Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (6005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tanerakinnn , murcelik Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 35 Masaüstü2 Mobil
5 sn
120.833
Cevap
2.843
Favori
15.934.067
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60036004600560066007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hellim peynirde 2 al 1 öde vardı.. 4 tanesİ 360 TL, 2 al bir öde ile 180TL ye geldi. TBG oluştururken hangi rakam dikkate alınır, fatura tutarı 360tan fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: tech.man

Hellim peynirde 2 al 1 öde vardı.. 4 tanesİ 360 TL, 2 al bir öde ile 180TL ye geldi. TBG oluştururken hangi rakam dikkate alınır, fatura tutarı 360tan fazla.

Siparişte 4 adet olduğundan yola çıkarak adet fiyatı x4 olarak hesaplanması gerekir diye düşünüyorum.

• BIOSBLAS f,yat nasıl arkadaşlar ?

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
  • Banvit tavuk döner geçen haftanın seç-al ürünüydü ve bu fiyattaydı. Normalde 70TL gibi bişey.

Bugün seç-al kampanyasının ürünleri değişmiş ama Banvit fiyatı aynı kalmış.

https://www.migros.com.tr/banvit-pilic-yaprak-doner-200-g-p-2be83f7

• sertosman S kullanıcısına yanıt

indirimli fiyattam diye biliyorum , ama ödemede money falan kullanılırsa sorun olmuyor .

• Toplqmda 3000 tl harca 200 money kampanyasi vardi katildim kayboldu
  • hopeless1 kullanıcısına yanıt

asla önermiyorum bende fiyat güzel diye aldım.Cogunlugu yanık, deri ve pişmemiş parcalardan olusuyor 200grlık pakedin sanıyorum 120gr civarı yenebilir kıvamında 15dk ugrastırdı kötü kısımlar tavuk dönerle alakası yok nerdeyse.

bu kokorecide asla önermiyorum full yağ acayip bir kokusu var, yağlar sabun gibi köpürdü 4-5dk tavada cevirdim muhtemelen yarısı yağ oldu 100gr ya oldu ya olmadı tadıda cok kötüydü daha önce denemistim bu kadar kötü degildi .

• xxxcem kullanıcısına yanıt

Merhaba, ben sizi et yemiyor ve ete vereceği parayla da dünyayı geziyordunuz diye hatırlıyorum.   yanlış mı hatırlıyorum?

--------------Edit: Pardon o BAşka bir arkadaşmış. Özür dilerim.------------

Piyasadaki hemen hemen tüm hazır paketli tavuk dönerleri denedimişimdir sanırım.

İçlerinde en beğendiğim Banvit oldu. Yanık konusunda özellikle yanık olanları seçer alırım. Bugüne kadar da içinden deri çıktığını hiç görmedim.

Paketi açıp olduğu gibi tavaya döküp ısıtınca tadının yavan geldiğine bir nebze katılabilirim o yüzden de alıp denemek isteyenlere kendimce bir tarif vereyim;

en az 26cm genişliğinde bir tencere/tavaya

(geniş olması dönerlerin yüzeye yayılabilmesi ve güzel pişebilmesi için önemli)

1 yemek kaşığı tereyağı ve 1 tatlı kaşığı domates salçası koyup kavuruyorum.

Ben sadece azıcık tuz ekliyorum ama burada baharat eklemesi de yapılabilir.

salça iyice kavrulunca tencereye 50-75 ml kadar su ekliyorum ve içinde çözüp güzel kıvamlı bir sos haline getiriyorum.

200 gramlık paketi üzerine döküp karıştırıyorum. sos hepsine değecek. sonrasında dönerleri tavaya düzgünce yayıp hiç ellemiyorum. altları hafiften yansın/kızarsın diye. isteğe göre kızardıkça alt üst çevirebilirsiniz de ama o zaman çok kuruyubilir çünkü bu esnada sos iyice etlere sinmiş ve suyu da gitmiş oluyor.

Cidden sevdiğim bir lezzettir ve tavsiye ederim.

Ben bu tarifle bile diğer markaları yiyemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 20 Mayıs 2024; 16:30:53 >

telefondan attım fotoları hocam umarım cok büyük gözükmüyordur,

daha önce almıstım banvit fena değildi ama bu şansımamı yoksa artık böyle mi yapıyorlar bilmem ama ben hic memnun kalmadım. son fotoğrafta 2-3dk ugrasıp ayırdıklarım var yoksa bi 10dk sürdü tamamını ayıklamak full yanmış ve deri yazdıgım gibi bi kısmı hiç ateş görmemiş gibiydi yakından pakede bakınca biraz anlasılıyor.

kokoreçte yağ konusunda, 101 de satılan şampiyonun eline kimse su dökemez. resmen kutuyu açınca, kar yağmış gibi bembeyaz..
    döneri sade sevenler için de, sadece tereyağı ve su ilavesi yeterli lezzeti sağlamaktadır.

evet bende 80 lira 1 + 1 ken bi miktar aldım hep dediğiniz gibi yanıklar ve dersi vardı bende: ayıkla ayıkla uğraştırdı bi kısmı çöpe gitti

• Extralarge kullanıcısına yanıt

macrodan bakınca kampanya süresi doldu veya kupon kullanıldı uyarısı veriyor.

• 1000tl sanal market siparişi verince , Po 75 ve Tt 200 money ikisi birden geliyor mu sayın arkadaşlar?
  • alfista A kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Migros yine kampanya görsel hatası yapmış. Clear 89,95 burada 9,95

• bakin16 B kullanıcısına yanıt

Walla ne diyeyim bilemedim sayın hocam. Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

Dediğim gibi ben Reyondaki tüm Banvit dönerleri tek tek inceler ve içinde en yanık ve iri doğranmış parçalı olanı seçmeye çalışırım. Siz de eğer bir daha alacak olursanız benim gibi bakıp almayı deneyin derdim ama sanırım siz bir daha yanından bile geçmezsiniz. Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

(Çünkü benzer bir durum Ekrem Coşkun Dönerde başıma gelmişti, verdiğim siparişte ekmeğin içinde kuşbaşı şeklinde kalın kalın yağlar ve etten daha ziyade böbrek, akciğer vs... tadında etler çıkmıştı da 2-3 yıldır önünden dahi geçmez oldum.)

Bir de size ufak bir tavsiyem olacak: Bu yaşadığınız kötü deneyimi nazik bir dille ve bu görsellerle Banvit firmasına internet sitelerinden yada twitter üzerinden iletirseniz emin olun kayıtsız kalmayacaklardır. (Tecrübeyle sabittirMigros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 20 Mayıs 2024; 17:34:0 >

• 1+1 olan Bahçivan hellim peynirlerin SKT si nedir?

• 
Sayfa: önceki 60036004600560066007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.