Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
761.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam age of empires dedim yedin steam da oda bedavaya yakındı aldım yüklü şuanda age of oynamışlığım okuldan kaçmışlığım çoktur benimde :)
  • cem650 kullanıcısına yanıt

ahh o günler ahhhhh

• Oyun SSD'de kurulu olduğu için sorun ondan kaynaklı değildi hiçbir şekilde.
    Oyunu diğer arkadaşın dediği gibi tamamen sildim, kullanıcı dosyalarıyla beraber. Gece sorun olmadı, bugün de olmaz umarım.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    SSD ya da HDD olması önemli değil, windowstan kaynaklı bi sorun ile disk kullanımı %100 oluyor ve sıkıntı çıkarıyor.
    kaynak:https://www.technopat.net/2016/12/14/windows-10-yuzde-100-disk-kullanimi-sorunu-nasil-cozulur/
  • Şimdi baktım, o güncellemeyi yüklememişim. Intel RST de yüklü değil bilgisayarda. Şimdi oyuna girip bakacağım.
  • 1 hafta bandan çıktım, önümde gezmelerinden oynamaktan, oylamaya katılmaya, konuşmaya, kötü oynamaya vs herşeyden çekiniyorum. Yeter ki temizlensin, en kötü 1 güne dönelim diye.
    3 RUS, iki TÜRK başladık.(T) Ruslar trollüyor, diğer TÜRK ayrıldı. Sonra sürekli girip çıkmalar derken, bir bot daha oldu.(2 RUS bir TÜRK)
    2 kere teslim ol oylaması yaptılar, birinde basmadım diğerinde hayır dedim. Düzgün takım denk gelmiyor, üstüne hileciler karşı takıma denk geliyor. Teslim olursam, Gümüş 5 olmam içten bile değil.
    Teslim olamayınca, beni oylayıp attılar. 26 Kasım'da oyunu almıştım, bugün 15 Ocak. Toplamda, 1 ay yarım hafta ban yedim.
    Takım olarak veya en azından 2-3 kişi ile beraber oynamayacaksanız, ya oyunu almayın ya da rekabetçi ve envanter dizmeyle uğraşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 15 Ocak 2017; 22:45:29 >
  • Gümüş5 te ne hilesi hocam? Oyunu bilmiyorsunuz ki hilenin ne olduğunu bilesiniz. Gidin günde 2-3 saat dm atın casual oynayın oyunu öğrenin sonra girersiniz rekabetçi.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Bir Supreme, bir Usta Muhafız 1 arkadaşım var, ben gümüş altıyım.Sürekli owerwatch izlerim, arkadaşlarımın hesaplarında oynarım veya izlerim... Hile gümüşlerde değil, gelen Novalarda olabiliyor, geneli hile kullanmayı tam bilmiyor ama gümüşlerin bekleme-beklememe sorunundan gerek kalmıyor veya fazla belli olmuyor... Longa beklemeden gidip AWP yerler, B'ye gidip AWP olmayan bir-iki kişiyi öldürmeye çıkmazlar, sürekli nişanın önünde gezip adam vurdurtmazlar... Böyle birçok sorun var, tanımadığım kişilerle bunları çözmem münkün değil, asla lafta dinlemiyorlar ... Bahane üretecek halim yok ama Nova 3-4 olana kadar bu oyun çekilmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 16 Ocak 2017; 12:9:7 >
  • G3 varmi beyler oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki gündür pingim yükseldi önceden 80 olan ping şimdi 150 oldu . Superonline kullanıyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı ?
  • oyunu rx 480 yada 1060 ile oynayan var mi beyler.daha stabil fps icin hangisini onerirsiniz?

• Yeni operasyonun ne zaman geleceği hakkında herhangi bir bilgisi veya tahmini olan var mı?

• XwarcraftX kullanıcısına yanıt
    Şubatın 15'i veya sonlarına doğru tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

oyunu rx 480 yada 1060 ile oynayan var mi beyler.daha stabil fps icin hangisini onerirsiniz?

Gtx 750 ti var fazlasıyla yetiyor 120 fps civarı bazı haritalarda 150 üstüne çıkıyor

• gamerxir kullanıcısına yanıt
    arayıp bildir durumu duzeltiyorlar.. benim net 0.3 mbpsye düşmüştü

• Bu skin dediğiniz şeyler bıçak eldiven bunlar oyuna etkisi varmı yoksa değişik olduğu için mi bu akadar ilgi görüyor

• Beyler yeni Logitech G230 aldım bu HTRF özelliğini açmam gerekiyor mu yani her kulaklık destekliyor mu gerekli bir şey mi sizce? Youtube'dan baktım pek anlayamadım. (Ses kalitelerinden fazla anlayamam.)
  • devulations kullanıcısına yanıt
    Bilgin ejderhada kullansan, düz tasarım AWP'de alsan, silah aynı silah. Biraz kaba bir tabirle, eşek aynı ama semeri değişiyor. Maksimum 30-35 TL bütçe ayırmalı, bedava altın veren sitelerden alıp kullanabilirsiniz veya pazarda satabilirsiniz.
  • Kinguin'den hic cs:go random skin case açan var mı? Ne tarz skin veriyor bilgisi olan var mi? ( 1tl olan)

• beyler oyunda 144 hz 1ms monitor kullanan var mi.freesync yada degil.nedir dusunceleriniz 60 hz den biktim da hangi monitor ve gpu alayim diye dusunuyom.yirtilma vs olmasin cam gibi oynamak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.