Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farmasi_10

Shopto'dan oyun alıp kart yönünden magdur olan var mı,çünkü kaın limiti biraz fazla çekniyorum açıkcası.

Hocam sanal kart kullan en güveniliri limitinide ayarla kendine göre.
  • ben şimdi ps vita sipariş etsem alet çıktığında illa üzerine o fiyatı yazmak zorundalar mı yani konuşsam olmaz mı
  • Batman Arkham City alsam gümrükte takılırmı acaba ?
  • Takılmaz , ben aldım takipli ( İstanbul ) 1 haftada geldi.

Bu arada arkadaşlar ShopTo'da taksit imkanı varmı ?
  • Bayadır oyun almıyorum kargo 5,50 olmuş sterlinde 3 liraya yaklaşmış daha ucuz takipli alabileceğimiz bir yer var mı ?
  • Şuan için hangi pra birimiyle daha mantıklıı olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farmasi_10

Şuan için hangi pra birimiyle daha mantıklıı olur ?

pound
  • Euro'nun ve Pound'un bu kadar yükselmesiyle bu sitenin hicbir ucuzlugu kalmadi mi bana mi oyle geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

Euro'nun ve Pound'un bu kadar yükselmesiyle bu sitenin hicbir ucuzlugu kalmadi mi bana mi oyle geliyor ?

spotçulardan 5-10 tl fazlaya gelir ama hiç deilse kapalı ambalaj ne oldugu belli oyun olur. Ben yeni oyunları gene burdan alıcagım.
  • Hocam shopto.net'ten almak istemiyorsanız,www.thehut.com var kimsede sorun çıkmamış ayrıca ilginç.

Birde herkesin dert yandığıwww.zavvi.com var :) Bu sitelerde kargo ücretsiz ve oyunlarda ucuz...Bu alternatifleri deneyebilirsiniz eğer takipsiz alacaksanız.
  • arkadaşlar kaçta dispatched mesajı gelcek kaçta kargolancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_98

arkadaşlar kaçta dispatched mesajı gelcek kaçta kargolancak

ne zaman sipariş ettiniz perşembe gecesi ben sipariş ettim vallaa 1 saat olmadan geldi mesaj
  • thehut.comdan mafia 2 collectors edition siparişi verdim.Kaç günde gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkala

thehut.comdan mafia 2 collectors edition siparişi verdim.Kaç günde gelir ?

7 gün ile 10 gün arasında rahat gelir
  • Your item, posted on 22/08/11 with reference xxxxxxxxxxxxx has been passed to the overseas postal service for delivery in TURKEY.

bu nedemek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssfgl -- 23 Ağustos 2011; 11:10:44 >
  • Başlığa girmeyeli Zavvi ve Thehut yardımlaşma başlığına dönmüş konu..

Öncelikle,

Takipsiz/takipli kargo alırsanız ürününüzü Royal Mail 2 iş günü içerisinde Türkiye'ye gönderir. Buradan sonrası PTT'ye kalmıştır ki çoğu yerde iyi işlemediği söylenen PTT; yaşadığım bölgede şimdiye kadar sorunsuz çalışmakta. Örneğin takipsiz aldığım Halo : Reach oyunum 4 iş gününde gelmişti. Bunda Postacı ile sıcak ilişkiler kurma mevzusu da var, yoksa kapınıza bırakıp gider ürünü. Ben iletişimi ilerlettiğim için takipsiz olmasına rağmen ofise kadar gelip teslim ediyor.
    Döviz kurlarının artması sonucunda bende başlayacak oyun yağmurları için farklı sitelere yönelmeye düşünüyorum, fakat shopto'daki hız ve hizmeti bakalım bulabilecekmiyim. Shopto'dan 9 adet alışverişim oldu, bunların sadece 1 tanesi(ilk siparişim) takipli postaydı. Tronixweb'ten ise 1 alışverişim oldu, hızı ve hizmetleri güzel fakat oyun fiyatları uçuk gibi görünüyor. Tabi son döviz kurlarıyla da pek bir fark kalmadı arasında.. Güvenebilirsem ayrıcawww.hkofferhouse.com 'u denemeyi düşünüyorum..

Bilmeyen arkadaşlar içinde,

Zavvi ve Thehut aynı firmaya bağlı 2 ayrı sitedir, pek farkları yoktur.
  • beyler shoptodan uncharted 1-2 paketini alacağım 26 pound kargo hariç sizce fiyatı cokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tech.Türk

beyler shoptodan uncharted 1-2 paketini alacağım 26 pound kargo hariç sizce fiyatı cokmu

Fiyatı pahalı şuan, 1 ay bekle 13 pound lara kadar düşer prince of persia trolgy bu fiyattan çıkmıştı şimdi 12 poundlarda hatta psn storede ortak bile alabilirsin ilerde.
  • ben şimdi 15 tane oyun almayı düşünüyorumda herbiri için ayrı ayrı 5.5 paund kargo bedeli mi ödemem gerekicek?
    toplu sipasriş verenler yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1622

ben şimdi 15 tane oyun almayı düşünüyorumda herbiri için ayrı ayrı 5.5 paund kargo bedeli mi ödemem gerekicek?
    toplu sipasriş verenler yardımcı olabilir mi?

Evet. Her oyun için kargo fiyatı ödüyorsun. Ben bad company 2 ile black ops ı birlikte almıştım. İkisi için de ayrı posta ücreti ödüyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.