Şimdi Ara

Çok Sıcak: Dyson DC35 699 TL - Migros

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
4.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiyatı sebebiyle belki birçoğumuza hitap etmese de almayı düşünenler için çok ciddi bir fiyat avantajı var. Ben aldım, yalnız her migrosda yok aramanız gerekebilir. Beylikdüzü migrosda 1 adet kalmıştı son baktığımda.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/51415024-32534-dyson-dc35-digital-slim-supurge

Normal fiyatı, 1000 liranın üzerinde en uygun carrefour'da var o da 899 TL
    http://www.akakce.com/sarjli-supurge/en-ucuz-dyson-dc35-multi-floor-fiyati,766271.html?ref=494&gclid=CNqOlJrV1cgCFQs6GwodQxcCJg

Amazon fiyatından dahi ucuz:
    http://www.amazon.com/Dyson-DC35-Digital-cordless-cleaner/dp/B004GN8UYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coppermine -- 22 Ekim 2015; 11:33:49 >

• kablosuz olduğu için çekim gücünde diğer süpürgelere göre düşüş var mı hocam?

kullanım kolaylığı açısından memnunmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oFfSpR!nG

kablosuz olduğu için çekim gücünde diğer süpürgelere göre düşüş var mı hocam?

kullanım kolaylığı açısından memnunmusunuz?

merhabalar,

ben bu kampanyadan aldım henüz teslim almadım yani. O sebeple net cevap veremem ama ben ufak bir dubleks evde yaşıyorum ve süpürgeyi katlar arasında taşımak zor açıkcası bu tarz kablosuzlara bakıyordum ve uygun bulabilirsem electrolüx modellerinden alacaktım. Dyson'a yaklaşılmıyordu bile. Bu fiyata görünce hemen aldım ama düşünen acele etsin hangi migros stoklarında kaldığı belli değil. Ataşehir-kadıköy tarafında yoktu mesela.

Amazon yorumlarını okudum ve kullananlar baya memnunlar. Yine de bir kablolu büyük hazneli/motorlu bir dyson ile kıyaslamamak lazım. Emsalleri ile kıyaslanmalı bence.

• Merhaba.
    Bölgemde stok var ama 839 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mytohology -- 22 Ekim 2015; 11:58:04 >
  • ilginç;

ekran görüntüsü ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: coppermine

ilginç;

ekran görüntüsü ekledim

Merhaba.

• coppermine kullanıcısına yanıt
    Sizin bölgeniz Beylikdüzü sanırım ?
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt
    aslında ataşehir, sabah ataşehirden alabiliyordum ama netten yorumlara bakayım derken birileri alıp bitirdiler. O sebeple beylikdüzünden buldum ve aldım. Cumartesi de mağazadan teslim alacağım.
    Ben alırken 1 adet daha kalmıştı stokda.
  • Merhaba.
    B.düzü' nde 699 TL' den stokta var.
    Peki sipariş versek kendi bölgemizdeki mağazaya göndermezler mi?
  • coppermine kullanıcısına yanıt
    Anladım,lakin fiyat ÇOK iyi...
  • bölgeyi beylikdüzü yapıyorum ama fiyat yüksek ve stokta yyok görünüyor şu an bende...
    bu arada bende dc52total animal var firma süpürge olayını aşmış diyebilirim..
  • pille çalışan böyle güçlü bir motor.... ömrü 1 yılda erir gider yapmayın yahu. hiç mi laptop kullanmadınız 1 sene sonra ne kadar gidiyor şarjı?
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    dyson kullananlar konuya yorum yaparsa ne kadar kaliteli olduğunu anlarsınız..
    araştırma yaparken bu tiplere de bakmıştım kullananlar herşeyinden memnundu...
    pille ilgili sıkıntı yaşarsanız distiribütör garantisinde pili değişir.
  • Pilli ürünlerden hiçbir zaman için pilsiz ürün kadar randıman alamazsınız.(Makine için demiyorum genel herşey için bu böyledir.Wireless,bluetooth-kablosuz ürünlerin ömrü o yüzden kısıtlı oluyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

bölgeyi beylikdüzü yapıyorum ama fiyat yüksek ve stokta yyok görünüyor şu an bende...
    bu arada bende dc52total animal var firma süpürge olayını aşmış diyebilirim..

Merhaba.

• nerde var şu an İstanbulda? Süpürgem bozuldu.. Yardım Lütfen.
  • arkadaşlar stokta var gözükswe bile o mağazada olduğu anlamına gelmez. çok güncel değil sanaldaki sok verileri. o yüzden telefon edip sorun mağazaya
  • surur1 S kullanıcısına yanıt
    beylikdüzü 5m migrosu arayın isterseniz, sanalmarkette orayı seçince stok var gözüküyor.
  • çöp ürün almayın
  • ihtiyacı olan arkadaş arasın mutlaka...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.