Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.498
Cevap
26
Favori
118.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fingolfin

Bu bölüm de komutan üzerinden işlenen ''özel insan''konusu çok hoşuma gitti.Özellikle carlanın sonda yaptığı kısa konuşma çok güzeldi.Anlatılmak istenen şey tam anlamıyla anlatılmış ve seyirciye o duygu tam olarak hissettirilmiş.Ayrıca bu bölümüm mangasını da okumanızı tavsiye ederim.
    Komutan sonuna kadar hakliydi. Carla yine klasik kadin sacmaligi soyluyordu. Gunumuzde de toplumun buyuk kismi ziyan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Evet, başlayın. Ben mangada günceldeyim ama izlerken de keyif alıyorum. 4. sezon olacak kısım sanki başka bir anime gibi.
  • Hype kalmadı herhalde
  • Ben beğenerek izliyorum 3.sezonu. 2.sezondan iyi en azından.
  • Sasha

• Arayan varsa

• Vay vay vay bakın ne gördüm adamlar boş iş yapmıyorlar her bir repliğin her bir sözün altyapısını çok güzel kurmuşlar

• Myanimelistte bitti gözüküyor. Nisan 2019'da devam edecekmiş.

Bu bölümün kapanışında bir sahne var, kaçırmayın.
  • Bölümün büyük bir kısmını kahkahalar atarak izledim.Ending kısmanda ise tam anlamıyla dehşete düştüm.Ulan böyle bir yerde 6 ay aramı verilir bre vicdansızlar.
  • Nisana kadar ertelendiği kesin mi ? Çok güzel ilerliyordu artık pazar günleri sadece OP'a kaldık . Pazar günü için iyi bir anime bulmam lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoid

Nisana kadar ertelendiği kesin mi ? Çok güzel ilerliyordu artık pazar günleri sadece OP'a kaldık . Pazar günü için iyi bir anime bulmam lazım .
    Goblin Slayer bakabilirsin.
  • Nisan'a kadar nasıl vakit geçecek şimdi ?

Başlamayı düşündüğüm 25 tane anime var ( bunlardan biri One Piece ) Nisan ayına kadar rahat oyalar sanırım
  • İki senedir ben de doğru düzgün uzun soluklu anime izlediğimi hatırlamıyorum. Dragon Ball Z'yi yarıda bırakmıştım, ona devam ederim muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölümdü bu arada araya girdiği kesinmi arkadaşlar? Sondaki sahnede ne oldu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 15 Ekim 2018; 13:54:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 3.sezonun yarısı bitmiş araya girmişler. Nasıl buldunuz 3.sezonu? 12 bölüm birikti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar 3.sezonun yarısı bitmiş araya girmişler. Nasıl buldunuz 3.sezonu? 12 bölüm birikti
    Eğer ki nisan ayına kadar ara verdiyseler çok pis sövecem :)

12 bölüm için beklentini yüksek tutma, ağır tempoda ilerliyor. asıl 12. bölümden sonra mevzu başlayacaktı. Bende merakla bkeliyordum kiiii meğersem ara vermişler..........
  • quote:

Orijinalden alıntı: SistemToplayanAdam2017

Eğer ki nisan ayına kadar ara verdiyseler çok pis sövecem :)

12 bölüm için beklentini yüksek tutma, ağır tempoda ilerliyor. asıl 12. bölümden sonra mevzu başlayacaktı. Bende merakla bkeliyordum kiiii meğersem ara vermişler..........

Alıntıları Göster
    Başlamıyım o zaman ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5A7DB961D

Myanimelistte bitti gözüküyor. Nisan 2019'da devam edecekmiş.

Bu bölümün kapanışında bir sahne var, kaçırmayın.
    Kapanış sahnesi spoiler

yanmış vücud Armine ait. Bodrum katı açılacak gizem çözülecek. Canavar devin balonu sönecek. Ermin ölüm döşeğinde, Armin ölüm döşeğinde, seçilen yaşayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John-Reese -- 15 Ekim 2018; 23:17:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Ben beğendim bölümler güzeldi. Aksiyon ise çok azdı . İzleyin hocam bence. 12 . Bölüm sonundaki sahne ise yeni bölümler harika olacağını gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 15 Ekim 2018; 23:19:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3. sezonun ilk yarısı çok iyiydi.Uzun uzun yazılırdı bu sezon hakkında öyle hoşuma giden bir sezon oldu ama yazasım yok.Kısaca şunu diyeceğim bu sezon hem karakterleriyle hem de hikayesiyle mükemmel bir gelişim kaydetti seri.Son sahne de oha dedim belliki bir şeyler olmuş.Mangaya başlayıp başlamama konusunda çok kararsızım 6 ay animeyi bekleyesim yok ama mangaya başlayasım da yok öylece ortada kaldım
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.