Şimdi Ara

Anatolian Rock Revival Project

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 60-80 arası bestelenen efsane şarkıları , tekrar hak ettikleri yere taşımayı amaçlayan , kar amacı gütmeyen bir proje . Arka plan çizimleri de efsane . Mağara olmuşsam kusura bakmayın

• Bayadır takip ettiğim bir proje, güzel iş yapıyorlar cidden.Daha da fazla kişiye ulaşabilirler umarım.
  • Fazla bilinmeyen anadolu rock şarkılarını yeni nesil ile tanıştırıyorlar. Geçen aylarda kanalı keşfettim ve sayelerinde birçok güzel şarkıyı da keşfettim. Kayıtları en iyi şekilde temin edip başarılı görsellerle süsledikleri için beğeniyorum. Hem de altyazı koyarak yabancılara da tanıtıyorlar.

• 70lere bakıyorum birde şimdinin popçularına , ileri gideceğimize geriye depar atmışız.
  • Uzun süredir takipte olduğum bir kanal. İllustrasyonları çok kaliteli özellikle. Dinlerken çizimi inceliyorum her seferinde. Ülkemizden de bir zamanlar kaliteli ve güzel müziklerin çıktığını görmek ve çoğu zaman şaşırmak isteyenler takip etsin derim. Bu da benden.

• Barış Özcan sayesinde keşfedebildim, iyi ki keşfettim.

Özellikle bas gitarın, en sevdiğim enstrümanlardan birinin zirve yaptığı bir dönemmiş. İllüstrasyonlar da birbirinden güzel. Hem konuyu hortlatayım, hem de şunu bırakıp gideyim.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 15 Şubat 2018; 15:21:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bu kanalı bayandan beri takip ediyorum. Harika işler çıkartıyorlar. Bu arada şu "Alageyik Destanı" na bayılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok ii kanal

• Geçen sene keşfetmiştim. Kanal muazzam. İllustrayonlar muazzam. Müzikler muazzam. Alpay'ın eserleri muazzam. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

• Geçen sene abone olmuştum ama o zamanlar çok ilgimi çekmemişti.Birkaç gün önce aklıma geldi çok iyi parçalar varmış.Daha erken dinleyebilecek bir durumdayken bu kadar geç farkedebilmek üzücü.Kesinlikle tavsiye ederim illüstrasyonlar da çok iyi parçalar da
  • hort olacak ama duymayan klamasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.