Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.940
Cevap
53
Favori
812.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunlar halen kargoya verilmemiş sanırım.
    Order bölümündeki gönderi koduna tıklayında Royalmail de ; Ürün kayıtlarda henüz yok , yarın bakın diyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ymskn

Oyunlar halen kargoya verilmemiş sanırım.
    Order bölümündeki gönderi koduna tıklayında Royalmail de ; Ürün kayıtlarda henüz yok , yarın bakın diyor..

Benim siparişte aynen. Sms alan arkadaşlar oyunlar kargoya verilincemi sms geliyor?
  • bu site son derece sakat görünüyor.
    alanlara hayırlı olsun umarım ellerine ulaşır. olumlu tecrübe edenler olursa bende sipariş veririm sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: vedath

quote:

Benim siparişte aynen. Sms alan arkadaşlar oyunlar kargoya verilincemi sms geliyor?

bana da sms gelmedi ama mail geldi gönderildi diye..
  • Bana sms geldi ama sms de maildeki gibi haber vermişlerdi , kargonuz adresinize gönderilmek üzre yola çıkacaktır şeklinde..
  • quote:

O gayet normal. Buradaki kargo firmalarınında verdiği numaraya aynı gün içinde bakarsan ürün bulunamadı der. Zaten orada açıklama yapmış. Aynı gün gözükmez gece update edilince ertesi gün gözükür diye. Bana cep telime de mailime de mesaj geldi. Postaya verilmiş.
  • Düzeltme yapayım istersen ,
    Burdaki kargolarda bir iki saat sonra gönderi kodunu girdiğinde ürün hakkında bilgiye ulaşabiliyorsun.Sürekli Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığım için bunu biliyorum..
    İkinci düzeltme Sitede zaten yarın tekrar bakınız yazıyor ama dünde aynı şey yazıyordu , şuanda da Yarın bakınız yazıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonemey -- 11 Aralık 2008; 15:02:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

bu site son derece sakat görünüyor.

Alalım düşüncelerini, mesela neresi sakat? Oyun aldında gelmedi mi? Paranı mı gaspetti? Dizaynını mı beğenmedin?
  • Bu siteden sürekli alışveriş yapan arkadaşlar varmış (veya tek kişi o) , sakat olduguna bende inanmıyorum.

----

Ayrı bir konuda ; Dün sitede LBP oyunu toplam satışlarda ikinci sıradaydı , bugün farkettim birinci sıraya çıkmış , DH katkısı var muhakkak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonemey -- 11 Aralık 2008; 15:11:35 >
  • quote:

Düzeltme yapayım istersen ,
    Burdaki kargolarda bir iki saat sonra gönderi kodunu girdiğinde ürün hakkında bilgiye ulaşabiliyorsun.Sürekli Yurtiçi kargo ile gönderim yaptığım için bunu biliyorum..
    İkinci düzeltme Sitede zaten yarın tekrar bakınız yazıyor ama dünde aynı şey yazıyordu , şuanda da Yarın bakınız yazıyor..

Buradaki özel durum hakkında bir bilgim yok ama genel olarak bakarsak konuya Amerika ve UK den çok ürün getirttim. Kıyafet, motosiklet aksesuarı ve oyun. Gerek UK mail de gerekse US mail de tracking numarası bir gün sonradan gösterir. Ben o yüzden o açıklamayı yaptım. Yurt içi kargo o şekilde gösteriyorsa iyimiş. Ben de bundan sonra yurtiçiyle çalışırım o zaman.

• quote:

Orjinalden alıntı: rds

quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

bu site son derece sakat görünüyor.

Alalım düşüncelerini, mesela neresi sakat? Oyun aldında gelmedi mi? Paranı mı gaspetti? Dizaynını mı beğenmedin?

en azından buradakilerden güvenilirdir.en azından çok satıldı diye lbp gibi oyunu fahiş fiyattan satmıyolar yada müşteriye msn de başka dükkana gittiğinde başka muamele yapmıyolar .oyun geldi diyip parayı aldıktan sonra gelmedi demiyorlar şahsen kredi kartım olsa dakika düşünmezdim
  • Order Date: 2008-12-11
    Order Total: £20.42
    Order Status: PROCESSING
  • motorstrom 2
    SHOPTO.NET PRICE RRP SAVING

£19.99

rrp
    £44.99

saving
    £25.00 (55%)

hangi fiyat benim alacağım fiyat oluyor 25 olan mı?
  • Senin alıcağın fiyat 19.99 olan. 3.5 sterlin falan da posta tutuyor. Türk parasıyla 55-56 ytl ye geliyor oyun.
  • Hayır 19.99 olan. +Posta ücreti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: daemonville

Hayır 19.99 olan. +Posta ücreti.

19.99 indirim miktarı
  • Hayır kardeşim 19.99 satış fiyatı.. Daha demin aldık..
    Yani
    Satış 19.99
    Normal satış 44.99
    İndirim 25.00 (%55)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daemonville -- 11 Aralık 2008; 15:31:12 >
  • Oyunun normalde fiyatı. 44.99
    25 sterlin indirim yapılmış. Şimdiki fiyatı 19.99.
  • quote:

Orjinalden alıntı: daemonville

Hayır kardeşim 19.99 satış fiyatı.. Daha demin aldık..

o zaman hayırlı olsun
  • peki ben buraya adresimi yazamıyorum açık olarak yer yetmiyor ne yapıcam kısaltmalarla da olsa yetmiyor yer,
    tamam yaptım kısaltma yazdım ama tel no da ++44 yazıyor diye cep telefonu numaramı 1234567 die yazdım +90 seçeneği yoktu bi problem olmaz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinore -- 11 Aralık 2008; 15:36:09 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.