Şimdi Ara

SHELL VE MONEY CLUB’TAN 20TL HEDİYE!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.643
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kampanya, 6 Aralık 2012 – 6 Ocak 2013 tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarında, Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Sanal Market ve Mjet mağazalarında Money Club kart, Money Visa ve tüm Money özellikli Shell Club Smart Card’lar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında anlaşmalı Shell istasyonlarında ve Money mağazalarında ayrı ayrı ve tek seferde 100 TL (KDV Dahil) ve üzeri alım yapan kart sahipleri, 10 TL (KDV Dahil) değerinde Money puan ve 10 TL (KDV Dahil) değerinde Smart puan, toplamda 20 TL (KDV Dahil) değerinde puan kazanacaklardır. Hediye puanlara hak kazanmak için Shell’de ve Money mağazalarında, her iki alımın da gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 15 Ocak’ta alım yaptığı kartına yüklenecektir ve ilgili puanların son kullanım tarihi 31 Ocak 2013’tür. Money mağazalarında yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, yılbaşı sepetleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Shell’de yapılan yakıt alımı sırasında kazandırılan standart Smart puanlar 10 TL yakıt hediyesine dahildir. Shell’den yapılacak en az 100 TL yakıt alımı, tüm Club Smart üyesi Shell istasyonlarından yapılan akaryakıt ve otogaz alımları için geçerlidir. Shell’den kazanılan Smart puanlar sadece Shell’de akaryakıt veya otogaz alımında kullanılabilecektir. Money Club mağazalarından kazanılan Money puanlar hem Shell’de akaryakıt veya otogaz alımında hem de Money mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyadan toplam 75.000 adet kart sahibi yararlanabilir. Shell ticari kartlar (Shell Club Smart Extra, Shell Club Smart Taksi Card, TOFED Card, Gold Extra Card) kampanya dahilinde değildir. Kampanya kapsamında Shell Club Smart ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Shell ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi:www.shell.com.tr,www.moneyclubkart.com, anlaşmalı Shell istasyonları, Money Club mağazaları.

• Shell club smart kart ve money club kart var. Money ile migrostan , club smart ile shellden alışveriş yapıp mı puan kazanacağız yoksa bir tanesi ile ikisinden mi alışveriş yapacağız ?
  • vallahi bende birşey anlamadım bir kelime oyunu varda hadi hayırlısı
  • anladığım kadarıyla shell'den 100, migros'tan 100 tl.lik alışveriş yapılacak aynı kartla . daha sonra da ayrı ayrı shell'de kullanılabilir 10 ve money olarak 10 tl. yüklenecekmiş.. ben o şekilde anladım
  • Shell garanti bankası üye işyeri ( money visa dahil ) ( garanti banası 75 tl ye 1 bilet veriyor )

100 tl akaryakıt alıp kartınıza 100TL puan yükletin , sonra yine money visa ile FARKLI günde ( 4x75 TL aktif ) migrosta 100TL tek çekim alış veriş yapın ( gdı de tamamlayın )

100 + 100 = 10 + 10 PUAN ŞEKLİNDE KAZANIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

anladığım kadarıyla shell'den 100, migros'tan 100 tl.lik alışveriş yapılacak aynı kartla . daha sonra da ayrı ayrı shell'de kullanılabilir 10 ve money olarak 10 tl. yüklenecekmiş.. ben o şekilde anladım

Az önce migrostan 100 TL alışveriş yaptım. Mali değeri olmayan bir bilgi fişi verdi. Fişte ''Mney Club-Shell kampanyasından yararlanmak için Shell' de 6 Ocaka kadar kartınızla 100 Tl' lik yakıt alın 20 Tl değerinde puan kazanın'' yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilayn

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

anladığım kadarıyla shell'den 100, migros'tan 100 tl.lik alışveriş yapılacak aynı kartla . daha sonra da ayrı ayrı shell'de kullanılabilir 10 ve money olarak 10 tl. yüklenecekmiş.. ben o şekilde anladım

Az önce migrostan 100 TL alışveriş yaptım. Mali değeri olmayan bir bilgi fişi verdi. Fişte ''Mney Club-Shell kampanyasından yararlanmak için Shell' de 6 Ocaka kadar kartınızla 100 Tl' lik yakıt alın 20 Tl değerinde puan kazanın'' yazıyor.

Ben shell den hem money visa kkartına hemde money clup+shell kart ına ayrı ayrı 100TL harcadım DÜN

bugünde 118 TL migros tek çekim yaptım ( tekel - alkol - kontür yok )

inşallah 20TL gelir.

"BP de trkcell ( bugün son ) + teknosa / BP kampanyasıda var buna benzer"

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.