Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HyperV
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Şubat 2010
2. el mesaj sayısı: 46
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Asus Maximus V Gene Ram Uyumluluğu Hakkında yardım konusunu başlattı (6 gün önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Asus Maximus V Gene anakart kullanmaktayım , şu an üzerinde Gskill Ripjaws 1600 mhz 4*2=8 gb ram takılı aynı ma... Mesaja git »
Ram takviyesi sonra Windows mavi ekran hatası başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Tekrardan herkese iyi günler dilerim Asus Maximus V Gene anakart için uyumlu 16 gb 2 slot şeklinde ram önerisi söyleyebilirmisiniz ? , anakartın resmi... Mesaja git »
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim Elder Scrolls Online oyuna yeni başladım , 20 level Dragonknight-Nord karakterim var , sormak istediğim sorular v... Mesaja git »
Elder Scrolls Online / Tamriel Unlimited (2014) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim Elder Scrolls Online oyuna yeni başladım , 20 level Dragonknight-Nord karakterim var , sormak istediğim sorular v... Mesaja git »
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Ebonheart pact , Nord , Dragonknight karakter açtım bu karakter çift el uzun kılıç vs. savaşçı oynamaya müsaitm... Mesaja git »
Windows XP Service Pack sürümleri hakkında yardım konusunu başlattı (27 gün önce)
Öncelikle herkese iyi günler diler Ramazan Bayramınızı kutlarım, boşta duran Pentium 4 3.0 Ghz HT işlemcili bilgisayarım var , evdekilerin internet am... Mesaja git »
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Cevap yazdığınız için teşekkür ederim hocam peki , Dragonknight için çift el silah yada tek el hangisini önerirsiniz ? birde karakteri Nord ırkında mı... Mesaja git »
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Herkese iyi günler dilerim düz savaşçı karakter önerisi olarak hangi ırk ve sınıfı önerirsiniz ? bir diğer sorum ise oyunda karakter oluşturma ekranın... Mesaja git »
THE ELDER SCROLLS ONLINE [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim , Elder Scrolls Online oyuna yeni başlayacağım , sormak istediğim soru var , çift el (kılıç ve kalkan) kullanan... Mesaja git »
Elder Scrolls Online / Tamriel Unlimited (2014) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim , Elder Scrolls Online oyuna yeni başlayacağım , sormak istediğim soru var , çift el (kılıç ve kalkan) kullanan... Mesaja git »
Arkadaşları

exelance1248
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK ZOTAC GTX 275
Alıcı: dizanteri
Tarih: 8 Mart 2010; 15:01:13
Yorum
Güvenilir dürüst bir arkadaşımız.Saygılar
Genel Puan

Ürün: ANKARADAN SATILIK LOGİTECH MX 3200
Alıcı: amdk6
Tarih: 24 Şubat 2010; 22:15:31
Yorum
Güvenilir bir arkadas. İyi bir alış-veriş oldu.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109