Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kramers Lawyer
Gerçek Adgökay aydoğan
İlgi AlanlarıBilim-Kurgu,Felsefe,Fizik,Psikoloji,Matematik,Bilgisayar,Resim,Dizi,Film,Müzik
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 33 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Doğu Perinçek rezil etti başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
kınından çıkmış kılıç gibiyiz... Mesaja git »
Eren ve Tolgaya Çöp Derken Yemediğim Hakaret Kalmamıştı başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
mesele kimin çöp olup olmaması değil, oynatacak başkan ve teknik direktör disiplininin olmaması. engin baytar çöp, emre çolak çöp hepsi çöptü gözümüzd... Mesaja git »
Gotham'ı kurtarmak için Gotham'ı yok etmek başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
shabani nonda galatasaray'dan gitmemeliydi... Mesaja git »
Kurbanlık fiyatları 2 katına çıkmış başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yuvarlak koçuna ve müşterisine göre ve piyasaya göre değişir, ama ortalama yüzde 80 kar oluyor. tabi 2 ay ödediğin yem parasını çıkarman gerekiyo bir ... Mesaja git »
Laptopu buz ile soğutma başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
oyunda 80-85 normal fps düşüşleri de normal şu anlık sorun yok buz koyucaksan da kesinlikle dışının terlememesi lazım o poşetin sıkıntı olmaz.... Mesaja git »
MTB dağ bisikleti tercihi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
planlarım arasında var dağlara engebeli arazilere çıkmak o yüzden yol bisikleti almıyorum... Mesaja git »
MTB dağ bisikleti tercihi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
whistle ın ağırlığı 18 kiloymuş ben de carraro big 927 almaya karar verdim deore onun da vitesleri. 14 kilo. galiba seninle bilgisayar teknik ya... Mesaja git »
MTB dağ bisikleti tercihi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
onu satın alacak bir link bulamadım decatlonda da stoklarda yok gözüküyor... Mesaja git »
Kurbanlık fiyatları 2 katına çıkmış başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
2 ay önceden 300 tane koç aldık kurbanda 2 katı fiyata satıcaz... Mesaja git »
MTB dağ bisikleti tercihi konusunu başlattı (4 gün önce)
https://www.erdoganlarbisiklet.com/bisiklet/dag-bisikletleri/cube-2017-aim-pro-29-bisiklet-turuncu.html iki ürün arasında kaldım sizce hangisini almal... Mesaja git »
Arkadaşları

reef1905

aböRjin

T®an©e Addi©T

TheCapedCrusader

Eksi-1

Enes A.

Fleetwood Mac

HAAltuntas

RapedInBush

Mario Gomez Garcia
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Arızalı Casper Nirvana 15,6" i7-8gb ram-gt540m-750 hdd
Alıcı: sasa222
Tarih: 6 Şubat 2017; 20:44:26
Yorum
çok iyi niyetli ve dürüst bir arkadaşımız.kendisiyle tanışıp alışveriş yaptığım için memnun oldum.teşekkür ederim kendisine
Genel Puan

Ürün: Arızalı Lenovo z510i Notebook
Alıcı: Ahmet322
Tarih: 2 Şubat 2017; 16:53:08
Yorum
Güvenli bir alışveriş yaptık. ilgisi ve alakası için teşekkür ederim. Kargo yaptıgında ilgisi devam etmiş olup takip noyu benimle paylaşmıştır. önce ürünü gönderip bana güvendiği için ayriyeten teşekkür ederim
İmza
İnsanlar neden domino'nun yıkılışını izlemeyi sever ve ya küçük düzeneklerin birbirini tetiklemesini izlemeyi sever,neyini sever hiç düşündünüz mü?İnsanın içinde hiç bilmediği bi yeri dürter çünkü.Tanrı olmayı hissetmeyi, bir şeylerin sonunu bilerek ayarlamayı ve izlemeyi.Her şeyi yönetebilirsiniz ve uğraştıkça ustalaştığınızı göreceksiniz,insanlığın geçmiş bilgeliğinden faydalanın.Kontrol edilerek değil ederek yaşamayı öğrenin.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
" RTE, Medya, Koç Grubu, Doğuş Grubu, TFF, PFDK " bir takımın arkasında olacak ve biz hala yalnızız,herkes bize karşı diye nutuk atacak,ne kadar komik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.158