Şimdi Ara

ShiftDelete.net'teki Eleman Sirkülasyonu Çok Fazla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SDN ekibinide takip edenler vardır burada illaki dikkatimi özellikle çeken bir şey var giren personeller en fazla 1-2 ay çalışıp işten ayrılıyorlar DHde uzun süre çalışıp ayrılıp SDNye başlayanlarda editörlerden bilirsiniz ama 1-2 ay durup onlarda ordan çıktı

SND Youtube kanalında videolara yada instagram hesabında felan bakarsanız ilk ve son videolar arasında 50 farklı çalışan vardır hepsi girip çıkmış elemanlar
    DH ile kıyasladığımızda DH bu konuda bariz daha iyi bunun sebebinin hakkı alkanın elemanlarına düşük maaş işine gelirse gibi davrandığını tahmin ediyorum
    Sizin düşünceniz nedir

• aynen öyle düşük maaş çok iş. bir de sürekli kibirli davranışları falan. çalışalacak adam değil.
  • bedavaya zaten 1-2 ay çalışılır
  • Dh'de reklam vs geliri daha çok özellikle akepeden çok reklam aldı mayışları iyi veriyordur
  • Sdn ye girmeyeli 3 sene olmuştur çöp site o elemanlarda çalışan değil stajer falandır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam peki deki trip kullanıcısına yanıt
    işletmeler tutunabilmek için iktidarla iyi anlaşmalıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayışlar kaç para oldu ?
  • Evet bu yüzden o siteyi takip etmiyorum. Editörler çalışanlar sürekli değişiyor. Sahibinin de kibirli tavırları var çalışanlara karşı. Hiç samimi değil.

• Bir mesajı 10 sayfaya bölerlerse hak ediyorlar her kötülüğü. İnşallah batışlarını da görürüz o lanet sitenin ve yönetiminin.
  • Iki dandik adam var işte orda yeni gelene laf sokup banlayıp duruyorlar en iyi arkadaşım @confickerbelası dı onu da banladılar adam en son terk etti ben de terk ettim pişman değilim sitedekiler kendini çok bakımlı gösteriyorlar dh forum adamdır der geçerim sdn ile kıyaslanmaz bile biz zamanında bu forumda ün yaptık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.