Yarbay
18 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 89 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

JVC KD-G421 Marka oto teyp var. Çıkış entegresi patlamış. Üzerinde LA47xxx entegre var fakat, patlamış olduğu için La47 den sonrası okunamıyor. Bu entegrenin ne olduğunu nasıl bulucaz? Yardımcı olacak varmı. Tip olarak LA47536 diye bir entegre ile birebir aynı fakat okadar çok LA ile başlayan bu tip entegre varki, hangisini takıcaz bulamadım.

Öncelikle herkese merhaba,

Genelde herkes şikayet vs... üzerine konu açıyor, bende Bursa Prosim LG Yetkili Servisi'nin bana yaptığı jestten dolayı bu konuyu açmak istedim. Kullandığım telefon LG G2 D802 16Gb Siyah. Teknosadan 1600TL ye almıştım LG Türkiye Garantili. Yazın telefonumu araç içerisinde bırakıp denize gittiğimde yoğun sıcak yüzünden ekranda sarı leke oluşmuştu. Önemsemiyor ve o şekilde kullanıyordum. Taki dokunmatik ekranımın bir kısmında arıza çıkana kadar.

Telefonumu faturası ile Bursa Prosim LG Yetkili Servisine kargoladım. Arayıp şikayetimi bildirdim. Ekranın komple ücretsiz değişeceği söylediler. Beni telefonda karşılayan bayan arkadaşımıza, telefonu bir çok defa yere düşürdüğümü ve arka kapağının çok kötü durumda olduğunu söyledim. Derin Derin çizikler LG logosu vs... kopmuştu. Bu kapağında garantiden değişmesi mümkünmü dedim.

İlk başta kullanıcı hatası ve yere düşürdüğünüz için ciddi derecede kapağınız yıpranmış buna garantiden işlem yapamayız dedi. Ama ben yinede durumu yetkililere bildiricem dedi. Aradan 2 buçuk hafta geçti ve telefonumu merak edip son durumu ne diye sordum. Sizi bukadar beklettiğimiz için özür dileriz dediler. Telefonu kargoya bugün vericez ekran arka kapak komple değiştirdik tüm bakımlarını yaptık, ilk günki gibi sıfır durumda yolluyoruz dediler :)

Böyle bir jest yaptıkları için Prosim LG Yetkili Servisini tebrik ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm servislerin ve markaların bu durumu örnek almasını diliyorum, iyi forumlar...

Arkadaşlar merhaba,

BMW 3.20D Otomatik vites araç almak istiyorum. Fakat hangi ilana baksam 200.000Km den aşağı araç yok. Herkes diyor bmw motoru 200.000km de ise problem çıkarır elinde patlar alınmaz.

Sizce 3.20D dizel otomatik araba alınmazmı gerçekten? 35.000 - 40.000 TL arası para vericez yazık olmasın paramıza
Merhaba arkadaşlar,

Telefonu ilk günki gibi hiç oynanmamış hale getirmek istiyorum. 4.4.2 root TWRP varken yedek almıştım. DÜn yedekten geri dönüş yaptım ve unroot ile supersu kaldırdım. Şimdi bu TWRP ekranını kaldırabilirmiyim?

Araştırdım fakat sağlıklı birşey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar,

CM 11 Snapshot en son sürümü kullanan varmı aramızda? LG Türkiyenin orjinal 4.4.2 arama ekranı probleminden sıkıldım. Telefonu root ettim.

Kullandığınız ve memnun kaldığınız Custom Rom önerebilirmisiniz?

Ben CM11 Snapshot deniycem, Daha iyi bir önerisi olan varmı
Arkadaşlar merhaba,

LG Türkiye güncellemesi geldiği gün 4.4.2 güncelledim telefonumu. Herşey iyi güzel hoş fakat;

Telefonum masanın üzerinde duruyor mesela, birisi beni arıyor telefon çalıyor titreşim çalışıyor fakat ekranda görüntü yok. Ortalama 3-4 saniye sonra ekran açılıyor ve kimin aradığını görüp cevap veriyorum

Eski sürümde böyle bişi yoktu. Tel çalmaya başladığı gibi ekran açılıyordu. Ne yapabilirim?
Merhaba arkadaşlar,

2006 model yeni kasa getz için angel mercekli fara ihtiyacım var. bu işi iyi yapan birini arıyorum. Bursa-istanbul çevresinde varmı bildiğiniz bir usta?
Arkadaşlar merhaba,

16/12/2013 itibari ile LG G2 16GB Siyah almış bulunmaktayım. Teknosadan 1599TL'ye aldım. Oradaki görevli arkadaşlara, hangi firma garantisi altında bu cihaz diye sordum. LG Türkiye dediler. Bende güvenip aldım.

Peki bu cihazın gerçekten LG Türkiye garantisi altında olduğunu nasıl anlarım?
Merhaba arkadaşlar,

Yurtdışından kapalı kutu pasaport kayıtlı şekilde Nexus 5 alıcaktım 1250TL den. Yakın çevremden gelen tepkiler yüzünden, cihazdan soğudum Şimdi size sorum şu. Nexus 5'ten vazgeçtim. Sizce doğru bir karar mı verdim?

LG g2 fiyatları ortada. 1275TL den paralel ithalatta olsa garantili LG 16Gb almak mümkün.

Neden vazgeçtim?

1) Kamerası 8Mp. Donanım 1080p 60fps için yeterli iken, 30fps çekime izin verilmiş
2) İrda portu yok, uzaktan kumanda gibi kullanamıyoruz
3) Ekran daha ufak ve renkler G2 ye göre daha soluk
4) Bataryası 1 günü zar zor çıkarıyormuş
5) Ses kalitesi g2 den daha kötüymüş (G2 ye bile az çıkıyo diyolar, demek bu cihazdan ses çıkmıyo)
6) Kutuda yine kulaklık yok (50-100Tl bide kulaklığa vericez)
7) Garantisi yok. iki gün sonra problem yaşasam şemsiye açılacak

Paralel ithalatta olsa g2 almak daha mantıklı geldi. Sizin değerli yorumlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar merhaba,

Özdilekte 16GB LG G2 modeli 1449TL den satılıyor. Garanti firması teknoexper diye bir firma. Bu firmayı bilen varmı aramızda? Garanti konusunda sıkıntı çıkarıyorlarmı?
Hakkında
Meslek: Bilgisayar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.963
İkinci El Bölümü Mesajları: 861
Konularının görüntülenme sayısı: 290.440 (Bu ay: 190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 285 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.