Şimdi Ara

Shaman King 1999-2005 (Spoiler) (Soru)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceki konum çok saçma bir nedende siliniyor neden bilmiyorum ne halt yaptım onuda bilmiyorum ve kural dışı dendi belki spoiler'dandır geç 10-15 yıllık nerdeyse bizim yaşımızda olan bir mangayı spoiler içine almak ne kadar saçma olsada yinede ben spoiler içine aldım. bi dahakine umarım neden kural dışı onuda açıklarlar.

Arkadaşlar geçenlerde youtube'da bir video bakarken ne alaka ise shaman king çıktı önerilenlerde.
    Bende nostaji olsun diye animesini tekrar ingilizce dub bitirdim ve son bölümde zeke yani hao ölüyor.
    Bende merak ettim devamı var mı diye ve bunun mangasını buldum.
    İlk ana hikayeyi ele alan 300 sayıyı okumama gerek yoktu sadece 299-300 okudum son sayıda dikkatimi çekti ? Zeke ölmüyor galiba? Mangasını tamamen okuyan biri cevaplayabilir mi ?
    Zeke yani hao yaşıyor mu? Çünkü animesinde olduğu gibi ölmüyor, annesi falan geliyor. Kafam karıştı? Hatta yoh bile saldırmıyor Hao'ya

Burda mangadan bir sayfa

Burdan anladığım kadarıyla shaman cominitee işte şaman turnuvası yetkilileri Zeke'i alıp götürüyor ? O zamam bu demek oluyorki hao yaşıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTimes -- 15 Nisan 2015; 13:08:16 >

• http://forum.donanimhaber.com/m_61345407/tm.htm

Ana konudan devam ediniz lütfen.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.