Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.940
Cevap
53
Favori
812.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xrico

arkadaşlar 150 Euro muafiyet sınırı 75 euroya indirilmiş diyorlar acaba doğrumu?

ben hala 150 diye biliyorum
  • Order Price Contents Tracking Number/Status
    SORE12417
    19/08/2011 26.48€ Battlefield: Bad Company 2
    No tracking code supplied
    PROCESSING
    SORE12416
    19/08/2011 19.23€ James Bond Blood Stone
    PROCESSING

ablamı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_98

Order Price Contents Tracking Number/Status
    SORE12417
    PROCESSING
    SORE12416
    PROCESSING

ablamı nedir ?

İkisi de kargoya verilmemiş.Kargoya verilince "Dispatched" yazacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

quote:

Order Price Contents Tracking Number/Status
    SORE12417
    PROCESSING
    SORE12416
    PROCESSING

ablamı nedir ?

İkisi de kargoya verilmemiş.Kargoya verilince "Dispatched" yazacak.

ne kadar sürer tahminince ?

• arkadaslar assagıdakı linkten fifayı on siparis etmek istiyorum bolge sorunu yasarmıyım sizce? turkıyede yasıyorum ve psnım de turkıye. online oynama kodunu ve ultimate team bonusunu giremiceksem eger cdyi almamın hic bi espirisi yok cevaplarinizi bekliyorum

http://www.shopto.net/PS3/VIDEO%20GAMES/PS3FI19-FIFA%2012%20Special%20Edition.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren.eroglu -- 20 Ağustos 2011; 9:31:27 >
  • arkadaslar cuma ingiltere saatiyle 19:03 te sipariş verdim bugun kacta dispatched olur bilen biri yardım etsin
  • quote:

arkadaslar cuma ingiltere saatiyle 19:03 te sipariş verdim bugun kacta dispatched olur bilen biri yardım etsin

Cumartesi pazar çıkmaz cuma günü verdigin siparişler pazartesi sabah kargoya çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

arkadaslar cuma ingiltere saatiyle 19:03 te sipariş verdim bugun kacta dispatched olur bilen biri yardım etsin

Cumartesi pazar çıkmaz cuma günü verdigin siparişler pazartesi sabah kargoya çıkar.

saol buarada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssfgl -- 20 Ağustos 2011; 11:28:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkhınho

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkhınho

quote:

Yurtdışından alınan bütün kargolar eğer fedex ups vb şirketler ile alınmamışsa ptt ile geliyor.Adreste türkçe karakter kullanmayın. İ,ğ,ş yerine I,g,s kullanılmalı.ı yerine de i tabi.Bir de mümkün olduğu kadar kısa bir adres yazılması lazım.
    EDIT:İmla

Peki o zaman son olarak ptt bizi bulamadıysa bizi arar mı yoksa kargo öyle bekler mi?(Takipli Kargo)

Önceki sayfada da dediğim gibi ,eğer takipli ise postacı kargoyu imza karşılığı vermek zorunda olduğu için, evde bulamazsa kapıya ya da posta kutusuna "Kargonuz şu PTT şubesine bırakılmıştır" tarzında uyarı bırakılıyor.Sonra gidip imza atıp alıyorsunuz.Takipsiz ise posta kutusuna bırakır.

Peki hocam teşekkürler ama bizim apartmanda posta kutusu yok O imzalanması gereken şeyi kapıya bırakırsa ve başka biri alırsa nolucak?

Söylediğinden hiçbir şey anlamıyorum.Bu konunun ilk sayfalarına ve son iki üç sayfasına bak biraz lütfen.

Tamam hocam anladım artık her şeyi fifa 12 siparişi vermek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sugarboy

quote:

Orijinalden alıntı: xrico

arkadaşlar 150 Euro muafiyet sınırı 75 euroya indirilmiş diyorlar acaba doğrumu?

ben hala 150 diye biliyorum

bende öyle biliyordum fakat bi arkadaş başka konu altında bu bilgiyi verdi bu bilginin kesin olduğunu öğrenmek iyi olur ilerde sıkıntı yaşamamak için
  • http://www.ntvmsnbc.com/id/25243148 Arkadaşlar yurtdışından gelen ürünlerin muafiyet sınırı 75 euro olmuş işte kanıtı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaos7 -- 20 Ağustos 2011; 12:55:08 >
  • Mafia II (2): Collectors Edition alıcam zavviden.
    €19.75 fiyatı.Kaç günde elime ulaşır pazar akşamı vericem siparişi.Kesin gelir mi kaç günde gelir ? Bu oyun çünkü shopto.net'te yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkala

Mafia II (2): Collectors Edition alıcam zavviden.
    €19.75 fiyatı.Kaç günde elime ulaşır pazar akşamı vericem siparişi.Kesin gelir mi kaç günde gelir ? Bu oyun çünkü shopto.net'te yok.

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/mafia-ii-2-collectors-edition/10225496.html

Zavvi'de daha ucuz, eğer shopto'dan da takipsiz alacaksan zavvi'yi öneririm, kargo ücretsiz çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Mafia II (2): Collectors Edition alıcam zavviden.

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/mafia-ii-2-collectors-edition/10225496.html

Zavvi'de daha ucuz, eğer shopto'dan da takipsiz alacaksan zavvi'yi öneririm, kargo ücretsiz çünkü.

Zavviden alıcam da bazıları diyor 10 günde zor geliyor bazıları diyor 30 gün oldu gelmedi bazıları da diyor 3-5 günde geliyor.Kaç günde gelir oyun ?

• Zavvi'den oyunları sterlin olarak alın,daha avantajlı.%100 gelme garantisini kimse veremez sonuçta takipsiz kargo her zaman kaybolma ihtimali vardır ama geçen verdiğim siparişlerde adres çok uzun olduğu için sistem ilçe ve şehiri yazmamıştı yinede oyunlar posta kodu sayesinde geldi.7 ile 14 gün arasında gelir,bulunduğun bölgedeki dağıtım merkezi ve postacının iyi-kötü olmasına göre bu süre değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Zavvi'den oyunları sterlin olarak alın,daha avantajlı.%100 gelme garantisini kimse veremez sonuçta takipsiz kargo her zaman kaybolma ihtimali vardır ama geçen verdiğim siparişlerde adres çok uzun olduğu için sistem ilçe ve şehiri yazmamıştı yinede oyunlar posta kodu sayesinde geldi.7 ile 14 gün arasında gelir,bulunduğun bölgedeki dağıtım merkezi ve postacının iyi-kötü olmasına göre bu süre değişir.

ooo postacıya kaldıysa tamam oyun 30 günde zor gelir.Neyse bir deneme yaşamış oluruz en azından.Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler bakalım kaç günde gelecek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Zavvi'den oyunları sterlin olarak alın,daha avantajlı.%100 gelme garantisini kimse veremez sonuçta takipsiz kargo her zaman kaybolma ihtimali vardır ama geçen verdiğim siparişlerde adres çok uzun olduğu için sistem ilçe ve şehiri yazmamıştı yinede oyunlar posta kodu sayesinde geldi.7 ile 14 gün arasında gelir,bulunduğun bölgedeki dağıtım merkezi ve postacının iyi-kötü olmasına göre bu süre değişir.

ooo postacıya kaldıysa tamam oyun 30 günde zor gelir.Neyse bir deneme yaşamış oluruz en azından.Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler bakalım kaç günde gelecek

en geç 10 günde gelir. 6 oyun aldım şu ana kadar zavviden 10 günü geçmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mumumustafa

http://www.ntvmsnbc.com/id/25243148 Arkadaşlar yurtdışından gelen ürünlerin muafiyet sınırı 75 euro olmuş işte kanıtı.

İşte bu olmadı
  • Shopto'dan oyun alıp kart yönünden magdur olan var mı,çünkü kaın limiti biraz fazla çekniyorum açıkcası.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mumumustafa

http://www.ntvmsnbc.com/id/25243148 Arkadaşlar yurtdışından gelen ürünlerin muafiyet sınırı 75 euro olmuş işte kanıtı.

İşte bu olmadı

Hakikaten iyice abarttılar. Yakında tamamiyle yasaklasalar şaşırmam.

• 
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.