Şimdi Ara

ses simgesi ve ağ simgesi yokoldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim sorunum, ses simgesi ve ağ simgesi yokoldu. bunları pc yi her açtığımda elle yüklüyorum, kendiliğinden çıkmıyor. çözümü bilen var mı??

• denetim masası çoklu ortam ses denetimini görev çubuğunda göster.i işaretle
  • Ses için denetim masasına gir ordan ses ve çoklu ortam arkadaşın dediği gibi orda simgeyi göster diye bir seçenek var ona tik at.

Ağ bağlantısı için ağ bağlantılarım a sağ tıkla özellikler de sonra yerel ağ bağlantısına sağ tıklayıp özellikler de o gelen pencerenin en altında bağlandığımda icon u göster diye seçenek var ona tik at.
  • arkadaşlar ben de zaten öyle yapıyorum. pc yi her açtığımda yine görünmüyorlar simgeler her seferinde başa dönmüş oluyorum. bunu kesin bir çözümü yok mu acaba
  • açıkcası ben başka bişey diyemem.Bunun için çok fazla ama o zmn işletim sistemini baştan kur
  • başlat -- çalıştır--- msconfig
    başlangı bölümünde istediklerni işaretle istemediklerini kaldır yenden başlat sanırım sorun çözülür
  • anladığım kadarıyla sen yönetici değilsin ayrıca yerel kullanıcı da değilsin eğer öyleyse tercihlerini kaydetmez
  • peki bişi söylücem.
    makinan her açıldığında açtığın kullanıcı adını normal görüyor mu?
    eğer görmüyorsa pc ye yaptığın her müdahele makinanı baştan açtığında etkisiz kalıyor...
  • systeminde bir sorun var system geriyükleme yapıyor sanırım.yada enson ayarlarını kaydetmiyor.baştan kurmayı denesene boşa vakit kaybetme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.