Şimdi Ara

Corsair 400C vs. Phanteks P400S vs. Nzxt S340

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz olsaniz hangi kasayi tercih ederdiniz?

Hepsinin beyaz renginden bahsediyorum.

Corsair 400C

Phanteks P400S

Nzxt S340

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 26 Mayıs 2017; 22:57:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Corsair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tihilu -- 26 Mayıs 2017; 23:48:59 >
  • Sadece şunu demek için geldim; modüler bir güç kaynağı yoksa 400c önermiyorum çünkü sığmıyor kablolar.Hard diskler de o kapak altında ve orası dar bir alan.
  • http://www.phanteks.com/Eclipse-P400S-TemperedGlass.html Hocam P400 alcaksan temperli cam olanından al çok daha şık duruyor. 400C'den çok daha güzel duruyor. 400C'de ise kasa içine ulaşmak çok pratik. Ama kaç kez kasanın işini açmanız gerekecek ki. Bende P400S TemperedGlass almayı düşünüyorum toplayacağım sistemle.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Bunuda alternatiflerim arasina ekledim hocam. Inventus getirse direk sistemi dizecegim. Bakalim ne zaman piyasaya cikacak phanteksler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nzxt s340 330 tl ye pıyasada var
    400c 500 lira civarı
    nanokatologda p400 tempered glass 390 lira
    temper olmayan model 330 lira
    nzxt s340 elite temperlı 440 lira

fiyat ve karsılarstırma yapacak olursak 400c 500 tl ve tempered glass ozellıgı yok kasa arka tarafı kablo toplama yapmak için kotu duruyor ve akrılık camı acabılmek ıcın alan ıstıyor

330 lira cıvarı olan s340 ila p400 ıkısıde tempersiz fakat kullanıslılıgı ile p400 bence cok daha ıyı bır kasa

p400 tempered ile nzxt s340 elite karsılastırısak vr kullanıslılıgı ile nzxt bir adım onde fakat hem para olsun hemde diğer kullanıslılık acısından p400 tempered cok ıyı bır kasa

tabi görünüş açısından kasayı begenmemek para ve kullanıslılıgı arka plana atıyor
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    ınventus cok guvenılır bır firma on sıparıs acmıs hayırlı olsun sımdıden ınsallah yardımcı olabılmısımdır :D bende 3 kasayı ıncelıyordum satıcı ve maddıyat olmadıgından dolayı deep cool dukase v2 whıte aldım s340 ve zalman r1 karısımı gibi memnunum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.