Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Little Big Planet için preorder verdik bakalım. Ayrıca kredi kartını tanımlayınca 1 Euro test için çekiyorlar. Bence güvenilebilir :)
  • lbp stoğu gözümün önünde biti resmen
    stokta vardı,sepete ekledim checkout onayladım ürün elimizde kalmadı dedi ya :(
  • SHOPTO.NET PRICE RRP

25.99€ 57.99€

burdaki rrp nedir beyler?fiyat 57 avroyamı çıkıyo yani?

ayrıca resimlerin üzerinde instock yazmayan ürünler stokta değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_of_sLy -- 10 Aralık 2008; 12:37:50 >
  • RRP normal satış fiyatı. İlk fiyat ise sitenin ön gördüğü.
  • yani ben onu 25 avroya alıyorum öylemi?yani motorstorm 50ytl geliyor dorumudur?posta parası nekadar tutuyor ?
  • Arkadaşlar sitedeki fiyatlar pound. Şu an 1 pound = 2,32 YTL
  • motorstorm 2 siparişini verdim hadi hayırlısı artık.fiyatlar ilk pound olarak gözüküyor ama sipariş verirken euro olarak veriyorsunuz siparişi.19 pound oluyor 25 €.
  • kargo ücreti ne weriyoruz?
  • bu site çok iyi oldu ya. bi bakıcam bugun resistance 2 ve motorstorm u sipariş vericem toplam 40 pound. bence kaçmaz. şu telefon olayını nasıl yazcaz bilgisi olan varmı?
  • Playstation 3 oyunları şu an epey uygun fiyatı; ama nedense Xbox 360 oyunların hiç indirim yapmamışlar neredeyse
  • telefonu sallayarak +44 xxxx xxxxxxxx şeklinde yazdım , kabul etti.kargo ücreti nekadr tutacagını kimse bilmiyor anlaşılan..
  • Kargo olarak değilde posta yoluyla geliyor.Ortalama 5€ civarı bir masraf tutuyo posta.
  • arkadaşlar oyunlareı sorunsuz alan olursa buraya yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spirit_of_sLy

ya beyler adresi ingilizcemi yazdını yoksa

bilmem ne sok. bilmem ne cad. A blok şeklinde kısaltarak yazabilirmiyiz?

Şaka gibi
  • Nasıl satın alıyoruz?
    pre order yapınca alınmış oluyormu??
    göremedim başka birşeyler.

Ayrıca stoga girecek olan LBP için farkettimde şöyle bir ibare var ,
    *Price may change , fiyatın değişebileceğini söylüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonemey -- 10 Aralık 2008; 14:37:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: esegoz

quote:

Şaka gibi

şaka gıbı olan ne?

dibimdeki markete sipariş vermiyoruz..herşeyi yanlışsız yazmak durumundayız.buraya mesaj sayınızı artırmak için anlamsız şeyler yazmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_of_sLy -- 10 Aralık 2008; 15:33:30 >

• burdan daha önce oyun aldım. eger normal gelirse en gec 7 günde elinizde(bi aksilik olmazsa) adres yazarken sadece türkçe karakter kesinlikle kullanmayın. onun dişinda hatırladıgım kadar ile paund ve euro arasında tl ye cevirince fiyat farkı oluyordu,paund olarak ödeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CemaL79

burdan daha önce oyun aldım. eger normal gelirse en gec 7 günde elinizde(bi aksilik olmazsa) adres yazarken sadece türkçe karakter kesinlikle kullanmayın. onun dişinda hatırladıgım kadar ile paund ve euro arasında tl ye cevirince fiyat farkı oluyordu,paund olarak ödeyin.

kargo ücreti nekadar tutuyordu , hatırlıyormusunuz?
  • sanırım 1.5 paund du,bilmiyorum 3 de olabilir ama 3 den yukarı değil. aslında takip no lu yolluyorlar. yani gelen paketteki takip numarasını ptt ye yazdıgımda işlemleri görmüştüm. ama siteden takip no vermemişlerdi.
  • quote:

HAHAHAHA gereksiz saçma sapan adres bilgileriyle forumu meşgul etme arkadaşım. sen bilmem ne street yaz gelir o
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.