Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
2.499
Cevap
26
Favori
118.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mappa'nın çizimleri bana daha temiz, detaylı geliyor. Bir de son sezonun temposu buraya kadar biraz durağandı, asıl şimdi Mappa'nın neler yapacağını göreceğiz. Yine de pek şikayetçi olduğum söylenemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne olursa olsun çok güzel. Bekleyip bir anda izlemek mükemmel olurdu ya neyse.

Her zamanki gibi müthiş müzik seçimiyle sanki top tier akıl oyunu izliyoruz.

• Bu animeyi ingilizce dublaj olarak nereden indirebilirim veya izleyebilirim bilen var mı arkadaşlar.

• 79. bölüm efsaneydi

• Ahmet_Şahin kullanıcısına yanıt

Bir bölüm geriden gelerek Crunchyroll'dan ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. En son öyleydi en azından.

Edit: İngilizce dublajı daha çıkmadı hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Are You Hitting On Me -- 31 Ocak 2022; 22:12:5 >
  • Grisha'ya yılın seslendirmeni ödülü verilmeli.

• Senaryosu bence harika. Son bölümdeki o kurgu neydi öyle ya? Mangaka dahi olmalı bence.

• Espâda kullanıcısına yanıt

Kafasına göre yazıyor ve saçmalıyor sadece.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Attack Titan geleceği görme yeteneği veriyor random diğer titanların özellikleriyle alakasız hatta bazı titanların özelliği bile yok.Kurucu Titan üzerinden bir de geçmişe etki etme veriyor

Bana sorarsan zorlama bir kurgu hiç dahi bir tarafı yok. Zaten son arc animeye gelince insanlar bence ne kadar balon bir seri olduğunu görecektir. Okuyanların %90 civarının nefret ettiği ve hiçbir şeyi bağlamadan Marvel Avengers gibi arc yazarsan olacağı budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 1 Şubat 2022; 6:3:44 >
  • Çok değil ya, bir sonraki bölüm mangakanın kurguda derinlik anlamında gram düşünmeyen, dahiliğin yanından bile geçemeyen biri olduğunu göreceksiniz.

• Are You Hitting On Me kullanıcısına yanıt

Tamamdır çok teşekkür ederim.

• Eren gereksiz overpowered olmuş niye son sezon kötü dendiğini yavaş yavaş anlamaya başladım.

• Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt

eren ile alakası yok,titanı ile alakası var durumun.son sezon kötü diyene ratlamadım

• Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt

Manganın sonuna kötü diyen bir sürü kişi var. İngilizcen yok herhalde.

• Senin turkcen kadar var ingilizcem merak etme

• Kavga etmeyin boşuna. Attack on Titan son arcı çoğunluk tarafından kötü kabul ediliyor ki seri ilk 30'dan 100'lere kadar gerilemiştir bu kadar fanı olduğu halde. Reddit titanfolk gibi attack on titan fanlarının olduğu yerlerde bile seri dalga konusu olmuştur ve hala olmaya devam etmektedir.

Bana kalırsa final arc o kadar kötü ki seriyi aklımdan sildim bazıları sadece finalin kötü olduğunu söylüyor ama bana göre komple Rumbling Arcı süperkahraman filminden hallice, mantık hataları ve zorlamalarla dolu bir çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 2 Şubat 2022; 23:10:46 >
  • Ben beğenerek izlemeye devam ediyorum. Çok derin anlamlar çıkarmaya gerek yok. Ayrıca çizimler konusunda MAPPA gayet iyi iş çıkarmış.

• Beşinci bölüm güzeldi beğendim.

• Bir akşamda hem demon slayer hem Attack on titan muazzam bölümler.

Çizim ve animasyon tabi eski bir sezona göre düşük olsa da işleniş falan çok iyi.

• Bizim Ymir kıza ayrı bir film gelmeli, o dönemi anlatmalı. Güzel bölümdü.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.