Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Christmas nedeniyle baya indirimler olacak gibi görünüyor.
    LBP'yi dvd.co.uk de de yaklaşık aynı fiyata 25£ kargo dahil (royal mail).
    Türkiyeye gönderileri yok, Almanayadaki tanıdıklar üzerinden getirteceğim.
    Daha önce game.co.uk 'den de aynı şekilde getirtmiştim.
    shop to nun tek avantajı direk Türkiyeye gönderiyor olması.
    Amazon.uk'den verdiğim siparişler genelde en geç 1 haftada geliyor.
    Shopto da aynı şekilde olur muhtemelen...
    Shop to kargo ücrei 5Euro bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manovar -- 10 Aralık 2008; 16:20:41 >
  • arkadaşlar bu siteden atm kartı ilede oyun alınabilio haberiniz olsun. garanti paracardla almak mümkün. bu akşam motorstormu alacam burdan
  • Cardfinans university kartı ile alım yapabilecekmiyim?
    bilgileri girdim , 1Euro yu kesmedi henüz?
    nasıl işliyor prosedür?
    Bilen birisi bilgilendirebilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonemey -- 10 Aralık 2008; 17:18:40 >
  • Beyler ben butun oyunlarimi bu siteden aliyorum.Site cok guvenilir herhangi bir problem yasamazsiniz.Arti kafaniza takilan seyleri forumlarinda sorabilirsiniz,sitenin sahibi hemen sizinle ilgileniyor.Mesela ben burdan genelde yeni oyun alirim preorderla ve bana oyunu cikmadan bir iki gun evvel gonderirler,yani oyun cikis tarihinden evvel elimde oluyor.Haa ingiltere disina posta nasil olur onu bilemem ama forumunda sorarsaniz kesin cevap alirsiniz.
  • ben bu siteden GH-World Tour'.un gitarlı bundle'ını sipariş etsem yollarlar mı?
  • An itibari ile Little Big Planet stoklarda.
  • Ben nasıl alıcam bu oyunu?
    Kart/Banka onay vermedi , bilgileri kontrol edin diyor..
    Sorcağım şey şu ;
    Kart adresini dogrumu yazmak zorundayız siteye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonemey -- 10 Aralık 2008; 18:43:00 >
  • Pre-order verdiğinizde eğer oyunun fiyatında değişme olursa kesin suretle sizden onay alacaklarını söylüyorlar. Ben pre-order vermiştim. Az önce iki mail geldi. İlk mailde sipariş işleminin alındığına dair mail geldi. Eğer iptal etmek isterseniz hemen bizimle temasa geçin dedi. İkinci maildede sipariş detayları geldi.
    Ayrıca 1st Class Royal Mail ile gönderiliyor. Yani biraz daha kısa sürede gelmesi lazım.

Your Order Details:
    Title Qty Price
    LittleBigPlanet 1 £19.99
    Royal Mail International 1st Class " Signed for" 1 £3.50

Sub Total: £23.49
    Shipping: £3.50

ORDER TOTAL: £23.48

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rds -- 10 Aralık 2008; 18:39:44 >
  • O 2 mail bana da geldi ama siteden

Sorry - Payment Was Not Authorised!

Your bank/card issuer has refused this transaction.

şeklinde hata veriyor ama mailde alışveriş için tşk diyor , alışveriş olunca siteden ne yazıyor?
  • allah belasını versin ya.hala telefonu yapamadım.lütfen bana uyan bişr tane yazın.
    error:special characer not allowed yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genle yüklü gemi -- 10 Aralık 2008; 19:26:26 >
  • +44 1224 1234567 formatında yazmayı denedınmı?hatta aynısını yaz dene..
  • hey Allah'ım ya.oolmadı hata veriyor emaili gmail verdim acaba ondan mı?
  • Nerede hata veriyor söyle halledelim kardeşim.
  • beyler olay tamamdır. garantiden vadesiz maaş hesabının kartı ile internetten sanal art çıkardım şimdi para aktarıp sıpariş vericem. ohh be kredi lartı kullanmayan biri olarak allah garantiden razı olsun. psndede oluyo oh be dünya varmış
  • al kardeşim işte şöyle
     SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR]
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

hey Allah'ım ya.oolmadı hata veriyor emaili gmail verdim acaba ondan mı?

special karakter kullanma diyor yani bu nedemek;mesela ö harfi kullanamazsın yada büyük "İ" yazamassın büyük "I" yazarsın.yada küçük "ı" yazamassın küçük "i" yazazarsın yani ibrahim yerine ıbrahim yazmassın yada ibrahım yazamassın..umarım açıklayıcı olmuştur.sorun tel numaranda değil...

ayrıca neden herkes telini sallıyor?cep numaranızı yazsanıza...
  • Türkçe karakterler kullanma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

allah belasını versin ya.hala telefonu yapamadım.lütfen bana uyan bişr tane yazın.
    error:special characer not allowed yazıyor.

4490534 xxxxxxx yazdım oldu dostum
  • Ve shopto.net te son nokta:

Avea cep telefonuma mesaj geldi:
    We are pleased to inform you that your order No.xxxxxx has been dispatched today with 1st Class Recorded Signed For delivery. Regards shopto.net

Bravo bu siteye.
    Bakalım gelecek mi oyun??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rds -- 10 Aralık 2008; 19:49:40 >
  • Arkadaşlar siteye şöyle bir göz attım fiyatlar gerçekten çok uygun ama ilk defa kredi kartı bilgilerini kayıt altında tutan bir site görüyorum.Kesinlikle olmaması gereken bir durum bu.Ayrıca operayla log in yaptığımda sitenin güvenliğiyle ilgili(eski olması ile ilgili) bir uyarı verdi iyice şüphelendim.Açıkçası ben pek güvenemedim siteye sipariş veren arkadaşların olumlu yorumlarını bekliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.