Şimdi Ara

El Freni Çekik Gitmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 gün önce yeni 1.2tsi dsg polo aldım.Bu gün sürerken bir yerde kayboldum ve telden haritayı açmak için sağa çekip durdum. El freninide çektim. Haritadan baktıktan sonra arabayı çalıştırdım ama bu sırada el frenini indirmeyi unutmuşum. 5 metre felan gittim. Klimadan çok az bir duman çıktı ve araba el frenini indiriniz uyarısı verdi ve hemen el frenini indirip sürmeye devam ettim. Kalan yolu sorunsuz geldim. Acaba arabada bir sorun olmuş mudur? Klimadan gelen duman neydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tormintor -- 7 Ağustos 2016; 14:50:08 >

• 5 metreden bir şey olmaz
  • Alışkanlık olmadığı sürece sıkıntı yok, fakat sık sık yapmamalısın.
  • Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Bir daha yapmam zaten. İlk arabam ve de sıfır olunca baya tırstım dersimi aldım :)
  • Ben ilk zamanlarımda 15 dk el freni çekik gitmiştim, yanık kokusu falan geldi o zaman fark ettim. 5 metreden bir şey olmaz.
  • Bir şey olmaz.
  • yahu şu konular yüzünden yola çıktıktan sonra el frenini en az bi 5 defa kontrol ediyorum
  • Tormintor kullanıcısına yanıt
    klimadan çıkan duman değil buhar klima durup çok zaman geçmeden tekrar çalıştığında olur klimaya tekrardan ılık hava girdiği için soğuk hava kanalıyla karşılaşan ılık hava buhar olarak karşına çıkar ayrıca klimayı kapatmadan önce fan modunda biraz çalıştırman gerek yoksa hem bakteri ürer hemde koku yapar ve küflenir kliman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.