Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.841
Cevap
27
Favori
75.163
Tıklama
Giriş
    3669 Mesaj

Evangelion çakması yaptılar sonunda hikayeyi desene. Ben 1. Sezonu izleyip bırakmıştım beğenmeyip. Şimdi sonda ne oluyor diye sizin yazıları okudum iyi ki takip etmemisim.

Bu arada Vinland Saga mangasinda güncellim aktif olarak. Mükemmel bir seridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    omerfaruk60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

RPG J-RPG Since 90s
    "There is nothing either good or bad, but thinking makes it so." - William Shakespeare
  • Yarbay
    3362 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Manga dünyasına uzağım ve manga okumak istiyorum. Ve Attack On Titan'dan başlamak istiyorum. Mangayı internet üzerinden mi okuyorsunuz yoksa satın alarak mı? Kitap olarak fiyatlar biraz pahalı duruyor çünkü.

Birkaç teoriden biri yazdığım başka bir şey de çıkabilir. 2.sezonda işlerin seyri yavaş yavaş değişiyor denerseniz sevebilirsiniz.

|
    |
    Urahara0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Büyük bir çoğunluk internetten okuyordur baya pahalıya geliyor diğer türlü.

|
    |
    Drybeansandrice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Urahara0

Evangelion çakması yaptılar sonunda hikayeyi desene. Ben 1. Sezonu izleyip bırakmıştım beğenmeyip. Şimdi sonda ne oluyor diye sizin yazıları okudum iyi ki takip etmemisim.

Bu arada Vinland Saga mangasinda güncellim aktif olarak. Mükemmel bir seridir.
    1. sezon zaten en kötü sezonu AOT'un. AOT'a başlayan herkese ilk sezon sarmayabilir sonra açılıyo derim.

Gelmiş sadece 1 sezon izledim evangelion çakması falan yazıyo alıp asıcaksın bunları kafaları güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zafer Korkmaz -- 9 Temmuz 2019; 16:22:40 >

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

1. sezon zaten en kötü sezonu AOT'un. AOT'a başlayan herkese ilk sezon sarmayabilir sonra açılıyo derim.

Gelmiş sadece 1 sezon izledim evangelion çakması falan yazıyo alıp asıcaksın bunları kafaları güzel.

Alıntıları Göster
    Sakin ol fanboy. Başka yerinden anlama yazılani. Alintiladigim kişinin yorumuna göre hikayenin sonlarını evangelion çakması yapmışlar dedim. Ama eğer senin başka yerinden anladigin gibi yazarsam 1. Sezon evangelion un tırnağı olamaz .

|
    |

RPG J-RPG Since 90s
    "There is nothing either good or bad, but thinking makes it so." - William Shakespeare

• Çavuş
    63 Mesaj

Kütüphane alışkanlığın varsa kütüphaneden almanı öneririm. Bugün pek çok kütüphane de ayrı bir manga kitaplığı bulunuyor. Gerçi saysan saysan en fazla 4 5 seri vardır, fakat AoT ülkemizde de popüler bir seri. O 3 4 serinin arasında illaki bulunur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Drybeansandrice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11165 Mesaj
    Hayatımda bir solukda izlediğim 2ci animedir, harbiden iyidi.

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Hayatımda bir solukda izlediğim 2ci animedir, harbiden iyidi.
    Birincisi neydi? izleyecek birşey arıyorum.

Dragon ball ama herkes sevmeyebilir.

|
    |
    SistemToplayanAdam2017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Çavuş
    43 Mesaj
    up

|
    |

• Yarbay
    8775 Mesaj

Erwin gibi bir adam gitmiş, Berthold'u kim ne yapsın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Erwini hiç sevmiyordum iyi oldu darısı levi ye

|
    |
    N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8775 Mesaj

53. Bölümdeki Erwin ile Levi'nin konuşmasını ara sıra açar halen izlerim. Saçma sapan velet Armin yüzünden ölmesi zoruma gitti benim. Levi de gitse animé iyice mala bağlar. Zaten Erwin kadar ağırlığı da yok, iyice saçma bir hal aldı.

夢を諦めて死ねぞ。

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Erwin ayrı bir dünya haklısınız da, animenin mala bağlamayağına güvence verebilirim. (Wit yapmaya devam ettiği sürece)

Uzun süredir reddit'te chapter tartışmalarını takip ederim. Eskiden yani animenin bu dönemlerinde başlıklara 1500-2000 mesaj atılırken şu anda 4-5 bin arası mesaj geliyor. Herkesin söylediği net bişey var. SnK aslında 90. chapter'da başlıyor yani tam olarak animenin kaldığı yerde. Zaten animede Eren'in son cümlelerini ve Armin'in karşısında donmasını izleyen vaziyeti anlar diye düşünüyorum.

Mangaka insanlara acı çektirmeyi seven birisi. Erwin gibi hayran kaldığımız karakteri hayallerini gerçekleştirmeye bu kadar yakınken bir de böyle tartışmaya açacak şekilde veda ettirmesi tam olarak Isayama işi denebilir.

Armin'i de küçümsemeye gerek yok. Bir kere animeyi anlatan konumunda bulunduğundan ölmeyeceğini tahmin etmek lazım. Bu serinin Eren için mutlu sonla biteceğini çok zannetmiyorum ama hikayeyi sonraki nesillere anlatan konumunda Armin hayatta kalacaktır.

Muhtemelen diyaloglara da ayrı bir ipucu yerleştirdiler. Eren arkadaşı olduğu için Armin hakkında "insanlığı ben veya Erwin komutan değil Armin kurtaracak" dediyse büyük ihtimal öyle bir nokta görürüz.
    |
    |
    N. Chomsky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    11165 Mesaj
    evangelion bitirdim harbiden evangelion dan esenlenmiş aot yazarı

|
    |
  • Yarbay
    9337 Mesaj
    Manga da güncelim, olay asıl animenin bittiği yerden başlıyor desek yeridir. Hatta ben Erwin, Levi vb. bir çok karaktere çok fazla anlam yüklemişiz diye düşünüyorum surların dışında nasıl bir dünya olduğu bilinmediği/gösterilmediği için.

Bu arada Yakusoku no Neverland serisi de SNK'dan etkilenmiş gibi geliyor bana fakat o da ayrı bir güzel, onun da mangasında güncelim.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    TürkünSesi

İzlemeyeli bayağı oldu. Nerede kaldığıma dair hatırladığım tek şey;

Eren'in babasının ne haltlar çevirdiği belli oluyordu. İçi kristalimsi bir mağaraya girip orada Titan kapışması oluyordu, hatta devasa bir Titan vardı. Zannedersem Eren'e iğne vurup buna dönüştürmüşlerdi. Sonra Eren iskeletimsi haliyle arkadaşlarını, çökmekte olan mağaradan koruyor gibi gibi

Sonra ara vermişlerdi. O ara bitti mi?

Ne mutlu Türk'üm diyene!

- Başbuğ Gazi Mustafa Kemâl Atatürk
  • Çavuş
    63 Mesaj

Üçüncü sezon part 1 izlediğiniz. Biten birşey yok, part 2 geçenlerde final yaptı seneye de 4. sezon çıkacak bekliyoruz.
    İzlemediyseniz part 2yi tamamlayın oradan sonra ister anime bekler ister mangadan devam edersiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    MuhterisTürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
son dakika
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,443
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.