Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brotha

Gençler yeni bölümler 29 Nisan'dan itibaren yayınlanmaya başlanmadan önce 12. bölümdeki son sahneyi açıklayacak varmı? Aklımda çok fazla soru işareti var.
    Spoilersız nasıl anlatılır ki o sahne şimdi bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Spoilersız nasıl anlatılır ki o sahne şimdi bilemedim

Alıntıları Göster
    Hocam dayanamam galiba ben, 29 Nisan'da yeni bölüm çıksın daha sonra mangadan devam ederim.
  • Yaklaşık 6:30 saat sonra bölüm geliyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoid

Yaklaşık 6:30 saat sonra bölüm geliyor .
    quote:

Providing things pan out the way they did in the first half of Attack on Titan season 3, we can expect Attack on Titan episode 50 to launch on Sunday, April 28 at 10:35 AM Pacific/1:35 PM Eastern on Crunchyroll.

https://www.gamerevolution.com/guides/531953-attack-on-titan-episode-50-air-date-season-3-subbed

Yani TR saatiyle 20:35'te ilk kez yayınlanacak, bakalım biz ne zaman izleyebileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brotha -- 28 Nisan 2019; 12:17:22 >

• Yeni opening buymuş.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Görüntü olarak iyi ama müziğini hic sevemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Swan kötü diyordunuz , alın iyisi geldi
  • Part 2 1.bölüm yayınlandı.
  • İlk bölümü izledim çok özlemişim iyi bir bölümdü.Haftaya;
    Aksiyon var
  • M.a.l üzerinde 9.20 puan üzerinden girmiş

En iyi sezon bu olacak diyorlar hayırlısı,bu arada puanı önemsemiyorum yine fanlar şaşırmış sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 29 Nisan 2019; 0:34:54 >
  • Güzel başladı. Part 1 daha çok duygusaldı ama part 2 aksiyon olarak öne çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

M.a.l üzerinde 9.20 puan üzerinden girmiş

En iyi sezon bu olacak diyorlar hayırlısı,bu arada puanı önemsemiyorum yine fanlar şaşırmış sadece
    Aynısı Mob Psycho'nun 2.sezonunda da oldu. İlk bölümü izleyip 10 veriyorlar direk
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Mangasına göre bu sezon iyi olacak gibi 9 üstü puanla kapatabilir.

• Efsanedir arkadaşlar izlememiş varsa gönül rahatlığıyla izleyebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her zamanki gibi mükemmel başladı.Gelecek bölüm yer yerinden oynayacak.
  • Bende az önce özledim yeni bölümünü, çok güzel giriş yaptılar bakalım sonraki bölümde ne olacak...
  • Game of thrones halt etmiş bu animenin yanında :) Nasıl devam edeceğini bildiğim halde izlerken acayip heycanlandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 30 Nisan 2019; 0:33:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada arkadaşlar mangada ne oluyor bilmiyorum ama animenin ilk bölümünde erenin kabuslar görüp ağladığı ilk sahne için büyük plot twist bekliyorum demişti dersiniz; bu bölümde ise o sahneyi flashbackte kısa da olsa gösterdiklerinde aklıma geldi birden
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Bu arada arkadaşlar mangada ne oluyor bilmiyorum ama animenin ilk bölümünde erenin kabuslar görüp ağladığı ilk sahne için büyük plot twist bekliyorum demişti dersiniz; bu bölümde ise o sahneyi flashbackte kısa da olsa gösterdiklerinde aklıma geldi birden
    Hocam erenin o sahnede gördüğü rüyada ki küçük kesitlere dikkatli bakarsan ilerde ki bölümlerde bir kaç tanesinin gösterildiğini fark edeceksin.Belki de etmişsindir.Dediğin gibi önemli olabilir yani.Birde o sahne üzerine öyle teoriler dönüyor ki aklın şaşar
  • Fingolfin kullanıcısına yanıt
    Haklısın aynı sahneler var hatta
    hannes öldüğü zaman kanının çiçeğe sıçraması; ilk bölümde o kabusta da var
    bu sezon bitsin mangaya geçip bende teorilere girişeceğim
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.