Şimdi Ara

shift 2 düşük fps ? hem de bu sisteme ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    AMD 8150 3.6 Ghz -8 core işlemci
    A-data 2100 Mhz(O.C.) 8 GB(2x4Gb) DDR3 RAM
    Palit Nvidia GTX670 Jetstream
    1000 W PSU
    60 VE 120 GB SATA 3 SSD
    VE CROSSHAIR V FORMULA AM3+ ANAKART IM VAR

Ancak nedense shift 2 yi çok düşük fpslerde oynuyorum (bütün ayarlarım low yaptım 1440 a800 de açtım ama hala aynı fps ) sadece shift 2 de değil crysis 2 yi oynadığımda oyna başlar başlamaz dx11 ultra sisteme şahane oynuyorum ancak ikinci kere oyuna girdiğimde fps yerlerde. grafikleri low yaptım ama hala düşük fps.. anlamadım gitti...
    bu sisteme neden böyle düşük fps ... anlamakta zorluk çekiyorum.. ?

BATMAN Arkham city olsun, Dirt3 olsun ULTRA DA hiçbir sıkıntı çekmiyor 50-60 avaraj fps alıyorum en düşük fps ise çok nadir olarak 22 fps değerlerini aldım

Sorun nedir bir fikri olan var mı ? 3DMax puan falan mı hesaplattırsam acaba ? Lütfen yardım edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmuco

Merhaba, elimde şu sistem bulunmakta.
    1000 W PSU
    60 VE 120 GB SATA 3 SSD

Ancak nedense shift 2 yi çok düşük fpslerde oynuyorum (bütün ayarlarım low yaptım 1440 a800 de açtım ama hala aynı fps ) sadece shift 2 de değil crysis 2 yi oynadığımda oyna başlar başlamaz dx11 ultra sisteme şahane oynuyorum ancak ikinci kere oyuna girdiğimde fps yerlerde. grafikleri low yaptım ama hala düşük fps.. anlamadım gitti...

BATMAN Arkham city olsun, Dirt3 olsun ULTRA DA hiçbir sıkıntı çekmiyor 50-60 avaraj fps alıyorum en düşük fps ise çok nadir olarak 22 fps değerlerini aldım

Sorun nedir bir fikri olan var mı ? 3DMax puan falan mı hesaplattırsam acaba ? Lütfen yardım edin.

Korsansa oyunda sıkıntı vardır.

• evet korsan ama bunun bir çözümü yok mu ?
  • tamam iyi bir bilgisayarin var.dikkat cektin.aferim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaverr24

tamam iyi bir bilgisayarin var.dikkat cektin.aferim

Ne alaka ??? Sistemimimn nasıl olduğunu sana soran olmadı. belki güç kaynağında bi sıkıntı vardır voltaj v.s. belki Oc li olduğu için Mhz ini yükseltmem gerekecek belki de nvidia ve amd işlemcisinin uyumsuzluğuyla ilgili bir şey. İllaki senin gibi bakış açısı dar insanlar için olası bütün kombinasyonları yazmam mı gerekecek yani ?
    benim en nefret ettiğim bir şey de malımla hava atmamdır. bundan sakınırım ve hiç hoşlanmam.Herkesin kendin gibi sanıyorsun ama YANILIYORSUN...

• benim pc ile 10 sene önce bile hava atamazsın o kadar düşük özellikleri sakin ol genç
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmuco

Merhaba, elimde şu sistem bulunmakta.
    1000 W PSU
    60 VE 120 GB SATA 3 SSD

Oyunun korsan olmasıyla alakalı bir durum birde nvidia kartla amd işlemci kullanmak intel kadar mantıklı değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.