Şimdi Ara

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17 (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.392
Cevap
61
Favori
118.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benedict geçen Cuma Graham Norton Show'a konuk oldu. Özel bölümden sonra bölüm yok mu sorusuna tutuk cevap verdi. Sanırım gelecek. (çok fazla zaman geçmeden)
  • özledik be ..
  • oyunculara az para vdeiyorlar demek ki ben buradan bunu anlarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu özel bölüm hemen TV'de izleyebilecek miyiz ?
    25 Aralıkta galiba ?
    TLC'de hemen çıkar mı ?
  • Az önce bitirdim.hoştu. Kac yılda bir çekiliyor ? Yeni sezon ne zaman başlıyacak ? Bilmem gereken önemli birşey var mı? Teşekkürler.

• Sorular
    Sherlock o binadan atladıktan sonra nasıl kurtuldu? Ayrıca johnun karısı hakkında appledore da nasıl bi bilgi vardıda sherlock adamı vurdu ? Johnun bilmemesi öğrenmemesini istediği bişi olmalı ama ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sünnetçi34 -- 3 Aralık 2015; 0:23:27 >
  • sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Hocam soru yok.
    Yılbaşı özel bölümü var. Onun haricinde 4.sezon 2017'de çıkacak.
  • sünnetçi34 kullanıcısına yanıt
    Tam hatırlamamakla birlikte, yani olmayabilir de ama.
    Bence gösterilenlerden en mantıklısı, Sherlock'a benzer cesetle yer değiştirme olayı. Ne kadar doğrudur bilmem. Diğeri de, kadının kötü bir geçmişi var ama artık geride bırakmak istiyor Sherlock da buna yardımcı oluyor.
    PM de kendiliğinden kapanmış, açtım şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 3 Aralık 2015; 1:18:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afyonkarahisarlılastirama

Dusunsenize doctor gelip aherlocku gecmise goturuyor, cildirirsin

Bunu yapsın Moffat intahar edenler olur. Yıkarlar bbc yi. Moffatın varsa çocuğunu kaçırırlar. Konu DW ise her sey olabilir.

Bu arada ben ciddi ciddi ilerleyen yıllarda bekliyorum boyle bir şey. Olurda 2 diziden birisi popüllerlğini kaybederse ortak bölüm çekebilirler ilgiyi arttırmak için. Ama doctor who nun popüleritesini azalması imkansız gibi bir şey. Buyuk ihtmnalle sherlock da olur bu sebeptenc ekerler. Wholock u hatırlar mısın ilk zamanlar matt smith + benedecih var tardste geçiyor. DB sıfırlanmsadawww.doctorwhoturkiye.com da teorimi paylaşmıştım

• Sherlock un askerleriyiz
    Hakikaten özledim

• sanırım bir özel bölüm paylaşacaklarmış aralık ayının sonlarına doğru.nasıl sevindim ya,yılbaşı gecesi ilaç gibi gider
  • Çok güzel bir özel bölüm geliyor.

Sherlock (2010) - 4. Sezon - 01.01.17

• Funniest Moments

Behind the Scenes

• Özel bölüm çok iyi oldu gerçekten ozlettiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sherlock, Luther and DSI Gibson team-up - Pure Drama: Trailer
  • quote:

Sherlock'un yaratıcılarından Steven Moffat'a hepimizin sormak istediği soruyu sormuşlar: Neden iki yılda bir üç bölüm çekiyorsunuz?
    Cevabı: "Her bölümü sinema filmi gibi çekiyoruz, yani her iki yılda bir üç film çekiyoruz aslında. Herkes söylenip duruyor, ama beklemeye değer. Sherlock'u özel yapan da bu..."

Adam haklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 22 Aralık 2015; 19:24:46 >
  • Dizinin özel bölümünü 1 ocak 23:30 da tlc de yayınlanacak. Alt yazı beklemek istemeyenler izleyebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden 2 senede bir bölüm çektiklerini buldum arkadaşlar. Kesin bilgi, yayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.