Şimdi Ara

Maximum karttan Ramazan'da toplamda 100 TL maxi puan (market)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
4
Favori
3.218
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=ramazanda-maximum-kartinizla-market-alisverislerinizde-100-tl-maxipuan-katkisi&IdCampaign=NDkxNQ==-ISB farklı günlerde üye market işyerlerinden yapılacak 4. Alışverişe 40 TL sonraki her 150 TL lik alışverişe 15 TL toplamda 100 TL maxi puan. Temassız kampanyasıyla birleştirebilirsiniz (Ay sonunu beklerseniz temassız da daha iyi bir kampanya oluyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adige73 -- 8 Nisan 2021; 6:20:52 >

• Çöp
  • Tek başına bir işe yaramaz. Mobil temassız ile ve maxipara kampanya sı gelirse o zaman değerlendirilir. Teşekkürler
  • Çöpoğluçöp.
  • büyük ihtimal 25-30 nisan mobil temazsız kampanyası gelecek onda iş yapar son 3-4 aydır geliyor oranı 100/15

• Bekleyelim başka kampanyalar gelirse işe yarayabilir.
  • Tosla kart Carrefour’da her alışverişe %10 veriyor
    50 TL harcasanız dahi 5 TL veriyorlar.

Bu tip kampanyalar olduktan sonra İş Bankası’nın farklı günlerde mecbur 600 TL harcatıp 40 puan vermesi kadar berbat bir kampanya olamaz.

Ne zaman Deniz Bonus gibi her 150 TL’ye 10-15 puan verirler market için o zaman Maximum kullanırım, yoksa köşede öyle durmaya devam eder.
  • Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    25'i bitiyor tekrar kontrol edin
  • OxBlue kullanıcısına yanıt

Sadece Carrefour dan alışveriş yapıyorsanız belki mantıklı olabilir ama başka marketleri de kullanıyorsanız şuan için en iyi kampanya bu

• Teşekkürler
  • Merhaba,

Bimpara uygulamasına yüklemede çalışıyormu deneyen oldu mu?

• kedemirtas kullanıcısına yanıt
    Denediniz mi siz ya da bir bilgi bulabildiniz mi
  • Bugün migros sanal marketten yaptığım alışveriş sayaca işlemedi. Ama şartlarda marketlerin sanal mağazalarıda dahildir yazıyor. Size puan yatar mı?
  • Ashe01 A kullanıcısına yanıt

Denedim oluyor hocam

• burak_5866 kullanıcısına yanıt
    Bende işledi sayaca teslim aldıktan bir kaç gün sonra işliyor fişinizi falan atmayın işbankası sanal pos yazısı gözüksün saymazsa yollarsınız
  • Evet benim de sonradan işledi sayaca hocam ilginiz için teşekkür ederim.
    Aynı şekilde şimdi alışveriş yaptım Migros Sanal Market’ten ama sayaç işlemedi benim de.

Tam kaç gün sonra işledi hocam sizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Aynı şekilde şimdi alışveriş yaptım Migros Sanal Market’ten ama sayaç işlemedi benim de.

Tam kaç gün sonra işledi hocam sizde?

1 gün sonra baktığımda işlemişti sizin ki de işler merak etmeyin sıkıntı olmaz

Eyvallah bekleyeyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.