Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (15068. sayfa)

5 sn
304.447
Cevap
4.913
Favori
49.517.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1089 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Sadece yazılım problemi olsa şimdiye kadar çoktan çözülürdü diye düşünüyorum. Bakalım altından neler çıkacak. Bir diğer sıkıntı da 408 in satış rakamları çok düşük ve en çok sattığı ülke türkiye (fransa dahil) Bu sebeple çok önemsediklerini sanmıyorum. Avrupalı insanların da tasarıma, göz boyamaya artık kanmadıklarını görmüş olduk

• Hayırlı bayramlar herkese. Birazdan bir yönetici gelip fiyat dışı paylaşım yasak diye matbu bir yazı atar, bir cok yorumu siler, basliga reyting yaptırır, burada döngü hep aynı..) Yazmaya izin ver, milleti tartıştır, uzunca süre yorumlar yazılsın, sonra hop mesajları uçur..)
  • Bu başlığı ciddiye alıp uzun yorumlar yazmayın, sonra üzülürsünüz. Herkese iyi bayramlar diliyorum.
  • realove19 kullanıcısına yanıt

Elektrikli araç alanlarda çok keyifli sürüyorlar şuan hatta kampanyaları takip edip bizim 2/3 bin TL doldurdugumuz depolarını 200/300 TL'ye dolduyurlar geçen birine istasyon da denk geldim önceden ayda bin km yapmaya korkardım şimdi durmuyorum 2/3 bin km yapmaya çalışıyorum dedi

• Araçlarda gözle görülen yerler elektronikleştikçe sorunlar göze batar oldu.
    Eskiden hem bu kadar özellik yoktu. Hemde tuşlar manueldi.

6 aylık golf deneyimimde her yeri dokunmatik filan yaptıkları için 2 kere sunroof açılmadı, lambalar yanmadı, carplay devre dışı kaldı filan.

Hepsi kozmetik sorun. Ama bu güvenlik sistemleri filan arttıkça yolda bi anda tak diye durursa araba şaşırmam.

Manuel candır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drrad -- 17 Haziran 2024; 10:5:45 >
  • Bright like a Diamond kullanıcısına yanıt

Yıllık vergisinden dolayı mantıksız

• .VincentVega. kullanıcısına yanıt

A3 için 2400 fiyat vermişti Konya bayisi hiçbir kampanya yok

• masterap M kullanıcısına yanıt

Aslında şu aracın yolda kalma olayı o kadar dramatik bir şey ki, aracın satışının bile askıya alınması gerek bence. Cocuk oyuncağı mı bu ya, insanlar milyonlar verip SIFIR araba alıyor, araba tak diye otoban ortasına kitleniyor. facia.

İkinci elde uygun fiyatlara e 308 ya da e- astra var. İkisi de aynı batarya ve motoru kullanıyorlar. Verimlilik olarak bu araçlar oldukça iyi, ve bu fiyata bence f/p araçları...
  • -FoundeR- kullanıcısına yanıt

408’den bahsediyorsunuz değil mi hocam?

eledim ben 408’i alacağım araçlar skalasından.

tucson sportage QASQHAİ veya formentor düşünüyorum o fiyat bandına

O fiyatlara bence en iyi secenek Ioniq 5 olur.

• sevindi42 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler , kia niroyuda gözüm kestirdi. Biraz daha çıkabilsem torresde çok iyi seçenek gibi. Ama arada 300 bin lira var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realove19 -- 17 Haziran 2024; 10:49:20 >
  • -FoundeR- kullanıcısına yanıt
    Zamanında c4x ilk çıktığında farkettiğim ve 3 tane bayi müdürünün bizzat ağzından duyduğum "PDI kontrollerinin yapılmaması veya üstünkörü yapılması" hususunu dile getirdiğim vakit 222.kez linç edilmiş biri olarak yineliyorum: 408,C4X gibi bazı modellerin PDI kontrolü ön cama bir etiket yapmıştırmaktan ibarettir.
    Elektrikli düşünüyorsan yeni explorer'ı da incelemeni tavsiye ederim.

ford türkiye
    Yeni Explorer | Gelecek Araçlar| Ford Türkiye - Ford Türkiye
    https://www.ford.com.tr/gelecek-araclar/yeni-explorer

Kia Niro bu fiyattaki modelde ısı pompası yok, üst donanımı da pahalı. İyi araştırın yoksa sonrasında üzülürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kk35 -- 17 Haziran 2024; 11:46:10 >

Ioniq 5 bildigim kadariyla, Kia Niro'dan cok daha ust seviye bir arac ama.

• drrad D kullanıcısına yanıt
    Manuel golf alacağıma otomatik corsa alırım. Manuel arabaya 1.2m mu verilir.
  • masterap M kullanıcısına yanıt

Hocam benim bahsettiğim motoru ilk çaliştığinda bazen alinan motor arızası uyarısı.

Yazılımsal sıkıntı olann bu. Sikayet var'ı açıp bulunan slindir catlagi, beyin arızası gibi farklı hatalardan bahsetmiyorum. Bunları bende toyota için bulurum size .

• C3 kullanıp sorun yaşayan oldu mu şuana kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknisyen57

takas baya öldürdü sahibinende satmayı düşünüyorum 940 verdiler

https://www.sahibinden.com/s/sVvvojG3

Gider fiyati 1 milyon desek çok da oldurmemis aslinda. Ama siz satarsaniz daha iyi olur tsbii ki.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.