Şimdi Ara

Shakes Fidget

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben Shakes Fidget server 2 kullanıcısıyım çok güzel bir klanım var 01 adana 01 juniorlar ismim doliyagi İteyen gelebilir ama asıl konu bu değil ben bu oynu tam 2 senedir oynuyorum ve sıkılıncada yeni hesaplarda açtım bu hesaplar 103-102 ve 94 leveldi ama gecen ay bloke edildi ve ama doliyagi çarıma ulasamıslar haliyle bende bu 60 levellik çarla oynamaya çalıyorum ama sıkıldım bu blokeyi hesaplarımdan kaldırmak istiyorum lütfen bana yardım edin ... Bu blokeye çözüm bulana 103 levellik çarımıda hediye ediceğim lütfen bana yardım edin .... Bir program fln lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuharremAylar -- 2 Eylül 2012; 21:27:44 >

• lütfennnnnnn
  • Bloklanmış birşey yapamazsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick Rey

Bloklanmış birşey yapamazsın .

BTeknoloji çok gelişti bence vardır bunun bir yolu ... Ama oyun henüz türkiye de metin 2 wolf veya cs kadar ünlü değil bu yüzden de henüz hilesi fln yapmadılar ... Lakin Ben inanıyorum sonucta 2 yıl emek verdiğin bir şeyin bir anda çöp olması çok üzücü ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gudikcan

quote:

Orijinalden alıntı: Nick Rey

BTeknoloji çok gelişti bence vardır bunun bir yolu ... Ama oyun henüz türkiye de metin 2 wolf veya cs kadar ünlü değil bu yüzden de henüz hilesi fln yapmadılar ... Lakin Ben inanıyorum sonucta 2 yıl emek verdiğin bir şeyin bir anda çöp olması çok üzücü ....

durduk yere bloke edilmezsin bişeyler yapmışsındır
  • Orijinalden alıntı: Nick Rey

Zaten aynı anda birkaç hesapla oynadığım için bloke edildim ama hepsini etmektense bana bir hesabımı bırakbilirlerdi !?!
  • Orijinalden alıntı: Nick Rey

Zaten aynı anda birkaç hesapla oynadığım için bloke edildim ama hepsini etmektense bana bir hesabımı bırakbilirlerdi !?!
  • Konu hortlatayim. Naber

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • para sömüren p2w nin kralı oyunum. an itibariyle 9000 mantar harcamışım 700 tl gitmiş. top 50 de bile yokum
  • afacanlouiee kullanıcısına yanıt
    Senelerimi harcadım şu çöp oyuna. Vaktinde beni multi hesap yüzünden banlamislardi. Şimdi multi hesap desteği getirmişler. Öldü zaten oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Senelerimi harcadım şu çöp oyuna. Vaktinde beni multi hesap yüzünden banlamislardi. Şimdi multi hesap desteği getirmişler. Öldü zaten oyun.
    ne ölmesi yav yeni servere 170bin kişi kayıt oldu 2 haftada
  • soccerstars ve blood moonun yapımcıları keşke socerstra da unity desteği gelseydi socerstrs deyince o bir birine vuran oyun değil kendi karekterini oluşturuo mevkine göre antrman yapıp takım klurup oynama oyunuydu 2021 ocak 25 te kapandı top 30 daydım ... şimdi bu kaldu bunu oynuyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.