Şimdi Ara

Sharp Led Tv LC-46LE830

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
13.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu tv'den almayı düşünüyorum kullanan arkadaşların yorumu ve bu alım için düşüncelerini paylaşmak isteyen var ise çok sevinirim.

ürünün fiyatı 3000 TL bazı sitelerdeki gibihttp://www.istanbulbilisim.com.tr/sharp-lc-46le830-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,22673.html yüksek fiyattda değil

teşekkürler yorumlarınız için şimdi.

• Albani usta bu serideki sharpların iyi olmadığı söylüyordu sanırım.Kendisi daha iyi açıklama yapacaktır.Toshibalara bakabilirsin sd ağırlıkda izleyeceksen eğer..
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrense

merhaba ,
    bu tv'den almayı düşünüyorum kullanan arkadaşların yorumu ve bu alım için düşüncelerini paylaşmak isteyen var ise çok sevinirim.

ürünün fiyatı 3000 TL bazı sitelerdeki gibihttp://www.istanbulbilisim.com.tr/sharp-lc-46le830-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,22673.html yüksek fiyattda değil

40 le 830 u 3 ay önce aldım.kablolu tv var.digital yayın yok.buna rağmen mükemmel bir tv.kesinlikle tavsiye ediyorum.gözleri yormuyor.satürn den 2850 ye almıştım.

• keşke 46 le 705 i bulabilsek.ama üretimden kalktı.mükemmel ötesi bir tv.ablamda var.her gidişimde hayranlıkla izliyorum.yakında taşınıcam .830 un 46"ni de almayı düşünüyorum.
  • bu televizyonda 3d ve dahili uydu alıcı var , bu özellikleri nasıldır acaba ? birde aldığım fiyat gayet iyi olduğunu düşünüyorum doğrumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrense

merhaba ,

Üstad bu fiyatı nereden aldınız acaba, ben de düşünüyorum da.

• bi arkadaşım incele dedi satıcıda onun tanıdığı ankarada bir mağaza garanti durumu hakkında bir bilgim yok onu öğreniceğim daha cihaz benimde çok hoşuma gitti yorumlara bakarak büyük ihtimal ile olumlu değerlendirmeyi düşünüyorum.
  • üstad bugüne kadarki artı ve eksilerini bize anlatırmısın tv nin bende almayı düşünüyorumda ...
  • bu sharplar neden bu kadar pahalı oluyor hep mrk etmısımdır. bırde loeve dıye br marka var acayıp ucuk fıyatlar cozemedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19]GaLaTaSaRaY[05

bu sharplar neden bu kadar pahalı oluyor hep mrk etmısımdır. bırde loeve dıye br marka var acayıp ucuk fıyatlar cozemedım

Sharp dunyanin en iyi panel ureticisidir.
    Samsung, Lg bu adamlarin eline su dokemez, hatta Sony bile dengi degil.
    Ancak Sharp hem Turkiye pazari ile pek ilgilenmiyor (Japonya, Avrupa ve Amerika'da heryerde gorebilirsiniz),
    hem de nihai tuketiciye yonelik urunler yerine teknoloji satmaya agirlik veriyor.
  • gold da bu tv epey ucuz gibi bi bakın isterseniz
    http://www.gold.com.tr/U201407/Sharp-46LE830-3D-Led-Tv-1-Gozluk-Hediye
  • arkadaşlar bende shap 40"le830 modelını almayı dusunuyorum benım ıcın önemlı olan goruntu kalıtesı ve gıttım goruntu kalıtesını bızzat ınceledım ve ınsanların daha ınsan gıbı olduklarını gordum fakat bu garantı olayı kafamı karıstırmakta magaza calısanı bı sorun yok vs dıyo ama oda para alcak yanı yaptıgı satıstan olagan yanı çalışan bir insanım aksamdan aksama odamda kendımlen tv keyfi yapmak için alacağım özellikle "albani"abimin tavsiyelerini bekliyorum

evvelki konuları okudum fakat 2-3 yerde 830 modelını tavsıye ettıgını gordugum ıcın burada tekrar danısmak ıstedım sımdıden tesekurler
  • Fiyat cazip ise olabilir!

Sharp ların normalde Avrupada aman aman alınası bir paneli yoktur,ancak bazı Serilerde şayet fiyat cazipse yine de alınabilir+

Garanti sorun olmaz şayet panel Sharp-Türkiye Distribütör firması "ENKAY" ithali ise!

++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 24 Ağustos 2012; 23:45:08 >
  • çok teşekür ediyorum kararımı sayenizde verdim
  • Sharp malesef Avrupaya high-and panelleri sürmüyor, kısaca Avrupayı umursadıkları yok demek lazım, Japonya-Amerika pazarı yetiyor !

Bu panel için söylenecek çok şey var ama kafa bulandırmakta istemem, şunu diyebilirim 2D-3D resim tutuşları çok iyi, kötü tarafı ise dinamik kontrast ayarlarında en iyi performansı veriyor, belkide Sharp'ın kendine özgü geliştirdiği RGB sarı tonları eklemesi, fazlası ile üst kalite bir uydu reciver gereksinimi istiyor, Usb desteği için yine aynı şekilde, mkv player yada Bluray ihtiyacınız olacak, Japonların klasik Usb üzerinden medya kodeklerini orjinal olarak tasarlıyorlar, yani yukarda bahsettiğim cihazlara ihtiyacınız olacak !

İyi tarafları ise şuan piyasada en üst seviyede net resim sunması yani Ghosting olayı yada görüntülerde fluluk yok denecek kadar hatta yok diyebiliriz !

Kısaca takıntılı bir panel kullanıcısı değilseniz sizi oldukça memnun edecektir, yukarda yazdım, dinamik kontrast ayarı çok önemli, kapadığınız anda filmlerde ve 3D görüntülerde malesefki, dinamik ayarlardaki kadar canlılık sunamıyor !

Türkiye'de fiyatını bilmiyorum fakat bulabilirseniz bu seri yerine LE925 serisini alın, muhteşeme yakın bir paneldir !

Albani ustanın dediği gibi Türkiye'de ürün alırken İthalatcısına çok dikkat etmek gerekiyor !

Malesef Türkiye'de Müşteriye saygı kavramı yok !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 24 Ağustos 2012; 5:37:05 >

• bir bluray oynatyıcı zaten alacagım bu dınamık kontrast ayarlarınıda ayarlamayı ogrenırım nerden acılıp nerden kapanıyor dıye bakarım fakat uydu yayını olarak dsmartın s-d yayınlarını ızleyecegım buyuk ıhtımalle (çok tv yayını ızlemem ama yayınlar sd yuzde 98) sd yayınları daha iyi izlememmi saglayacak bı resıver varsa ıncelemek ısterım
    cok takıntılı bır led kullanıcısı degılım ztn bundan once beko marka 55 ekran tuplu tv kullanıyordum 2 hafta ıcınde evıme tasınacagım ozaman tvmı alıcam ınsallah

tv enkay garantılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal89 -- 25 Ağustos 2012; 10:23:53 >
  • Kaça aldın bu paneli ve nereden aldın???

Sharp paneller diğer panellere hiç benzemez ve set etmek çok zordur(genelde çoğu anlamadığı veya o şekilde
    beğendiği için kullanıyor bir şekilde!)

Settings menüsü karışıktır!!!

Sana panel geldiğinde ve Servis kurarken herifleri uyar ve "HOME" seçsinler,bazıları "STORE" de bırakıyor ve bu konum
    Mağazalar için ürünü gazlama modudur "Dynamic(Fixed)" modu sabit kalır ve tüm ayarlar sapıtır!!!

Sen kurulumdan sonra takılırsan bana dönersin!

Dahili DVB/S/S2 Tuneri vardır,önce bunu denersin,normalde Sharp ların dahili uydu tuneri oldukça iyidir!!

Not;aldığın model 830 mu yoksa 831mi?? DVB-S/S2 Tuneri sadece 830 larda vardır!!

• quote:

Orijinalden alıntı: albani

Kaça aldın bu paneli ve nereden aldın???

Sharp paneller diğer panellere hiç benzemez ve set etmek çok zordur(genelde çoğu anlamadığı veya o şekilde
    beğendiği için kullanıyor bir şekilde!)

Settings menüsü karışıktır!!!

Sana panel geldiğinde ve Servis kurarken herifleri uyar ve "HOME" seçsinler,bazıları "STORE" de bırakıyor ve bu konum
    Mağazalar için ürünü gazlama modudur "Dynamic(Fixed)" modu sabit kalır ve tüm ayarlar sapıtır!!!

Sen kurulumdan sonra takılırsan bana dönersin!

Dahili DVB/S/S2 Tuneri vardır,önce bunu denersin,normalde Sharp ların dahili uydu tuneri oldukça iyidir!!

Not;aldığın model 830 mu yoksa 831mi?? DVB-S/S2 Tuneri sadece 830 larda vardır!!

panel optımum mediamarkta 3000tl ve henuz almadım cunku eve 2 hafta sonra tasınacagız alırım ertesıgun kurarlar ve bende ızlerım dıye dusunmekteyım

sharpın oncekı konularında bu modelındemıydı bılmıyorum 814te olabılır kanal gecıslerı vs cok yavas dıye okumustum o yuzden harıcı zaten hAlıhazırda olan alıcımı kullanırım dıye dusunmustum

830 modeli

• Kardeş o panel 3 kağıt etmez,keşke kafadan fiyatını yazsaydın bende ona göre cevap yazardım

Ancak ben yukarıda bir uyarı yapmıştım ve ""fiyat cazip ise alınabilir"" diye belirtmiştim,çünkü bu meretlerin
    fiyatlarını aslında biliyorum

Ayrıca Fiyat cazip ise bazı Seriler alınabilir uyarısıda yapmıştım!

Bu panel 2010 Model olup Avrupada 2011 olarak satılıp bugünlere gelindi,fiyat hiç güzel değil!

Sony HX75/85 Serilerine bak
    veya son günlerin sürpriz favorisi olan Phil 5507 de olabilir 2,5 kağıda 46" sını alırsın(+Gözlükle!!)
    40 olanının fiyatını bilmiyorum ama 2 nin biraz altı olabilir!!

Bu paneller 830 dan çok daha iyidir!

Yazık etme parana!! 3 kağıt güzel para çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: albani

Kardeş o panel 3 kağıt etmez,keşke kafadan fiyatını yazsaydın bende ona göre cevap yazardım

Ancak ben yukarıda bir uyarı yapmıştım ve ""fiyat cazip ise alınabilir"" diye belirtmiştim,çünkü bu meretlerin
    fiyatlarını aslında biliyorum

Ayrıca Fiyat cazip ise bazı Seriler alınabilir uyarısıda yapmıştım!

Bu panel 2010 Model olup Avrupada 2011 olarak satılıp bugünlere gelindi,fiyat hiç güzel değil!

Sony HX75/85 Serilerine bak
    veya son günlerin sürpriz favorisi olan Phil 5507 de olabilir 2,5 kağıda 46" sını alırsın(+Gözlükle!!)
    40 olanının fiyatını bilmiyorum ama 2 nin biraz altı olabilir!!

Bu paneller 830 dan çok daha iyidir!

Yazık etme parana!! 3 kağıt güzel para çünkü

şimdi albani abi bu söledikleriniz ve sharp hepsi aynı para olursa hangisini almamı önerirdiniz
    40" ten büyük alırsam odama büyük olur o sebeple 40ı geçmek niyetinde pek değilim
    aldımmı tam olsun istiyorum çünkü sürekli kullanılmıcak benim odamda durucak ben hafata 1-2 kez guzel fılm denk getırırsem onu ızlıcım aksam bır ıkı habere fln bakcam bıde blu ray baglıp keyfıme bakcam ara sırada gorsel zıyafet ıcın guzluk takıp 3d bakcam butun olay bu yanı saglam bırsey almak ıstıyorum acıkcası

sharpın adını bıle bılmezdım samylere bakıyodum altındakı yorumlarda "gonul ısterdıkı paramız olsada sharp vs gıbı urunler alsak" dıye bır yorum okuyup forumları karıstırmaya basladım olay bundan ıbaret yanı 4 renk qatron aqua fln derken aşık oldum :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.