Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: daemonville

Gelse de bi tane de biz kapsak şundan :)

Aynen dostum ya. Ben de Little Big Planet siparişi vericem. Yahoo da refresh yapmaktan sıkıldım valla.
  • Site kilitlenmiş, millet saldırıyor valla
  • Tam arkadaşımın adına da hesap açıp hotmail kullanayım dedim ki site down oldu :) Şans yok şans :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_
    arkadaşlar gmaile 1 saatte filan geliyor bana öyle oldu..bu arada ben de kaptım bir tane lbp hayırlısı artık..haber veren kardeş sağolasın 110 120 ytl vermek yerine 55 vericez..

Ne demek hocam, bu tip fırsatları paylaşmak gibisi yok. 110-120 YTL YTL'ye oyun satanlara
     SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR]
    olsun

Ama gel gör ki; Mastercard için bana daha ynei denk gelen bir şifre uygulamasından dolayı anlamadığım bir şekilde kartımı kilitledim. Resistance 2 alacaktım hesapta. Başlangıçta sepete eklenebiliyorken, sonradan preorder, daha sonrada satıştan kalktı. Daha yılbaşına var, böyle fırsatlar muhakkak gelecektir. Son on günde Sendit'ten sağlam bir kampanya bekliyorum...

Ekleme: Aaa cidden site kilitlendi. Yoksa bunlar parayı alıp arazimi oldular?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 11 Aralık 2008; 2:05:36 >

• Kapak süper
  • adamlar dedi; bu kadar Türk siteye çullandıysa ya bedava bişi dağıtıyoruz yanlışlıkla ya da siteye zarar vercekler alamayan arkadaşlar inşaallah tekrar açılır..
  • site açılmış
  • Başka hesap açıp hotmail denedim yine de gelmedi.. Her işte bir hayır vardır :) Yarına kadar kalmışsa alırım artık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: daemonville

Başka hesap açıp hotmail denedim yine de gelmedi.. Her işte bir hayır vardır :) Yarına kadar kalmışsa alırım artık..

Benim yahoo ya geldi. Hemen girip satın aldım Little Big Planet i. Sanal kartla yaptım alışverişi. Yalnız adamlara mail atmıştım aktivasyon kodu gelmedi bir daha yollar mısınız diye. Artık şansıma mı geldi yoksa mailden sonra onlar tekrar mı yolladı bilemiyorum. İstersen sen de bir mail at. Kargo dail 55 ytl ye geldi oyun. İnşallah elimize ulaşır.
  • Ya sepete attık da, checkout yapamıyorum :) "Çek parayı" linki göremiyorum :)
    Haydaa çekmedi parayı sorun var diyor.. Kısmet değil cidden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daemonville -- 11 Aralık 2008; 5:02:04 >
  • Onlardan bi taneside benim.:)

Beyler hemen hemen cogu postu okudum kimisi site fake e benziyor,kimisi kredi kartinin bilgisini niye tutuyor,kimisi bu oyunlar neden ucuz demis.Dedigim gibi ben butun oyunlarimi bu siteden aliyorum.Sitenin herhangi bir kelegi olmadi diyorum size yaklasik 1 yildir kullaniyorum bu siteyi.Kesinlikle gonul rahatligiyla alisveris yapabilirsiniz.Herhangi bir sorun olursada daha evvel belirttim sitenin forumunda sorabilirsiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: manovar

http://www.shopto.net/forum/viewtopic.php?f=21&t=3745&st=0&sk=t&sd=a&start=15

LBP fiyatını aşağı çeksinler diye resmen pazarlık etmişler sahibiyle.İlginç...
    Güzel iş walla.

• @SolidRock arkadaşa tşk ederim , oyun alacağım felan yoktu ama bu fiyatı görünce almamak ayıp olur dedim.Online da alanlar olarak görüşürüz
  • Böyle fırsat siteleri denk gelirse paylaşalım, gerekirse sömürelim arkadaşlar. Yılbaşı nedeniyle gavurlara göre normal, bize göre anormal gelen indirimler olacaktır. Başlıkta güncel siteleri yazalım, paylaşaşım. Nasıl olur?
  • SON DAKİKA :
    İngiliz sterlini son 28 yılın en en düşük seviyesine gelmiş.
    1 Sterlin 1 Euro olmuş neredeyse. Yüklenin oyunlara :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rds

SON DAKİKA :
    İngiliz sterlini son 28 yılın en en düşük seviyesine gelmiş.
    1 Sterlin 1 Euro olmuş neredeyse. Yüklenin oyunlara :)

pm ledim hocam seni
  • Karşı PM attım.
  • arkadaşlar üye olacağımda adres ve telefonu nasıl giriyoruz?
  • @solidrock dostum teşekkürler. ucuza oyun sahibi olduk sayende
  • quote:

Orjinalden alıntı: Corleone™

arkadaşlar üye olacağımda adres ve telefonu nasıl giriyoruz?

+4490532 3xx8x8x gibi
  • bende little siparişi verdim :) sanırım uk versiyon olacağı için psn den kostüm v.b satın alamıyacağız dimi oyuna?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.