Şimdi Ara

ACİL KİRALIK GELİN ARABASI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 ve 3 temmuz günü deügünde gelin arabası yapılmak üzere tercihen kiralık honda accord araç arıyorum .İçinizde araçkiralayan veya tandıgı olan varsa benimle iletişime geçsin

kunefe@gmail.com

• Hummer kiralasana. Sakarya'da Hummer gelin arabası gördüm ben.
  • eyvallah ama ben accord tercih ederim
  • Hangi şehirdesin onuda yazsan güzel olacak
  • pardon istanbul kozyatagı
  • Avensis'im var olmaz mı
  • ne kadara kiralarsınız yeni kasamı?

Ciddiyim kardeşimin dügünü cumaya ihale bize kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW 528 -- 28 Haziran 2010; 11:32:39 >
  • gelini bulduk kiralık gelin arabası kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

ne kadara kiralarsınız yeni kasamı?

Ciddiyim kardeşimin dügünü cumaya ihale bize kaldı

Eski kasa,aslında şaka maksatlı söylemiştim..Accord kadar gösterişli ve konforlu değildir Avensis bana göre..Bu hafta bir arkadaşıma söz verdim gelin arabası olması için,görüyor musunuz bedavaya gitti

ACİL KİRALIK GELİN ARABASI !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dranov -- 28 Haziran 2010; 11:40:57 >

• fazla detaycı olmaaa biladerrrr
  • cidden içinizde varsa kiralayan kiralamam lazım bugün yarın evensis accord mondeo focus ama çok esk kasa olmamak kaydıyla
  • Düğünde araba kiralandığınıda ilk kez duydum. Hiç mi tanıdık yok arabası olan
  • herkezden istenmiyorki adamın arabası bir şey olsa nasıl yüzüne bakarız ? Aslında dügün degil nikah yani gece olacak nikah.
  • quote:

cidden içinizde varsa kiralayan kiralamam lazım bugün yarın evensis accord mondeo focus ama çok esk kasa olmamak kaydıyla

kiralayacaksan daha üst sınıf bir araç kirala bence X5 Q7 gibi
  • quote:

herkezden istenmiyorki adamın arabası bir şey olsa nasıl yüzüne bakarız ? Aslında dügün degil nikah yani gece olacak nikah.

Ankara'da olsaydınız yardımcı olurdum,koca İstanbul'da size yardımcı olacak illa ki birileri vardır..
  • hey yarabbim..
  • yaw murat 131 olsun araba olsun.. gelin arabsı diye audi, honda, toyata mı olacak.. zaten max 30-40dk arabda giderler..

neyse gene de umarım bulursun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.