Şimdi Ara

Sharp Buzdolabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Sharp ın bu modelini arıyorum; SJ-PT69R-WH

Netten bakıyorum ama fiyatlar çok değişken! 1700/1800 den başlayıp;2600 lere kadar çıkıyor
    Ayrıca kimden alınmalı? netten satanların hangileri sağlam veya güvenilir v.s??

Mevcut dolap gitti gibi! acilen almam gerekiyor

++

• Öncelikle stok sorun, sonra da en ucuz nerden bulursanız alın. Kargo ücretlerini de hesaba katmayı unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Beyler Sharp ın bu modelini arıyorum; SJ-PT69R-WH

Netten bakıyorum ama fiyatlar çok değişken! 1700/1800 den başlayıp;2600 lere kadar çıkıyor

++

Liebherr' lere de bakmanızı öneririm. MediaMarkt' larda çok uygun fiyatlara bulunabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD91AF42D

quote:

++

Liebherr' lere de bakmanızı öneririm. MediaMarkt' larda çok uygun fiyatlara bulunabiliyor.
    Sanırım bahsettiğim ürün piyasa da pek bulunmuyor gibi!

IklimSA dan sordum(yetkili Satıcıları aracılığıyla ancak fiyatları bayağı şişik! üstelik benim istediğim model de stoklarında yokmuş!

Netten ucuz ama üzerine ortalama 160/180 kağıt Kargo biniyor!arada pek de bir fark kalmıyor+
    Bosch dan bir kaç model bugün giderek inceledim fiyat ve modeller fena değil gibi geldi bana

"Liebherr" i ise çok çok iyi bilirim de ben İnşaat Sektöründen bilirim bunları,herifler İş Makinaları/Kule vinç/
    Ağır taşıma/kaldırma makineleri v.s v.s bizim ST-FA da bunlar çok vardı
    Liebherr bu konuda bir dünya devidir!
    Ancak "Buzdolabı" yaptıklarını hiç bilmiyordum

• quote:

IklimSA dan sordum(yetkili Satıcıları aracılığıyla ancak fiyatları bayağı şişik! üstelik benim istediğim model de stoklarında yokmuş!

Netten ucuz ama üzerine ortalama 160/180 kağıt Kargo biniyor!arada pek de bir fark kalmıyor+
    Bosch dan bir kaç model bugün giderek inceledim fiyat ve modeller fena değil gibi geldi bana

"Liebherr" i ise çok çok iyi bilirim de ben İnşaat Sektöründen bilirim bunları,herifler İş Makinaları/Kule vinç/

Bence şu an alınabilecek fiyat/performans ürünleri bosch/siemenste var.Servis ağıda iyi,tavsiyem bu grubun inox üstten soğutuculu modelleri olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

quote:

Bence şu an alınabilecek fiyat/performans ürünleri bosch/siemenste var.Servis ağıda iyi,tavsiyem bu grubun inox üstten soğutuculu modelleri olur.

Alıntıları Göster
    Bugün "Bosch" aldım;Hanım gitti beğendi ben de OK dedim,Cuma günü gelecek hayırlısıyla+

KGN57AW22N modelidir

• quote:

Miele' nin buzdolaplarını Liebherr üretiyor.

• quote:

++

Can Bey;Sanırım mesaj kabul etmiyorsunuz,profilinizden mail yolunu denedim görüp görmediğinizden emin değilim,nacizene yardımcı olabilmek için birkaç fikir paylaşmak istedim..
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: master1

quote:

++

Can Bey;Sanırım mesaj kabul etmiyorsunuz,profilinizden mail yolunu denedim görüp görmediğinizden emin değilim,nacizene yardımcı olabilmek için birkaç fikir paylaşmak istedim..
    Saygılar
    Hocam benim DH deki PM alışım kapalıdır!

eMail gönderebilirsiniz+

CAN

• quote:

Hocam benim DH deki PM alışım kapalıdır!

eMail gönderebilirsiniz+

CAN

Alıntıları Göster
    Dolap bugün geldi ve kuruldu,benim için bu sıkıntı bitti,çok sessiz(ben eski Arçelik dolabıma sessiz diyordum ama o bayağı sesli imiş yaw)
  • ALBANİ HOCAM KUSURA BAKMA RAHATSIZ ETTİM BEN PHILIPS 6000 SERİLERİNDEN 55 İNÇ LED TV ALACAĞIM BÜTÇEM 3000-3500 ARASI HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ YA DA O FİYATA PHILIPSTEN DAHA İYİ GÖRÜNTÜ KALİTESİ OLAN BİR LED 55 İNÇ TAVSİYE EDERMİSİNİZ PLAZMA ALMAYACAĞIM TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: BİLALEYMEN

ALBANİ HOCAM KUSURA BAKMA RAHATSIZ ETTİM BEN PHILIPS 6000 SERİLERİNDEN 55 İNÇ LED TV ALACAĞIM BÜTÇEM 3000-3500 ARASI HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ YA DA O FİYATA PHILIPSTEN DAHA İYİ GÖRÜNTÜ KALİTESİ OLAN BİR LED 55 İNÇ TAVSİYE EDERMİSİNİZ PLAZMA ALMAYACAĞIM TEŞEKKÜRLER
    bunu bilmiyordum, Miele veya Sharp bakıyordum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

bunu bilmiyordum, Miele veya Sharp bakıyordum bende
    Hayırlısı olsun üzerinden bayaa geçmiş yorumlarınızı bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

Hayırlısı olsun üzerinden bayaa geçmiş yorumlarınızı bekliyoruz :)
    Başka bir başlıktada belirtmiştim 2 aya yaklaştı bende shrap buzdolabı aldım.İnternetten baya araştırdım o zaman en uygun fiyatı İklimsa 4.Levent bayisi vermişti.Yinede bir incelemek lazım beyaz eşya bu çok değişken olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk.1

Başka bir başlıktada belirtmiştim 2 aya yaklaştı bende shrap buzdolabı aldım.İnternetten baya araştırdım o zaman en uygun fiyatı İklimsa 4.Levent bayisi vermişti.Yinede bir incelemek lazım beyaz eşya bu çok değişken olabiliyor.

Alıntıları Göster
    Sharp alan arkadaşlara bir konuda bilgi vereyim.Buzdolabınız 3 seneye yakın bir zamanda su akıtmaya başlayacak.Tahliye kanalı donuyor ve mevsime göre 5-6 saat fişini çekip kapılarını dayamanız gerekiyor.Panik yapmayın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenfat10

Sharp alan arkadaşlara bir konuda bilgi vereyim.Buzdolabınız 3 seneye yakın bir zamanda su akıtmaya başlayacak.Tahliye kanalı donuyor ve mevsime göre 5-6 saat fişini çekip kapılarını dayamanız gerekiyor.Panik yapmayın..

Alıntıları Göster
    7-8 senedir sharp kullanıyoruz tık demedi. bu söylediğiniz her model için geçerli değil sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Traful

7-8 senedir sharp kullanıyoruz tık demedi. bu söylediğiniz her model için geçerli değil sanırım

Alıntıları Göster
    Vestel NF545 modeli aldım yeni. Ancak evdeki diğer buzdolabı olan Sharp buzdolabına göre ses seviyesi daha fazla ve neredeyse hiç susmuyor. Sharpta ise çalışma sesi neredeyse yok. Vestel yetkili servis vestel dolabın içindeki fandan kaynaklandığı söyledi. Alt raflara soğuk hava ulaşması için gerekli olduğunu iletti. Sharp marka buzdolabında bunun otomatik olduğunu söyledi. Yalnız Sharp buzdolabında da bir keresinde kapı alarmı sürekli ötmeye başladı ve akşam vaktiydi. Buzdolabının fişini çekmek zorunda kaldım. Bazende en alttaki sebzelik kısmının altında su birikiyor neden bilmiyorum. Ancak bu su sorunu için servis çağırmadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenfat10

aynı sorun bende de var da ayrıntılı bir anlatır mısın hocam?Kapıları açık mı tutacağız fişi çekip?
  • Buzdolabının kapılarını dayayıp 5-6 saat tahliye kanalındaki buzlanmanın erimesini bekleyeceksin.Sökülecek gibi değil hiçbir yeri dolabın.Oda sıcaklığında su sızıntısı birikene kadar bekle
  • Harpoon58 H kullanıcısına yanıt
    Spot fiyatları çok fark ediyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.