Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu o bağırmaları sinirlenmeleri üzülmeleri tepkileri çok irite ediyor ben izleyemem
  • Geçen sezon çok sıkılanlar olmuştu az sabredin demiştim. Umarım şuan keyif alıyorlardır. Daha çok şey göreceğiz bunlar hiç birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Yahu o bağırmaları sinirlenmeleri üzülmeleri tepkileri çok irite ediyor ben izleyemem
    Youtube'da İngilizce ve Japonca karşılaştırması var ancak spoiler yiyeceğiniz için izlemenizi tavsiye etmem. İngilizce seslerin zorlama olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz o videoyu izlediğinizde. O yüzden alışmaya çalışmanızı öneririm. Her şey orijinal haliyle güzel.
  • bu sezonun mangasını okuduğum için hiç sarmadı beni
  • Aslı japonca olduğu için japonca izlemek isteyene Weeb diyeceksek eğer, Dark dizisini Almanca izleyene, La Casa De Papel'i İspanyolca izleyene ne dicez.

Orijinal dilden vazgeçmek kesinlikle yapımın kalitesini ve aldığın zevki düşürüyor. Anime dünyası ile sınırlı tutmuyorum Erwin Smith seslendirmesinin benzeri var mı ciddi soruyorum. Role bu kadar oturan ve gücü hissettiren bir dublaj denk gelmek zor.

Attack on Titan'ın telif haklarını Warner Bros aldı, anime bittikten sonra yüksek bütçeli film serisi gelecek. Büyük çoğunluğun Erwin için cast adayı Captain America-Chris Evans. Halbuki rol için fazla yumuşak tipli ve sesli birisi. Muhtemelen Josh Brolin'in Thanos'u yansıtması gibi baskın (ve genç) bir oyuncu daha fazla kabul görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Riddle

Aslı japonca olduğu için japonca izlemek isteyene Weeb diyeceksek eğer, Dark dizisini Almanca izleyene, La Casa De Papel'i İspanyolca izleyene ne dicez.

Orijinal dilden vazgeçmek kesinlikle yapımın kalitesini ve aldığın zevki düşürüyor. Anime dünyası ile sınırlı tutmuyorum Erwin Smith seslendirmesinin benzeri var mı ciddi soruyorum. Role bu kadar oturan ve gücü hissettiren bir dublaj denk gelmek zor.

Attack on Titan'ın telif haklarını Warner Bros aldı, anime bittikten sonra yüksek bütçeli film serisi gelecek. Büyük çoğunluğun Erwin için cast adayı Captain America-Chris Evans. Halbuki rol için fazla yumuşak tipli ve sesli birisi. Muhtemelen Josh Brolin'in Thanos'u yansıtması gibi baskın (ve genç) bir oyuncu daha fazla kabul görür.
    Dizileri takip etmediğim için bilmiyorum ancak anime konusunda bunu yapanlar çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 28 Haziran 2019; 23:24:42 >

• Offff. 4. sezon hemen başlasa bari. Sonunda görmek istediğim Eren. Ve mutlu bir Mikasa...

https://youtu.be/FQTQ7sgn_xg

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4. sezonun son sezon olacağı ve 2020'de yayınlanacağı bildirildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

4. sezonun son sezon olacağı ve 2020'de yayınlanacağı bildirildi.
    Manganın bitmesine az kalmıştı zaten Şimdi asıl önemli olan kaç bölüm olacak ve kim yapacak ?

• 4. sezon için teaser yayınlandı. Büyük ihtimalle bu haftaki son bölüm böyle bitecek. 4. sezon için 2020 sonbaharını tarih olarak vermişler. Muhtemelen manga o tarihe kadar bitecektir. Şu anda 28 chapter manga yayınlanmış halde yapımcıyı bekliyor. Tahminim 35-40 arası bölüme ulaşıp final yapar. Eğer tek son sezon yapacaklar ise en az 25 bölümlük son sezon bizi bekliyor olacak.

Teaser :https://www.youtube.com/watch?v=nUE0OyXWMuo

Mikasa'nın
    "Eren, lütfen eve dön"
    dediğini duyuyoruz.

• Bu animenin olay orgusunu japonyanin tarihine benzeten var mi?
    Japon tarihini cok bilmiyorum ama eskiden ada disindaki dunyaya kapali olduklarini biliyorum. Amerika zorlayinca disariya acilmak zorunda kaldilar. Eldia kralligi da bir adada ve dis dunyaya kapali. Eldia kralligindan bilgi ve askeri birlik olarak guclu olan Marley kralligi da onlari yok etmek istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hynx -- 1 Temmuz 2019; 1:39:47 >
  • Akuma_Blade kullanıcısına yanıt
    Güzel haber, sevindim:) Animenin içereceği kısımları mangada pek sevememiştim güzel bir sezon koyarlar umarım da fikrim değişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4. sezon için teaser yayınlandı. Büyük ihtimalle bu haftaki son bölüm böyle bitecek. 4. sezon için 2020 sonbaharını tarih olarak vermişler. Muhtemelen manga o tarihe kadar bitecektir. Şu anda 28 chapter manga yayınlanmış halde yapımcıyı bekliyor. Tahminim 35-40 arası bölüme ulaşıp final yapar. Eğer tek son sezon yapacaklar ise en az 25 bölümlük son sezon bizi bekliyor olacak.

Teaser :https://www.youtube.com/watch?v=nUE0OyXWMuo

Mikasa'nın
    "Eren, lütfen eve dön"
    dediğini duyuyoruz.
    Seslendirmeni aynı. Büyük ihtimal WIT Studio yapar. Valla deli gibi uykum vardı bu haber uykumu açtı. Sanırım aradaki zamanda Vinland Saga'ya yoğunlaşacaklar. Hem mangada birikmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Are You Hitting On Me -- 1 Temmuz 2019; 6:39:24 >

• Güzel bir sezon finali oldu.Karekter çizimlerine bu bölüm çok özenildiği belli özellikle mikasa ve ereni çok güzel çizmişler.Ayrıca karakterler bariz şekilde büyümüşler.Eğer manga 4.sezon gelmeden biterse bana bile manga okutacak bu yapım.
  • MAL'da 1. sıraya yerleşmesi için 0.02 puana ihtiyacı var

• En iyi sezonuydu. Final sezonu da umarım böyle olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 1 Temmuz 2019; 16:2:15 >
  • quote:

Aslı japonca olduğu için japonca izlemek isteyene Weeb diyeceksek eğer, Dark dizisini Almanca izleyene, La Casa De Papel'i İspanyolca izleyene ne dicez.

Son kısım gerçekmi Uzun zamandır aklımdaydı, bu animenin çok kaliteli şekilde mutlaka film serisi olması lazım diye düşünüp duruyordum. Erwin için bence Chris biçilmiş kaftan, karaktere tam oturur diye düşünüyorum. Film çıkana kadar Biraz daha yaşlanacağını farzedersek bence güzel olur.

Sezonu özetleyecek olursak 10 numara 5 yıldız olarak sezonu tamamladık. Karakter çizimleri, özellikle final bölümünde çok güzeldi. Sezon içerisinde her ne kadar çok kaliteli kısımlar olsada benim için en güzel yer Erwin'in
    Levi iğneyi koluna saplayacakken kolunu kaldırıp babasıyla konuşmasını hatırlmasıdır.

4. sezonu dört gözle bekliyoruz. Mangasında harman kaldık 5 6 güne yeni sayı çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 1 Temmuz 2019; 18:42:22 >

• Vinland Saga nedir hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Vinland Saga nedir hocam?
    Vikingleri konu alan Temmuz ayında başlayacak yeni bir anime. Wit Studio tarafından yapılıyor. Mangası sağlam olduğu için heyecanla bekliyor birçok kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Vikingleri konu alan Temmuz ayında başlayacak yeni bir anime. Wit Studio tarafından yapılıyor. Mangası sağlam olduğu için heyecanla bekliyor birçok kişi.

Alıntıları Göster
    Kotetsujo no Kabaneri adlı bir animede yapıyordu galiba bu yapımcı. Bıraktı mı bunu? Var mı bilginiz
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.