctekı herseyıkahretsın yaw cok sey bılıorum

• hiç biri olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiNin

hiç biri olmadı
    daha denemedim ama işallah 2.si işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

BİRİ BANA AÇIKLASIN...
    SKİLL BUG NASIL YAPILIR?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: silver_clapenteus

BİRİ BANA AÇIKLASIN...
    SKİLL BUG NASIL YAPILIR?

Keske baska bir topic acsaydin. Daha cok kisiye ulasirdi sorun.
    Skill bug : Knight empire ile biten bir bug olayi idi. Registriyde bazi degerlerle oynanarak yapiliyordu.Level 30bir mage 3 nova arka arkaya atabiliyordu .Yada rogue 40lvl spike cekebiliyordu. Tamamen igrenc bir bugdu ve herkes kullaniyordu :) Ama yapilisini anlatmayayim zaten bir ise yaramiyor artik ve kullananlardan banlananlarda olmustu.
    Novatown : Aslinda ban sebebi. Town safe zonedir yani güvenli bölge. Ama yapilisindan yapilisina farkli yani iki sekilde yapiliyor ve ilk sekilde yapipta banlanan hic görmedim. Sekil 1: iyi bir party ; 1 warrior (tanker) yada bir tanker priest, 1920 healer ve 6 mage. Tanker önden kosarak townun girisindeki kulelerin ortasinda durur kuleler buna ates ederken healerde onu healler. Kuleler warriorla ugrasirken mageler tipis tipis kosarak nova atarlar.Npyi götürürler :9 bu yapilis itibariyla tamamen organizasyon isteyen iyi bir partyinin yaptigi NOVATOWNdur.
    2cisi tamamen bir bugdan yararlanilarak yapilan novatown. burda healer gerekmez partyde.Genelde internet kafe sahibi bir amcam 30levelli ezik bir rogueyi kosarak townun girisinde kulelere yatirir. Buraya kadar normal adam ölür ve kuleler ona hala ates eder yani durmadan ates ederler. Bu olay townun bir girisinin herkese acik olmasini saglar ve ayni anda 25mage 3 warrior 30 rogue towna dalarlar.2cisi tamamen ban nedenidir BUG abuse adi verilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitaly -- 2 Şubat 2006 14:57:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Digitaly

quote:

Orjinalden alıntı: silver_clapenteus

BİRİ BANA AÇIKLASIN...
    SKİLL BUG NASIL YAPILIR?

Keske baska bir topic acsaydin. Daha cok kisiye ulasirdi sorun.
    Skill bug : Knight empire ile biten bir bug olayi idi. Registriyde bazi degerlerle oynanarak yapiliyordu.Level 30bir mage 3 nova arka arkaya atabiliyordu .Yada rogue 40lvl spike cekebiliyordu. Tamamen igrenc bir bugdu ve herkes kullaniyordu :) Ama yapilisini anlatmayayim zaten bir ise yaramiyor artik ve kullananlardan banlananlarda olmustu.
    Novatown : Aslinda ban sebebi. Town safe zonedir yani güvenli bölge. Ama yapilisindan yapilisina farkli yani iki sekilde yapiliyor ve ilk sekilde yapipta banlanan hic görmedim. Sekil 1: iyi bir party ; 1 warrior (tanker) yada bir tanker priest, 1920 healer ve 6 mage. Tanker önden kosarak townun girisindeki kulelerin ortasinda durur kuleler buna ates ederken healerde onu healler. Kuleler warriorla ugrasirken mageler tipis tipis kosarak nova atarlar.Npyi götürürler :9 bu yapilis itibariyla tamamen organizasyon isteyen iyi bir partyinin yaptigi NOVATOWNdur.
    2cisi tamamen bir bugdan yararlanilarak yapilan novatown. burda healer gerekmez partyde.Genelde internet kafe sahibi bir amcam 30levelli ezik bir rogueyi kosarak townun girisinde kulelere yatirir. Buraya kadar normal adam ölür ve kuleler ona hala ates eder yani durmadan ates ederler. Bu olay townun bir girisinin herkese acik olmasini saglar ve ayni anda 25mage 3 warrior 30 rogue towna dalarlar.2cisi tamamen ban nedenidir BUG abuse adi verilir.

Alıntıları Göster
    O SAATLER HER ZAMAN TUTMAZ ŞANS İŞİ.

• quote:

Orijinalden alıntı: @ADMİRAL@

O SAATLER HER ZAMAN TUTMAZ ŞANS İŞİ.

Alıntıları Göster
    sayko musun?O kadar uğraştım okumak için.Elde var 0..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Me®t

sayko musun?O kadar uğraştım okumak için.Elde var 0..

Alıntıları Göster
    ARKADASLAR BIRDE PAYPAL DESTEKLI KOXP U NERDEN BULABILIRM YARDIMCI OLURMUSNUZ ?
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dediklerimle alakalı fikriniz varmı?
  • quote:

Dediklerimle alakalı fikriniz varmı?

Alıntıları Göster
    Güzel Olmuş Ben >Bi deniyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: CeHeNNeM_AtE$!

Güzel Olmuş Ben >Bi deniyeyim

Alıntıları Göster
    çok guzel olmus sagol

• quote:

Arkadaşlar size bir haberim var aşağıdakileri iyice okuyun size anlatmam lazım çok önemli olaylar aklınızı çalıştırın bence hemen okuyunuz!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!OkU!BeNi!!!!!!!!!!!!!!
    1.İstediğin server'a kolayca girebilmenin yolu.!
    2.İstediğin adamın yerine başka adam yapmak.!
    3.İstediğin şekilde item upgrade yapmak.!
    4.İstediğin eşyaları olabildiğince iyi çıkartabilmek.!
    Arkadaşlar anlatıyorum!
    1.Bunları okuyunuz alttakileri!Araştırmam sonucu çıkan bilgiler!
    Sabah Saat 07:00-12:00 arası Xıegenon 3 Ares 2 Chyper 3 Dies 2
    Öğle Saat 12:00-18:00 arası Xıegenon 3 Dies 3 Dies 2
    Akşam Saat 18:00-23:00 arası Xıegenon 3 Dies 2 Ares 3 Ares 2
    Gece Saat 23:00-04:00 arası Xıegenon 2 Dies 3 Ares 1 Dies 2
    Gece Saat 04:00-07:00 arası Xıegenon 2 Dies 2 Ares 2 Dies 1
    BU SÖYLENEN SAATLER İÇİN CEVAP ŞUNLAR!
    Bu serverlara girin birinden birini hep deneyin girdiği an oradan bir adamınızı seçip girin ona sonra girdikten sonra EXİT e tıklayın ve sonra S-C yapın yani "SeLeCK CraCKTeR" sonra adamınız gelince "BACK" a tıklayın sonra oldukça hızlı şekilde istediğiniz server a kolayca girin böyle bir BuG!
    2.İlkönce istediğiniz serverdaki adama girin değiştirmek istediğiniz bunun için yalnız çok lag olduğu anlarda çıkıp S-C yapıp sonra D-C verirya yani DİSCONNECT FROM SERVER der ama sizin yapacağınız D-C ye tıklamayıp oradan Create Crackter deyip D-C yazısı kayboluyo sonra adamını yapın sonra girin adamınıza büyük bir ihtimal adam yaptıktan sonra çıkmayabilir o yüzden ALT + F4 yapın olur sonra böyle bir BuG!
    3.Bir item herhangi bir item ama low class item yapacaksanız yanabilecek bir iteminiz olucak +4+5ikisinden biri isterseniz CuRSeD yapın yani (Lanetlenmiş) Hani şu Low Quality Jewel varya işte Proconsul dan 2. seçeneğe gelip yapılıyor işte onlar oradan +4hp,+4str,+4mp,+4dex,+4int yapın öle ypapın onlar yandıkdan hemen ardından istediğiniz itemi basın ardından.
    4.Çıkarmak için 1lvl olarak Bandiccot lardan Crystal Snatchlardan Opal Crude Sapphire sonra Kecconlardan +5mage kıyafet hp bonuslu bir sürü şeyler çıkartabilirsin bunların hepsinden 1lvl da herşey araşitırılıyor!
    Arkadaşlar Beyendinizmi biraz zor oldu ama sizin için hepsi buyüzden işte???

paylaşım için teşekkürler...

• save yap daha sonra sc yap bölece boş bi server dan dolur ba server a girebilirsin!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanx

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    yaf saat 12 y akadar tum serverların 1 cisine giriyor ama kardesim dikkatini cekerim xgenon en dolu serverlardan biridir yane saat 13:30 dan sona n** girersin x1,2,3 ne olursa olsun en az bi yarım saat harcaman lasım bide bu skill bug fln kimsenin isine yaramadı (eziqlerden baska) millet lvl kasamaz oldu inanmazsınız bu skill bug zamanı 1 tane mageyi trol alanlarken buldum tek basına belki 45 vardır ama adam 5 trol yese 1 alanda 50k ex az deil bide seri kesiyodu yane bos verin bu isleri

• quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

bir güçsüz hayvana vurcan sonrada biraz uzaklaşıp SC çekcen olayy bu kadar basit

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: alijinjin

bir güçsüz hayvana vurcan sonrada biraz uzaklaşıp SC çekcen olayy bu kadar basit

aynen bende öle yapıyom

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.