Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kramers Lawyer
Gerçek Adgökay aydoğan
İlgi AlanlarıBilim-Kurgu,Felsefe,Fizik,Psikoloji,Matematik,Bilgisayar,Resim,Dizi,Film,Müzik
KonumTrabzon,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 11 dk. önce
Son giriş tarihi: 11 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Casper Ekran Kartı Görmeme Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (11 dk. önce)
Chipset driver kurun hocam internette vardır muhtemelen casperın bu modeline uygun,biostan amd grafik kartını da kapamadığınıza emin olun... Mesaja git »
!!! i7 7700K aşırı ısınma? başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
70 normal hocam aşırı yük altında hatta iyi bile işlemci 100e kadar sorun yok,ekran kartı 85 lere kadar sorun yok.... Mesaja git »
Mouse orta tuş kırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
valla mükemmel ,bunlara cesaret edemeyen tonlarca insan mouselarını çöpe atıyor,kırık kırık kullanıp zarar vermeye devam ediyolar mouse'a ,tebrik ede... Mesaja git »
Ssd pil süresini uzatır mı başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
bilgisayarın ekran parlaklığını kısmak kadar laptop'ın güç harcamasına etki eden o kadar çok durum yok ,daha karanlık ortamlarda daha alçak ekran parl... Mesaja git »
Mouse orta tuş kırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
valla 100 liraya kadar olan mouselar idare etse yeter diye düşünürüm ben hep,şimdi resmini görmediğim için pek bir şey diyemiyorum yani anca hayal ed... Mesaja git »
Formattan sonra pc takılmaya başladı başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
sol alttaki başlat simgesine sağ tıklayın hocam > güç seçenekleri > dengeli yazan yerine sağ tarafında plan ayarlarını değiştir var > gelişmiş güç aya... Mesaja git »
Formattan sonra pc takılmaya başladı başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
bilgisayarın özelliklerini yazarsanız daha yardımcı olursunuz sorununuzu çözmeye hocam,takılma diyince pek açık olmamış.ne tarz bir takılma,tam nerede... Mesaja git »
Lisans Kaybetmeden Baska Hddye Gecis başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
http://8.enpedi.com/2014/08/windows-8-ve-81-lisans-anahtarn-bulmak.html bilgisayarınızda windows orjinalse ,oem anahtarı ile bios'unuza kayıt oluyo... Mesaja git »
Mouse orta tuş kırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
hocam bir parça kırıldıysa ilk olarak kırılan parçanın aynısı bulunmaya çalışılır,daha sonra asıl parça sökülür,sonra yenisiyle değiştirilir.eğer ben... Mesaja git »
Ekran Kartım başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hocam aman sen bu bilgiyle nolur kendin temizleme git bir bilgisayarcıya temizlettir yoksa hepten havaya uçurucaksın bilgisayarı... Mesaja git »
Arkadaşları

reef1905

aböRjin

T®an©e Addi©T

TheCapedCrusader

Eksi-1

Enes A.

Fleetwood Mac

HAAltuntas

RapedInBush

Mario Gomez Garcia
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Arızalı Casper Nirvana 15,6" i7-8gb ram-gt540m-750 hdd
Alıcı: sasa222
Tarih: 6 Şubat 2017; 20:44:26
Yorum
çok iyi niyetli ve dürüst bir arkadaşımız.kendisiyle tanışıp alışveriş yaptığım için memnun oldum.teşekkür ederim kendisine
Genel Puan

Ürün: Arızalı Lenovo z510i Notebook
Alıcı: Ahmet322
Tarih: 2 Şubat 2017; 16:53:08
Yorum
Güvenli bir alışveriş yaptık. ilgisi ve alakası için teşekkür ederim. Kargo yaptıgında ilgisi devam etmiş olup takip noyu benimle paylaşmıştır. önce ürünü gönderip bana güvendiği için ayriyeten teşekkür ederim
İmza
İnsanlar neden domino'nun yıkılışını izlemeyi sever ve ya küçük düzeneklerin birbirini tetiklemesini izlemeyi sever,neyini sever hiç düşündünüz mü?İnsanın içinde hiç bilmediği bi yeri dürter çünkü.Tanrı olmayı hissetmeyi, bir şeylerin sonunu bilerek ayarlamayı ve izlemeyi.Her şeyi yönetebilirsiniz ve uğraştıkça ustalaştığınızı göreceksiniz,insanlığın geçmiş bilgeliğinden faydalanın.Kontrol edilerek değil ederek yaşamayı öğrenin.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
" RTE, Medya, Koç Grubu, Doğuş Grubu, TFF, PFDK " bir takımın arkasında olacak ve biz hala yalnızız,herkes bize karşı diye nutuk atacak,ne kadar komik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.280