Şimdi Ara

Shadowrun Returns:3. oyun Hong Kong çıktı. (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
3
Favori
13.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Seslendirme yok ne yazık ki ara sahneler dışında. Bu kadar küçük bütçelerle zor seslendirme, anca kendi aralarında yapabilir ama seslerine güvenmiyorlar herhalde :D

Edit: Matrix baya değişmiş bu arada, güzel de olmuş. Yakalanana kadar gerçek zamanlı ilk olarak, etrafta gözcü robotlar var onların görüş alanlarına girmeden dolaşıp hackliyoruz. Hackleme kısmı resmen "Simon Says" oyunu olmuş, istersek tahmin ederek veya yerimizi biraz belli ederek oynamadan da kırabiliyoruz programları.
    Gözcülere yakalanmamak için hızlı ama sabırlı davranmalı ve rotalarını iyice gözlemlemeliyiz. Görülür görülmez saldırılar başlamıyor 2-3 kere yakalanma hakkımız oluyor gözcü bizi görür görmez öldürebilirsek. Alarm verilince önceki oyunlardaki gibi oluyor ama düşmanlar baya esaslı bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 22 Ağustos 2015; 1:01:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Seslendirme yok ne yazık ki ara sahneler dışında. Bu kadar küçük bütçelerle zor seslendirme, anca kendi aralarında yapabilir ama seslerine güvenmiyorlar herhalde :D

Edit: Matrix baya değişmiş bu arada, güzel de olmuş. Yakalanana kadar gerçek zamanlı ilk olarak, etrafta gözcü robotlar var onların görüş alanlarına girmeden dolaşıp hackliyoruz. Hackleme kısmı resmen "Simon Says" oyunu olmuş, istersek tahmin ederek veya yerimizi biraz belli ederek oynamadan da kırabiliyoruz programları.
    Gözcülere yakalanmamak için hızlı ama sabırlı davranmalı ve rotalarını iyice gözlemlemeliyiz. Görülür görülmez saldırılar başlamıyor 2-3 kere yakalanma hakkımız oluyor gözcü bizi görür görmez öldürebilirsek. Alarm verilince önceki oyunlardaki gibi oluyor ama düşmanlar baya esaslı bu sefer.

Matrix'te mübarek sanki ben çalıyorum bilgiyi.Sona kadar kolay da sonuncusu uğraştırıyor Hafıza lazım ama eğlenceli olmuş.Gerçi ilk başta,ulan alt tarafı oyun niye böyle yapmışlar o kadar şifre giriyoruz diye söylenmiştimAma sonradan heyecanlı ve eğlenceli geldi

• DMUKKS kullanıcısına yanıt
    O şifrelerin hepsini girmeye gerek yok bu arada, zaman kazanmak için bir nevi onlar. Bir kaç tane bildikten sonra şansınıza, hafızanıza ve sürenize güveniyorsanız hemen tahmin aşamasına geçebiliriniz "Next" e basarak.
  • quote:

O şifrelerin hepsini girmeye gerek yok bu arada, zaman kazanmak için bir nevi onlar. Bir kaç tane bildikten sonra şansınıza, hafızanıza ve sürenize güveniyorsanız hemen tahmin aşamasına geçebiliriniz "Next" e basarak.

Ben onu 1-2 kere yaptım ama beceremedim o yüzden garantici davranıyorum
  • aynen 4 tane yapsanız yeter hem kolay oluyor hem de yetrli zamanı kazanmış oluyorsunuz. İlkinde Street Samurai, İkinci oyunda Decker oynadıktan sonra, şimdi de rigger oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku191 -- 27 Ağustos 2015; 16:30:33 >
  • Allah Allah,Ghoullar,vampir kızlar ne kadar freak varsa hepsini kurtardık arkadaş Sardı.
  • Biraz önce bitirdim rigger olarak. İlk başlayacaklara rigger öneririm. Vermeniz gereken skiller intelligence, drone control, drone combat specialization. Bunlar ana 3'ü olabildiğince dronelarınızı her turn 3 ap kullanmaya iten özelliği hızlıca açmaya bakın. Sonrası zaten çocuk oyuncağı. Yanına aldığım ek skiller Charisma 6, bazı konuşmaları ekstra etiketlerle daha çabuk konuşarak bitirmek için, Body 4; biraz daha hp. Oyunda çok fazla hybrid gidemiyoruz sanırsam, zaten drone skillerini fullemem son boss savaşından önceyi buldu. Aşırı rahattı o yüzden son boss da.

Hikayeye gelirsek; Dragonfall kadar şaşırtmıyor, o kadar epik bulmadım. Bu serinin genel yazımını da beğenmiyorum açıkçası, biraz monoton bir yazımı var. Atmosfer elbet çok yerinde, içerikler artmış durumda ama zaten çoğu şeyi kullanamadan oyun bitiyor. Benim görüşüm artık 6 ayda bir oyun çıkartmayı bırakıp, motoru baya bir değiştirerek farklı bir yol izlemeleri. Artık yapabilceklerini yaptılar gibi geliyor shadowrunla. Yine de cyberpunk/fantasy türünün güzel ve eğlenceli bir örneği olarak iyi bir oyun çıkartmışlar tekrardan, rpg türüne meraklıysanız denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku191 -- 5 Eylül 2015; 12:28:01 >

• utku191 U kullanıcısına yanıt
    Zaten bunun ek pakedinden sonra yeni sulara yelken açıyorlar. Bir 3d RPG yapıyorlar ilginç grafikli, Dark/Demon souls oynanışına sahip, bir de Battletech taktiksel RPG yapmayı deneyecekler eğer KS başarılı olursa.
  • Vay bilmiyordum, Sonbahara imiş kickstarter. Bakalım ne ile gelecekler karşımıza.
  • https://www.kickstarter.com/projects/webeharebrained/battletech

Bu adamlar hep doğru markaları seçiyorlar. Battletech'in oyunu da 1 saatte amacına ulaşmış.
  • utku191 U kullanıcısına yanıt
    Çok yakından takip ediyorum onu da duyduğumdan beri (bayramdan önce çıtlattılar), yıllardır beklenen bir seriye ve oyuna el attılar. 2.5 milyona ulaşırlar umarım PvP kısmınında dahil olması için.
  • quote:

Zaten bunun ek pakedinden sonra yeni sulara yelken açıyorlar. Bir 3d RPG yapıyorlar ilginç grafikli, Dark/Demon souls oynanışına sahip...

Başkan, KS biyografi sayfalarına baktım ama bu kastettiğini göremedim, ya da gördüm ama ilişki kuramadım ikisinden biri, ismi nedir merak ettim hehe.
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    O "Souls" oynanışlı oyunu KS ile yapmıyorlar. Necropolis oyunun ismi. Enteresan bir tarzı var.

http://necropolisgame.com/
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.