Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (557. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşteyim steam sitesi engelli saat 6-7 gibi eklerim hocam.
  • usorguncu kullanıcısına yanıt
    ekledim dostum.
  • Oyunu ilk betadan beri oynuyorum ha sorarsanız o zamandan bu zamana oyun geliştimi evet kesinllike oyun cok agırdı cok hantaldı yıllarca 1.6 oynayan biri olarak CS:GO dan umitliydim herkese tavsiye ediyordum o zamanlar bu kadar populer degildi zaman gectıkce oyunun o üstündeki hantallıgından eser kalmadı silah modellerinden tut haritadaki objelerin yerlesim ve oynanabilirligi artırıcı guncellemeler aldı.... Aldı ama;

Gel gelelim ki oyun bu sure zarfında populerlestikçe kitle cogaldıkca oyun harici bir boost skin kutu olayları karıstı oyuna bunlar oyununu tadını kacıran baslıca unsurlar cunku oyun oyun olmaktan cıkıp pazar halıne donusturulmeye calısıldı bunu basardılarda oyun sanal bır fps pazarı halinde suan ki haliyle. bunları bir kenara koyalım oyundaki hile ile tatminator olmaya calısan o kadar cok sefil mahlukat var kı her oyunda mutlaka ama mutlaka bakın 1 veya 2 tane geliyor lig olarak fark etmez alt lig üst lig hepsini sayabiliriz wallhackından tutun triggerina triggerindan tutun macrocusuna macrodan tutun esp sine kadar her turlu bu mahlukatlar oyunu sarıp sarmalamıs durumda Valvede zamanında anlamıs olcak ki bu durumla basa cıkamayacaklarını bılerek overwatch denen sıkımtorık kendı yapamaları gereken ısı mılletın sırtına bındıren bır cozum getirmeye engelleme calıstılar. Ama ne yazık ki buna engel olamadı. ve onumuze koskoca BİR HİÇ BIRAKTI ! ! !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 13 Ocak 2017; 16:4:31 >

• 700mb daha güncelleme geldi temizinden. -_-

Yeni gelecek kasa varmı acaba yakın zamanda.
  • Bugüne kadar yaşadıklarımla, evde sağlam birşey bırakmamam gerekirdi.
    B'ye git diyorlar, gitmezsen yaralama ve küfür-hakaret.(yabancı) B'ye gelen gelevek yok, mid-long-a yaptım. AWP ve bombayı kuranı öldürdüm, AWP'den giremiyorlardı ve karşı takımdan kimse kalmadı. Bombayı çözeyim dedim ama öldüm? Çok saçma değil mi? Birisi yıldız alması için beni vurmasını söylemiş, arkadaşıda beni vurdurup yıldız aldı.(23 elde tek aldığı yıldız, ikiside TÜRK)
    Tabanca rauntunda B'de bomba kurulmuş, canlar düşük olduğundan öldürmek zor olmadı.(1 mid, 2 b öldürdüm) Bomba yeni kurulmuştu, 10 snde çözülürdü, çözmeye başladım. Yabancının biri benim imha kitim var dedi, bırakmayınca öldürdü.
    Teröristiz, 5 kişi gittik, biri AWP'ye kafa attı. Ama AWP'de tünelin sonundaydı, omuz göstermeyle öldürebilirim diye düşündüm. Tam vuracaksan hs yedim ama rakipten değil, TÜRK biri beni tabancayla öldürmüştü.
    Teröristim, AWP aldım, mid keserken öldüm. Karşıda adam yok, ben ZEUS'u nereden nasıl yerim dedim? Bir baktım takımdan sıkmışlar.
    Ben yenilmekte değilim, eğlenceden yanayım ve saçma-basit kaybet istemem. Bu tarz olaylardan çok yaşadım, bu yüzden toplam 3.5 hafta ban yedim. Oyun bu yüzden, keyifli gelmiyor...

• Türklerle İngilizler bu oyunun kanserleri der başkada bir şey demem.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Bilerek oynamayan veya oyunu bozanların milleti önemsiz diyeceğim ama hepsinin hep aynı yerden çıkmasıda tesadüf değil...
    Hiçbiri hızlandırma olmayacak, gerçekten bir takım kuracaksanız. Ya da 2-3 kişi beraber gireceksiniz. Bu oyun başka türlü oynanmaz, hele tek başına yetenek seviyesi kasmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 13 Ocak 2017; 17:12:4 >
  • 626 mb güncelleme gelmiş içeriği nedir bilen var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarmaya başladı csgo rekabetçi zor biraz ama iyi gidiyorum :)
  • cann89 kullanıcısına yanıt
    22-29 Ocak arasında olacak Eleague Atlanta 2017 Major için Sticker ve Pick'em eklendi,

Mirage, Nuke, Cache ve Inferno'da ufak değişiklikler ve düzeltmeler,

Ses ile ilgili değişiklikler yapılmış kısaca özetlemek gerekirse

Değişikliklerin tam listesi burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathbringer -- 13 Ocak 2017; 18:13:49 >
  • Envanter dizmek isteyenler varsa, onlara bir fikir ve öneri olsun.
    AWP için beğendiğim tasarım yok, G3SG1 kullanmıyorum, SCAR 20 için "Mağara" bakabilirsiniz.
    AK 47, Seçkin Yapım, Görevde Kullanılmış
    M4A4, Griffin, Az Aşınmış
    M4A1-S, Kan Kaplanı, Az Aşınmış
    SSG 553, Havadan, Az Aşınmış
    AUG, Ricochet, Görevde Kullanılmış/Az Aşınmış
    P90, Mavi Alev, Görevde Kullanılmış
    Desert Eagle, Korint, Görevde Kullanılmış
    Five Seven, Şehir Tehlikesi, Az Aşınmış
    Tec 9, Çığ, Görevde Kullanılmış,
    USP-S, Muhafız, Görevde Kullanılmış
  • Major konusu açacak yok mu bu yıl
  • Yaş 32 steam dan Full pack satın aldım 😊
  • rekabetçide 4 rusa denk geldim.. do u love russian? dedi no dedim, putin dedi? no dedim, 4 evetle gönderildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

Yaş 32 steam dan Full pack satın aldım 😊

BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA EKLE...

• quote:

Orijinalden alıntı: Elcapitano

rekabetçide 4 rusa denk geldim.. do u love russian? dedi no dedim, putin dedi? no dedim, 4 evetle gönderildim.

İyi göndermişler sadece bizimkiler olsa üstüne bir ton küfürde yerdin atilmadan
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Rusça sovmuste olabilirler :)
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Hocam ingilizler kısmına katılmıyorum bu oyunda ne kadar ingiliz tanıdıysam iyi oyuncu idi.İngilizlerin yerine bence almanlar hem oynamayı bilmezler hem ırkçılık yaparlar türk olduğunuzu anlarlarsa hemde muhakkak hile oluyor adamlarda ki zaten primeli yüksek rütbelerde pek alman olmuyor.
  • arkadaşlar bugün sanırım çoğu kişiyi banladılar biz takımız şuanlık 3 kişiyiz ama bazen ayrı ayrı girdiğimiz oluyor benim 62 winim vardı 60 a düştü rütbe aynı kaldı (nova 4 üm) birimizin 90 wini vardı 80 e düşürdüler nova 3 ten nova 1 e attılar diğerinin 5 wini silindi nova 4 den nova 3 e düştü.

sizde de aynı durum var mı ?

ayrıca oyunda hile bu kadar yaygın işte bizim takımımızda olan adam ben hileyim demiyor doğal olarak.
  • usorguncu kullanıcısına yanıt
    cesareti anlamadım usta yaştanmı vakittenmi vallaha hiç bişey anlamadım ne dediğini :)
  • 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.