Şimdi Ara

Shameless (2011- ) | 11.Sezon ~ (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.658
Cevap
64
Favori
182.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizinin güzel bir finalle veda etmesi gerekiyor artık.

Tüm ekip bir araya gelmeli yine, o aile ruhunu, Gallagher ruhunu bir kez daha yaşamak şart.
  • Fiona sonuna kadar haklı. Diziye taşıyan o zaten. Frank'in daha fazla alması saçma. Eşit bile almıyorlarmış. İlk sezonlar neyse de, özellikle son sezonlarsa Frank'in ölümlerden dönüp yeni hikayeleri sıkıcı olmaya başladı. En köti güzel bir 8. sezon yapıp biterse hoş olur. Ortada kalmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kev fiona sanki bu sefer batacak. son dakikalar üzdü bu sefer, monica'yı dizide pek sevmezdim zaten ölmesi iyi oldu bence. carl geliyor haftaya

• 7x11 Sezonun en iyi bölümüydü. Açıkcası ben bitmesini istemiyorum. Böyle bir dizi şuanlık piyasada yok. En kötü hali bile izlettiriyor. Evet kadroda daralma oldu lakin eskiye dönmek senaristlerin elinde.

Yeni eleman Fiona'yı dolandıracak büyük ihtimal. Dizinin ivmesini azcıkta olsa arttırmayı başaran yegane isim Kev. Çok güldürdü bu bölüm beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 12 Aralık 2016; 18:19:29 >
  • Dizi kendi etrafında dönmeye başladı. Nerede 2.3.sezonlarda beni ağlatan Shameless, nerede kahkaha attığım dizi. Umarım final yaparlar gelecek sezon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7x11

• 7x6

Son sahne efsaneydi be
  • Fiona'yı kısıtlayıp Frank sahnelerini çoğaltsınlar o zaman. Frank'in aforizmalarını dinlemek varken kim ne yapsın Fiona'nın ergenlerden hallice düşüp kalkmasını. Dizi Fiona üzerinden dönüyor savı doğru ama şu da gerçek ki ne zaman onun üzerinden dönmeye başladı dizi düşüşe geçti. Kredisi de bitti bu sezon sondu, seneye izlenmez.

Bölüm hakkında

Kevin Ball be kardeşim Bölüm hakkında hiçbir eleştirim yok sezonun en iyisi olmakla beraber özlem duyulan kalitedeydi.
  • Umarım ki Kevin iyi para alıyordur yoksa hiç çekilmez yaptığı iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

kev fiona sanki bu sefer batacak. son dakikalar üzdü bu sefer, monica'yı dizide pek sevmezdim zaten ölmesi iyi oldu bence. carl geliyor haftaya

öldüğünden emin miyiz hocam
  • Yine Kevin yine Kevin. Kevin Ball. Beni dizide güldüren nadir karakterlerden biri. Her bölüm ona gülüyorum mutlaka.

Carl da geliyor. Monica'nın ölmesine pek üzülmedim. :D Bölüm gayet iyiydi.
  • Sezonun en iyi bölümüydü, önümüzdeki hafta da güzel bir finalle sezon noktalanacaktır. Sezon sonlarını çok güzel getiriyor Shameless çoğu dizinin aksine. Son 3-4 bölümdür sezon iyi gidiyor ondan önceki bölümlere kıyasla.

Kevin dizinin en komik karakteri şuan Bu bölümde de yardırdı yine.

Lip'in Fiona'ya sürekli trip atmasından, içki muhabbetinden falan ben çok sıkıldım. Lip'i çok daha iyi kullanabilirlerdi.

Normalde dizideki eşcinsel ilişkileri sevmem (Çok yapmacık olduğu ve seyirciye "eşcinseller ne kadar da tatlı yaaa baksanızaaa" mesajı vermeye çalıştıkları için.) Ama Ian ve Mickey ilişkisi çok iyi. Keşke Mickey'i daha fazla izleyebilseydik ama Meksika'yı geçtiğine göre daha da görmeyiz.

Monica'nın ölmesinden dolayı mutluyum, Frank baba üzüldü ama ben hiç sevmezdim kendisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allâme -- 13 Aralık 2016; 20:33:1 >
  • Fenerli Jön kullanıcısına yanıt

7x12 promosuna göre evet
  • Shameless'ın trajedi kısmına kitaplar yazılır sonuna da komedi dizisiydi diye eklenir

• 7x11 sondaki şarkının studio versiyonu yok

son dakikalar üzdü dizide , kev diziyi taşıyo , biraz daha sahne verseler keşke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorozuya Gin-chan kullanıcısına yanıt
    Saka gibi yaa studyo versiyonu olaydi iyiydi

• KEV

monica'yı sevmiyordum ama üzüldüm yinede.

bi kayıt yaparlar artık şu şarkı için

• 7x11'de Kevin yarmış ya
  • 7x11 - Uzun bir aradan sonra Shameless kalitesinde bir Shameless bölümüydü.

Kevin Pelota Frank'in Monica'ya yumruk atmasına da iyi güldüm Monica'yı pek sevmesem bile dizinin sonu, mod değiştirebilmesi açısından oldukça başarılı olduğunu yine gösterdi.
  • Kesinlikle jimmy'nin dönmesi gerektiğini düşünüyorum. Şuan aradığımız heycanı verir bence. Zaten Carl gitti şuan bir çılgın eksik o çılgınlığı Jimmy doldurur bence. Son bölüme gelirsek Kev kurtardı denilebilir ve sonunda Fiona da kapitalizme yenik düşerek sattı...
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.